Ogłoszenie kadry kończy okres przygotowawczy piłkarskiej kadry w kraju do Euro 2016. Polscy piłkarze po zgrupowaniu w Arłamowie zagrają dwa mecze towarzyskie - 1 czerwca z Holandią w Gdańsku i 6 czerwca z Litwą w Krakowie. Dzień po tym drugim spotkaniu odlecą do swojej francuskiej bazy w La Baule.
 
Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca. Podopieczni Nawałki pierwszy mecz o punkty w grupie C rozegrają 12 czerwca z Irlandią Północną w Nicei. Cztery dni później zmierzą się z Niemcami w Saint-Denis, a 21 czerwca spotkają się z Ukrainą w Marsylii. Plan minimum zakłada wyjście z grupy.
 
Jakie są na to szanse, z kim polska reprezentacja może wygrać - m.in. o to Magda Sakowska zapyta wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce nożnej, bramkarza "Orłów Górskiego" Jana Tomaszewskiego.


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Magda Sakowska przedstawi je w programie.