Dwaj z pesudokobiców z Polski, którzy zostali uznani przez służby porządkowe za "najaktywniejszych" podczas rozróby i atakowali funkcjonariuszy różnymi przedmiotam, dostali największe grzywny. Otrzymali także dwuletnie zakazy stadionowe.

 

Atak kulą ortopedyczną

 

Inny pseudokibic otrzymał 4 tys. euro kary i półroczny zakaz stadionowy. Mężczyzna miał na stadionie Santiago Bernabeu ignorować nakazy policji o uspokojenie się i i próbować zaatakować ich kulą ortopedyczną.

 

Dwóch innych kibiców otrzymało po 3,5 tys. euro kary i półroczne zakazy stadionowe. Ci fani Legii mieli być agresywni wobec policji i kibiców gospodarzy.

 

Dwóch kolejnych szalikowców Legii otrzymało po tysiącu euro kary za obrażanie funkcjonariuszy policji hiszpańskiej. I oni otrzymali półroczne zakazy stadionowe.

 

Rewanż w głuchej ciszy

 

Legia Warszawa rewanżowe spotkanie z Realem Madryt w fazie grupowej Champions League rozegra już w środę. Spotkanie przy Łazienkowskiej 3 zostanie rozegrane przy całkowicie pustych trybunach. To kara za zamieszki podczas meczu z Borussią Dortmund.

 

Tak wyglądało starcie pseudokibiców z policją w Madrycie:

 

 

"Przegląd Sportowy", polsatnews.pl