Kadrowicze Adama Nawałki mają nad morzem zregenerować siły i odpocząć po ciężkim sezonie ligowym, aby być w pełnej formie przed wylotem do Francji. W środę mogli wygodnie rozsiąść się na plaży i oglądać, jak na treningu dają sobie radę ich wybranki. Szereg ćwiczeń dla piękniejszej strony uczestników zgrupowania w Juracie przygotowała Anna Lewandowska.

 

- Gratuluję wam wszystkim. Widać w was wielką energię dziewczyny, oby tak dalej - motywowała ze sceny żona Roberta Lewandowskiego.

 

Słynąca z propagowania zdrowego stylu życia żona kapitana biało-czerwonych poprowadziła zajęcia fitness w ramach programu "Lepsza Ja" zaproponowanego przez firmę Nike, a zgromadzone na plaży w Juracie panie były pełne entuzjazmu. Zajęcia trwały godzinę. Lewandowska prowadziła transmisję na żywo na swoim profilu na Facebooku.

 

 

 

Popisów żony na żywo nie mógł obserwować Robert Lewandowski, dla którego ligowy sezon jeszcze się nie zakończył. W sobotę naszego napastnika czeka jeszcze jedno spotkanie w barwach Bayernu Monachium. W finale Pucharu Niemiec zagra przeciwko Borussii Dortmund.

 

Polsat Sport, polsatnews.pl