"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. Porozmawiamy m.in. o Trybunale Konstytucyjnym i rasizmie

Polska
"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. Porozmawiamy m.in. o Trybunale Konstytucyjnym i rasizmie
Polsat News

O komentarz do bieżących spraw politycznych Joanna Górska poprosi w poniedziałek w "Nowym Dniu z Polsat News" m.in. z byłego europosła Pawła Zalewskiego oraz posła Kukiz'15 - Tomasza Rzymkowskiego. Z kolei Rafał Pankowski, socjolog i politolog, będzie mówić o rasizmie - w poniedziałek przypada światowy dzień walki z tym zjawiskiem.

Zalewski pojawi się w studiu jako pierwszy - o godzinie 7:05. Pół godziny później gościem stacji będzie Tomasz Rzymkowski, a o 8:05 Joanna Górska porozmawia z prawnikiem Piotrem Schrammem.

 

O 8:50 w programie "Graffiti" weźmie udział Marszałek Senatu Stanisław Karczewski z PiS.

 

O 9:05 gościem będzie politolog dr Renata Mieńkowska-Norkiene, o 9:20 prof. Paweł Januszewicz, konsultant medyczny Fundacji Polsat, a o 9:40 prof. Rafał Pankowski wypowie się z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Joanna Górska przedstawi je w programie.

 

Polsat News

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze