Zostań Leonardo DiCaprio i dogoń Oscara. Internetowa gra platformowa

Kultura
Zostań Leonardo DiCaprio i dogoń Oscara. Internetowa gra platformowa
redcarpetrampage.com

Red Carpet Rage Leo to gra platformowa, w której gracz wciela się w postać Leonardo DiCaprio i biegnąc po czerwonym dywanie, stara się dopaść upragnionego Oscara. Na drodze aktora staje jednak wiele przeszkód m.in. paparazzi, góra lodowa, a także szalejąca Lady Gaga. W kolejnych rundach na swoich plecach 8-bitowy Leo czuje oddech nominowanych w tej samej kategorii rywali.

W ruch wprawić Leonardo można za pomocą klawiszy G i H. Im szybciej gracz naciska te dwie litery, tym szybciej biegnie aktor. Na jego drodze stają jednak liczne przeszkody, które odbierają mu energię. Można je pokonać sprawnie wciskając spację.


Walka o Oscara jest jednak niezwykle trudna. W kolejnych rundach niezmordowanego w walce o statuetkę DiCaprio gonią nominowani w kategorii "Najlepszy Aktor" Michael Fassbender jako Steve Jobs, Bryan Cranston jako Trumbo i zeszłoroczny zdobywca tytułu Eddie Redmayne jako Lili Elbe.


Po każdym etapie głównej fabuły gry czeka także wiele minigier, które przybliżają Leonardo do zdobycia najcenniejszej aktorskiej nagrody. Można m.in. "grać bardziej", napisać mowę dziękczynną, a także - co nie może się udać - próbować znaleźć czarnoskórego kandydata do Oscara.


W tym roku niemal cały świat kibicuje pięciokrotnie nominowanemu do Oscara DiCarpio. Statuetka już cztery razy przeszła mu koło nosa. Bukmacherzy obstawiają, w tym roku nic nie może stanąć na przeszkodzie 41-letniego aktora. Akademia jednak wielokrotnie już pokazała, że może zaskoczyć.


W grę można zagrać tutaj.

 

 

 

independent.co.uk; Fot. redcarpetrampage.com

prz/am

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze