Ciało kobiety w hotelu w Gdyni. Została uduszona przez męża

Polska
Ciało kobiety w hotelu w Gdyni. Została uduszona przez męża
Polsat News

Sekcja zwłok 38-latki, której ciało zostało w piątek znalezione w jednym z gdyńskich hoteli wykazała, że kobieta została uduszona. Podejrzany 53-letni mąż ofiary usłyszał zarzut zabójstwa, jednak nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

- Prokuratura Rejonowa w Gdyni podjęła decyzję o przedstawieniu 53-letniemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa 38-letniej kobiety będącej jego żoną - powiedziała Polsat News Tatiana Paszkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Podejrzany nie przyznał się do postawionego zarzutu.

 

Zatrzymany w hotelu

 

To mężczyzna, który w piątek został zatrzymany na miejscu zbrodni.

 

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do prośby i zastosował wobec mężczyzny areszt na trzy miesiące.

 

Kłótnia w hotelowym pokoju

 

Zmarła to 38-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. W jednym z pokoi hotelu w centrum Gdyni w piątek pracownicy budynku znaleźli jej ciało. Na miejscu zatrzymano 53-latka - jak się później okazało męża kobiety. Między małżonkami miało dojść do kłótni, a w jej trakcie kobieta została uduszona.

 

Zbrodnia zabójstwa zagrożona jest karą więzienia od 8 lat do dożywocia.

 

Polsat News

mr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze