ME 2016. Do piłkarzy w Arłamowie dołączą rodziny i partnerki

Sport
ME 2016. Do piłkarzy w Arłamowie dołączą rodziny i partnerki
Polsat News

Do przebywających na zgrupowaniu w Arłamowie piłkarzy reprezentacji Polski w sobotę dołączą ich rodziny i partnerki. Wieczorem natomiast kadrowicze Adama Nawałki wspólnie obejrzą finał Ligi Mistrzów.

O godzinie 17 rozpocznie się trening. Po nim rozegrany zostanie wewnętrzny mecz, który wraz ze swoim zespołem arbitrów poprowadzi sędzia międzynarodowy Szymon Marciniak.


- W piątek poprowadził szkolenie teoretyczne dotyczące zmian w przepisach, a w sobotę zostanie to zastosowane w praktyce - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

 

"Panie organizują się w grupach"


- Ta gra wewnętrzna to najważniejszy trening podczas tego zgrupowania. Trener uczulał nas, że będzie to szansa na pokazanie swoich umiejętności. Trzeba się przygotować do tej gierki - ocenił Michał Pazdan.


W sobotnie popołudnie spodziewany jest przyjazd rodzin i partnerek piłkarzy. Będę mogły zostać w hotelu Arłamów do niedzielnego wieczora.


- Dojazd do tego obiektu nie jest łatwy i panie organizują się w grupach - dodał Kwiatkowski.

 

W poniedziałek piłkarzy odwiedzi prezydent


Wieczorem kadrowicze będą mieli możliwość wspólnego obejrzenia finału Ligi Mistrzów Real Madryt - Atletico Madryt.


- Żałuję, że w tym finale nie zagra Robert Lewandowski. Teraz wynik jest mi obojętny. Chciałbym obejrzeć dobry mecz z dogrywką i karnymi - przyznał Sławomir Peszko.


W poniedziałek drużynę narodową odwiedzi prezydent Andrzej Duda. Natomiast o godz. 21 zaplanowane jest oficjalne ogłoszenie 23-osobowej kadry na mistrzostwa Europy we Francji.


Na początku przyszłego miesiąca biało-czerwoni rozegrają dwa ostatnie mecze towarzyskie - 1 czerwca z Holandią w Gdańsku i 6 czerwca z Litwą w Krakowie. Dzień po tym drugim spotkaniu odlecą do swojej francuskiej bazy w La Baule.

 

Euro 2016 już 10 czerwca


Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca, tego dnia gospodarze zagrają w grupie A z Rumunią na Stade de France w podparyskim Saint-Denis. Podopieczni Nawałki pierwszy mecz o punkty w grupie C rozegrają 12 czerwca z Irlandią Północną w Nicei. Cztery dni później zmierzą się z Niemcami w Saint-Denis, a 21 czerwca spotkają się z Ukrainą w Marsylii.


PAP

grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze