"Teraz można skorzystać z wolnego miejsca obok Brangeliny! Najszybsza droga do serca Brada prowadzi przez Norwegian" - zachęcają linie lotnicze w swoim wpisie internetowym proponując lot do Los Angeles za jedyne 1199 koron norweskich (ok. 570 zł).

 

- Odzew w mediach społecznościowych jest bardzo pozytywny i wydaje się, że reklama odniosła skutek - powiedział w rozmowie z serwisem side2.no Lasse Sandaker-Nielsen, rzecznik linii Norwegian.

 

Angelina Jolie wystąpiła w pozwie rozwodowym o przyznanie wyłącznej opieki fizycznej nad dziećmi. Prosi, by sąd zezwolił Pittowi jedynie na widywanie się z nimi.

 

Festiwal spekulacji

 

Po ujawnieniu informacji o rozstaniu słynnej pary natychmiast rozpoczął się festiwal medialnych spekulacji. Część plotkarskich mediów twierdziała, że przyczyną rozwodu może być  romans aktora z koleżanką z planu Marion Cotillard. Francuska aktorka we wpisie na Instagramie stanowczo temu zaprzeczyła. Poinformowała przy okazji, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka.


Angelina Jolie i Brad Pitt pobrali się w sierpniu 2014 roku, ale w związku byli od 2004 r. Mają szóstkę dzieci. Czworo z nich zostało adoptowanych.