- Mam pełną świadomość tego, im dłużej pracuję jako dziennikarz, że wszelkie osiągnięcie to jest efekt rozmów z wieloma ludźmi, współpracy z wieloma wspaniałymi osobami. Tego, że tych, a nie innych ludzi spotkałem na swojej drodze - powiedział dziennikarz.

 

Perła dla redakcji

 

"Zwłaszcza w telewizji nagroda nawet indywidualna nie jest nagrodą tylko dla mnie" - stwierdził Szeląg. - Nie chciałbym decydować, ile tu jest nagrody dla mnie, a ile dla tych wszystkich, dzięki którym mogę pracować. Jest wspólna, dlatego zostanie w redakcji - podsumował dziennikarz.

 

Ambasador "najwyższych polskich wartości"

 

XIV Gala Pereł Polskiej Gospodarki odbyła się na Zamku Królewskim. Wydarzenie organizuje wydawca anglojęzycznego miesięcznika "Polish Market". Podczas gali zostały wręczone statuetki dla najlepszych podmiotów gospodarczych, wyłonionych w rankingu opracowanym przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł Perły Polskiej Gospodarki przyznano w dwóch kategoriach: Wielkie Perły i Duże Perły.

 

Nagrody honorowe dla wybitnych

 

Od dziewięciu lat na gali wręczane są Perły Honorowe, przyznawane "najwybitniejszym osobistościom i instytucjom w dziedzinie gospodarki, nauki, kultury oraz krzewienia wartości patriotycznych i społecznych, których dorobek, doświadczenie, prestiż, etyka i walory osobiste dają rękojmię uznawania ich za ambasadorów najwyższych polskich wartości". Wojciech Szeląg otrzymał wyróżnienie w kategorii Krzewienie Wartości Społecznych.

 

W przeszłości laureatami byli m.in. prezes Rady Nadzorczej Telewizji Polsat Zygmunt Solorz, Fundacja Polsat i Cyfrowy Polsat.

 

Polsat News