Pierwszym gościem w studiu Polsat News o 7:05 będzie były minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. Rozmowa z prezesem PSL dotyczyć będzie także czwartkowego spotkania liderów partii.


Pół godziny później Beata Cholewińska porozmawia ze Stanisławem Szwedem, sekretarzem stanu w ministerstwie rodziny, pracy i polityki społecznej.


O 8:05 ze studia w Katowicach na pytania odpowie dr Ewelina Wiszczun, ekspert Uniwersytetu Śląskiego ds. polityki społecznej, zatrudnienia oraz rynku pracy.


O spotkaniu liderów partii rozmowa także o 8:35 z Agnieszką Dziemianowicz-Bąk z Partii Razem, a o 9:05 dr Ewą Pietrzyk-Zieniewicz, politolog z UW.


Prof. Witold Orłowski, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP o 9:35 odpowie na pytania dotyczące ekonomicznej strony programu "Rodzina 500+".


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Beata Cholewińska przedstawi je w programie.