Zamordowała siostrę, bo była o nią zazdrosna

Świat
Zamordowała siostrę, bo była o nią zazdrosna
Flickr.com/Maarten Van Damme

19-latka z Petersburga miała zadać swojej siostrze 140 ciosów nożem, wydłubać jej oczy i odciąć uszy. Według śledczych zamordowała młodszą o dwa lata Stefanię, bo dziewczyna zaczęła być popularna w świecie modelingu. Sprawczyni makabry była pod wpływem narkotyków.

Do zbrodni doszło w Petersburgu w mieszkaniu 42-letniego mężczyzny, prawdopodobnie fotografa, który tydzień przez morderstwem modelce robił sesję zdjęciową. Według rosyjskich mediów w dniu tragedii obie siostry "imprezowały" z mężczyzną. Gdy ten wyszedł do sklepu, by kupić alkohol, starsza z sióstr, Elizaweta, rzuciła się na młodszą.

 

Kiedy mężczyzna wrócił - Setafania już nie żyła.

 

19-latka została zatrzymana i postawiono jej zarzut zabójstwa. Z informacji publikowanych przez rosyjskich dziennikarzy wynika, że motywem zbrodni miała być zazdrość. Podobno Elizaweta nie mogła znieść, że jej młodsza siostra zyskuje na popularności i osiąga coraz większe sukcesy jako modelka.

 

Jekaterina Dubrowina, ciotka dziewcząt, w rozmowie z dziennikarzami powiedziała, że "jej krew zmieniła się w lód". Odpowiadając na pytania dodała, że siostry były sierotami, a do zbrodni mogło się przyczynić "makabryczne dzieciństwo sióstr i ich nieszczęśliwe życie"

 

Daily Mail

jak/pr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze