Masakra piłą mechaniczną. Odpowie za atak na ojca

Polska
Masakra piłą mechaniczną. Odpowie za atak na ojca
Policja

Po dwóch miesiącach poszukiwań policjanci z Wiązowny zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa swojego 69-letniego ojca. To poraniony i cały we krwi starszy mężczyzna zeznał, że syn zaatakował go podczas kłótni włączoną piłą mechaniczną, a później uciekł.

Na początku września policjanci z Józefowa otrzymali zgłoszenie o awanturze rodzinnej, do której doszło w jednej z miejscowości na terenie Wiązowny. Rodzina była dobrze znana dzielnicowemu w ramach prowadzonej tam procedury „Niebieska Karta”. Ze wstępnych informacji wynikało, że wskutek awantury poważnie ucierpiał starszy mężczyzna, który teraz potrzebuje pomocy.

 

Przytomny, ale poważnie ranny 

 

Policjanci zastali na podwórku zakrwawionego i z poważnymi obrażeniami 69-latka. Był przytomny i zanim został zabrany do szpitala zdołał opowiedzieć o tym, co zaszło. 

 

Znalezienie sprawcy utrudniał fakt, że często zmieniał on miejsce pobytu. W końcu trafił w ręce policji, postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara do 25 lat więzienia lub dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zadecydował o trzymiesięcznym areszcie.

 

Mężczyzna nie przyznał się do winy.

 

polsatnews.pl

pam/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze