"Prezydenci i Premierzy" dzisiaj o 20:00 w Polsat News. Oglądaj i zadawaj pytania

Polska
"Prezydenci i Premierzy" dzisiaj o 20:00 w Polsat News. Oglądaj i zadawaj pytania
Polsat News

Rusza nowy program na żywo w Polsat News - "Prezydenci i Premierzy". Gośćmi Doroty Gawryluk będą: były prezydent Bronisław Komorowski oraz byli premierzy - Leszek Miller i Waldemar Pawlak. Czołowi polscy politycy skomentują m.in. politykę zagraniczną naszego kraju oraz kwestię bezpieczeństwa najważniejszych osób w państwie, w kontekście wypadku limuzyny prezydenta Andrzeja Dudy.

Czy Polska może pozwolić sobie na suwerenną politykę zagraniczną? Czy mamy szansę zostać silnym graczem na arenie międzynarodowej? Między innymi na te pytania będą odpowiadać nasi goście.

 

Dorota Gawryluk w rozmowie z politykami poruszy również temat zapewnienia bezpieczeństwa najważniejszych osób w państwie, w związku z incydentem w czasie wczorajszego przejazdu prezydenckiej kolumny autostradą A4. W limuzynie Andrzeja Dudy uszkodzeniu uległa opona. Auto wpadło w poślizg i zsunęło się do rowu. W wypadku nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie przyczyny zdarzenia.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Dorota Gawryluk przedstawi je w programie.

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze