Rok po wyborach. Wicepremier Jarosław Gowin w programie "Gość Wydarzeń"

Polska
Rok po wyborach. Wicepremier Jarosław Gowin w programie "Gość Wydarzeń"
Polsat News

- PiS podzielił Polaków, usiłuje zdemontować demokrację, realizuje obietnice na kredyt - twierdzi opozycja . - To był dobry rok. Rok, w którym udało się zrobić bardzo dużo – ocenia premier. Jakie były sukcesy, a jakie wpadki - o tym w programie "Gość Wydarzeń" o 19.15 Dorota Gawryluk porozmawia z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.

Dokładnie rok temu 25 października 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne. Partia kierowana przez Jarosława Kaczyńskiego zdobyła 37,58 proc. głosów i stworzyła rząd.
 
Według niedawnego sondażu CBOS 56 proc. Polaków uważa, że PiS wywiązuje się z obietnic złożonych w kampaniach wyborczych, w tym 8 proc. nie ma co do tego wątpliwości. Przeciwnego zdania jest 37 proc., w tym 10 proc. zdecydowanie negatywnie ocenia realizację obietnic przez PiS.

 

Jakich korekt polityki dokonałby wicepremier, minister nauki: co należy zrobić w kolejnym roku -  m.in. o to Dorota Gawryluk zapyta Jarosława Gowina


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Dorota Gawryluk przedstawi je w programie.

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze