Lindsay Vonn przeprasza za zniszczenie młotkiem narty. "To był ogromny błąd"

Sport
Lindsay Vonn przeprasza za zniszczenie  młotkiem narty. "To był ogromny błąd"
PAP/EPA/ANTONINO DI MARCO

Alpejka Lindsey Vonn przeprosiła swojego producenta sprzętu sportowego za umieszczenie w sieci nagrania wideo, na którym niszczy młotkiem nartę. Amerykanka wyładowała w ten sposób złość po nieudanych dla niej piątkowych zawodach Pucharu Świata w La Thuile.

Vonn w piątek nie ukończyła zjazdu - przewróciła się na jednym z ostrych zakrętów. Później 31-letnia zawodniczka zamieściła w internecie film, na którym niszczy młotkiem uszkodzoną nartę. Amerykanka usunęła później wideo, a za pośrednictwem swojego agenta przekazała oświadczenie, w którym przeprosiła przede wszystkim producenta swojego sprzętu sportowego.

 

"To był ogromny błąd, który zrodził się z frustrującego startu i w żaden sposób nie jest nawiązaniem do mojej współpracy z firmą Head, która ma udział w moich sukcesach. To wideo było wyrazem moich emocji, ale teraz rozumiem, jak mogło to zostać błędnie zrozumiane. Bogu dzięki, że nie doznałam żadnego urazu" - podkreśliła Vonn.

 

Amerykanka w sobotę poprawiła sobie nastrój po piątkowym niepowodzeniu. W kolejnym zjeździe zajęła drugie miejsce, co zapewniło jej małą Kryształową Kulę w tej konkurencji.

 

 

 

 

PAP

az/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze