"Kurczęta potraktowano, jak sałatkę. To przerażające"

Świat
"Kurczęta potraktowano, jak sałatkę. To przerażające"
YouTube.com/topamazingvideos

W sieci zamieszczono nagranie na którym widać, jak pisklaki polewane są farbą, a następnie – aby barwnik właściwie się rozprowadził – mieszane, jak podczas przygotowywania sałatki. Bezbronne zwierzęta były w ten sposób prawdopodobnie przygotowywane do sprzedaży podczas zbliżających się świąt Wielkanocy.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że w skrzynce znajdują się małe kolorowe piłki. W trakcie oglądania filmu okazuje się jednak, że są to e kurczęta, których pióra zabarwiono farbą.

 

Wideo zamieszczone zostało w sieci najprawdopodobniej po to, aby pokazać, że kolorowe pisklęta sprzedawane w niektórych częściach świata przed zbliżającymi się świętami, są traktowane w okrutny sposób. Nie wiadomo jednak, gdzie wideo nakręcono.

 

Na filmiku widać wyraźnie, że oprócz posklejanych skrzydeł, pisklaki są przerzucane w taki sposób, że wiele z nich ma już uszkodzone nogi i skrzydła, przez co nie są w stanie się poruszyć.

 

 

Pod koniec wideo mężczyzna niedbale "przesypuje" kurczaki z jednej skrzynki do drugiej, upewniając się, że każdy z nich został już równomiernie ufarbowany.

 

"Kurczaki potraktowano jak sałatkę. To przerażające" - napisał w komentarzu pod filmem jeden z internautów. "Rozumiem, że dzieci cieszą się otrzymując małe, puchate, kolorowe zwierzątko, ale traktowanie kurczaków w ten sposób to bestialstwo" - dodał.

 

 

polsatnews.pl, Youtube.com

po/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze