Znaleziono ich w takiej pozie, jak widać na zdjęciach. To babcia i jej konkubent ze stanu Ohio, którzy mieli zajmować się wnuczkiem, ale zamiast tego przedawkowali heroinę,  gdy znalazła ich policja byli nieprzytomni, z tyłu siedział 4-latek. Policjanci dla przestrogi zamieścili to zdjęcie na Facebooku.


- Jechałem do pracy i zobaczyłem, jak dziwnie porusza się jeden z samochodów - wyjaśnia Kevin Thompson z policji w East Liverpool.

  

Gdy policjant zobaczył nieprzytomną parę w samochodzie, zadzwonił po pomoc. Okazało się, ze to 50-latek i 47-latka, którzy wzięli narkotyki i wsiedli do samochodu, pod wpływem heroiny stracili świadomość. 

 

Jechali za szkolnym autobusem


- Udzieliłem im pomocy, bo jestem policjantem 24 godziny na dobę, dobrze, że w porę zjawili się lekarze - relacjonował Thompson.

 
Gdyby policjant w porę nie zauważył auta, para mogła stracić życie i spowodować wypadek, jechali za szkolnym autobusem. - To były minuty, które mogły doprowadzić do tragedii, przecież ludzie mogli zginąć, albo zostać poważnie ranni - stwierdził policjant z East Liverpool.


50-letni konkubent miał już zatarg z prawem, był aresztowany za drobne kradzieże, łapano go też, gdy miał przy sobie narkotyki. Trafił do aresztu.


AP