Nastolatka zagłodziła matkę na śmierć. "Ukarała" ją za wysłanie na obóz

Świat
Nastolatka zagłodziła matkę na śmierć. "Ukarała" ją za wysłanie na obóz
Pixabay/TheDigitalWay/CC BY 2.0

16-letnia Chinka po powrocie z obozu dla uzależnionych od internetu postanowiła ukarać matkę przywiązując ją do krzesła i głodząc przez tydzień. Kobieta zmarła.

Nastolatka tłumaczyła, że na obozie była bita i poniżana, więc po powrocie postanowiła wziąć odwet. Poza zemstą postanowiła także na torturach, jakim poddała matkę, zarobić. Wysyłała do ciotki zdjęcia i filmy pokazujące jak jej matka cierpi, żądając okupu za jej uwolnienie.


Kobietę przetrzymywała do czasu, aż otrzymała pieniądze. Na pomoc dla głodującej kobiety było już jednak za późno, mimo wezwania karetki kobieta zmarła z wycieńczenia.

 

"Nazywają mnie wyrodną córką, traktują gorzej niż zwierzę"


Dziewczyna już wcześniej miała podobne problemy z zachowaniem. Miała dźgnąć ojca po tym, jak wysłał ją na podobny obóz, gdy nastolatka zaczęła wagarować. 


16-latka prowadziła bloga, na którym skarżyła się, że została poddana bez powodu torturom, jak nazwała wysyłanie na obóz.


"Jestem wściekła. Ludzie mają mnie za nic, nazywają mnie wyrodną córką, traktują gorzej niż zwierzę" - pisała Chinka na swoim blogu.


Dziewczyna została oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci.


mirror.co.uk

grz/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze