"Wierzyłem zawsze mocno w nas, wierzyłem tak jak nikt. Walczyłem o nas mocno tak, jak już nie walczy nikt" – śpiewa w piosence 56-letni detektyw.

 

W klipie do utworu główną rolę gra ukochana detektywa, Maja Pilch. W teledysku występuje także ich 3-letni syn, Krzysztof. Nie brakuje także scen związanych z pracą znanego detektywa oraz kilku wersów, które zdecydował się zaśpiewać.

 

Śpiewający detektyw na koncertach

 

Nie jest to jednak debiut Rutkowskiego w środowisku muzycznym. Cztery lata temu wystąpił w teledysku skierniewickiego zespołu Chanel do piosenki "Być gangsterem". Oprócz tego, że stał się główną gwiazdą tego nagrania, to zdecydował się również zaśpiewać kilka wersów.

 

- Mamy w planach nagranie kolejnych utworów z udziałem pana Rutkowskiego - powiedziała polsatnews.pl manager zespołu Fisher, Patrycja Bulenda. Zapowiedziała również, że detektyw będzie uczestniczył w koncertach grupy.

 

"Ludzie renesansu"

 

Członkowie grupy Fisher określają się jako "ludzie renesansu". Zespół tworzą: wokalista Piotr "Grek" Stawowczyk, tancerz Dominik "Golo" Golak oraz najbardziej znany w świecie disco polo tancerz i choreograf Adam "Adi" Mosiej.


W teledysku wykorzystano również zdjęcia powstałe na potrzeby filmu "Miasto nocą". Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2017 roku.

 

"Hit do kwadratu"

Pod teledyskiem umieszczonym na portalu YouTube pojawiło się dużo pochlebnych komentarzy, zarówno pod adresem zespołu jak i samego detektywa Rutkowskiego.

"Super panie Krzysztofie. Głos jak Stachursky", "Głos Fishera mega i teledysk z Panem K.Rutkowskim rewelacyjny, HIT do kwadratu", "Odważniej panie Krzysztofie! Zdecydowanie za krótka wstawka wokalna..." - to niektóre z komentarzy pod klipem.

 

 

 

polsatnews.pl