Rozkładające się zwłoki w ogrodzie wynajętego domu

Świat
Rozkładające się zwłoki w ogrodzie wynajętego domu
Mic/Flickr.com
Francuski radiowóz

Nieruchomość na przedmieściach Paryża była przeznaczona do wynajmu poprzez portal Airbnb. Grupa przyjaciół chciała spędzić w niej weekend. W ogrodzie znaleźli jednak ciało przykryte gałęziami drzew.

Dom znajduje się w mieście Palaiseau, 17 kilometrów na południe od Paryża. - Zwłoki zostały znalezione w dolnej części ogrodu, która otwiera się na las - powiedział dla agencji AFP anonimowy przedstawiciel policji.

 

Według policyjnych źródeł zmarła osoba to kobieta. Leżała głową do ziemi, była przykryta gałęziami i otoczona pniami drzew.

 

Kobieta była ubrana, ale nie miała butów. Na palcu miała ponadto "pierścionek z dużym kamieniem". Nie znaleziono przy niej dokumentów, które pozwoliłyby na ustalenie tożsamości.

 

Dom zniknął z oferty

 

Z powodu zaawansowania procesu rozkładu ciała nie udało się poznać od razu przyczyny jej śmierci. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

 

Według "Le Parisien" nieruchomość zniknęła z oferty portalu w niedzielę. Rzecznik Airbnb w rozmowie z serwisem Mashable.com poinformował także, że zarówno właściciele domu, jak i wynajmujący mogą liczyć na "niezbędne wsparcie". Portal pomoże także policji w śledztwie.

 

france24.com, mashable.com, AFP, "Le Parisien"

pr/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze