Kibic Trabzonsporu pobił sędziego w trakcie meczu. Spotkanie przerwane

Twitter.com/Turkish_Futbol/
Sytuacja, w której sędzia został zaatakowany

W 91. minucie niedzielnego meczu Trabzonspor przegrywał u siebie z Fenerbahce już 0:4. Nagle na boisko wbiegł kibic gospodarzy. Mężczyzna nie wytrzymał i wyładował swoją frustrację na głównym arbitrze spotkania.

Sędzia Bulent Yildrim stał akurat przy linii końcowej. Po chwili już leżał - przewrócił go wściekły kibic. W ruch poszły pięści i nogi. Na trybunach zawrzało, w stronę murawy poleciały różne przedmioty. Stewardzi na stadionie w mgnieniu oka obezwładnili kibica, a sędzia przerwał mecz i wraz z piłkarzami udał się do szatni.

Trabzonsporowi grozi teraz walkower, który paradoksalnie będzie dla zespołu... lepszym rozwiązaniem niż zakończenie meczu w regulaminowym czasie gry. Drużyna przegrywała 0:4, a walkower oznacza porażkę tylko 0:3.

Gole dla Fenerbahce strzelali Alper Potuk, Volkan Sen oraz znani z Manchesteur United Nani oraz Robin van Persie.  Zespół ze Stambułu zajmuje w tureckiej Super Lidze drugie miejsce, Trabzonspor - jedenaste.