Napad na bank w Gniewinie - policja opublikowała nagranie z monitoringu

Polska
Napad na bank w Gniewinie - policja opublikowała nagranie z monitoringu
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Do napadu na placówkę bankową w Gniewinie doszło w środę przed godz. 10:00. Dwóch zamaskowanych napastników sterroryzowało pracownice nożem, zabrali pieniądze i uciekli. Zrabowali ok. 10 tys. zł. Moment napadu zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców napadu.

Złodzieje dokonali kradzieży szybko i po cichu, nikt z pracowników sąsiadujących z placówką sklepów niczego nie zauważył. O napadzie dowiedzieli się od policji.


Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie, która prowadzi śledztwo pod nadzorem wejherowskiej prokuratury, upubliczniła nagranie z monitoringu, na którym widać zamaskowanych napastników, gdy wchodzą do placówki bankowej, a po niespełna minucie ją opuszczają ze zrabowanymi pieniędzmi.


Policja prosi wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia o kontakt pod nr tel. 603 650 923 lub 603 648 987. Zapewnia anonimowość.


Rysopis napastników:


- wiek prawdopodobnie około 20/25 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 180 cm, ubrany w szarą rozpinaną bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe, czarne buty, na rękach robocze rękawiczki, twarz zasłonięta chustą, czapka na głowie


- wiek prawdopodobnie około 20/25 lat, wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała, bluza szara z kapturem z napisem na piersi "NXT Iris", spodnie niebieskie dżinsowe, buty koloru ciemnego, na dłoniach rękawiczki robocze, twarz zasłonięta chustą, czapka na głowie.

grz/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze