Odnaleziono ciało 17-latka poszukiwanego od miesiąca

Polska
Odnaleziono ciało 17-latka poszukiwanego od miesiąca
KWP Katowice

17-letni Oktawiusz M. z Sosnowca zaginął pod koniec lutego. W środę wyłowiono z Przemszy ciało młodego mężczyzny, a w piątek policja potwierdziła, że to zaginiony nastolatek.

Nastolatek zaginął 26 lutego. Ostatni raz widziano go wieczorem w okolicy centrum handlowego przy ul. Legionów w Sosnowcu. Jego poszukiwania były bardzo intensywne, policja przeczesała dno rzeki Przemszy.


Jednak to właśnie w tej rzece późnym wieczorem w środę przechodzące przez kładkę przy ul. Partyzantów starsze małżeństwo zauważyło ciało młodego mężczyzny.

 

Identyfikację potwierdzili rodzice


Policjanci od razu uznali, że moga to byc zwłoki zaginionego. Ciało zidentyfikowali rodzice chłopca. - Możemy już oficjalnie potwierdzić, że jest to ciało 17-letniego Oktawiusza - powiedział serwisowi twojezaglebie.pl podinsp. Mariusz Łabędzki z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.


Po wstępnych oględzinach nie stwierdzono obrażeń na ciele, ale z uwagi na rozkład ciała przyczynę śmierci oraz dokładny czas, w którym nastąpiła, będzie mogła ustalić dopiero sekcja zwłok.

 

twojezaglebie.pl

grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze