Mamy "Z Archiwum X", czas na powrót MacGyvera. Jest jedno "ale"...

Kultura
Mamy "Z Archiwum X", czas na powrót MacGyvera. Jest jedno "ale"...
CBS
MacGyver

Amerykańska telewizja CBS zamówiła pilotażowy odcinek nowego serialu "MacGyver". Nie będzie to jednak kontynuacja serii, a jej nowa wersja (reboot). Ponadto w głównej roli nie wystąpi Richard Dean Anderson znany z oryginalnego serialu.

Pilotażowy odcinek wyreżyseruje James Wan, a za projekt odpowiadają scenarzysta Paul Downs Colaizzo oraz producent Henry Winkler, który tworzył także oryginalną serię.

 

Serial będzie opowiadać o przygodach MacGyvera o 10 lat młodszego od tego występującego w produkcji z lat 80. Angus MacGyver zostanie zwerbowany do tajnej organizacji znanej z oryginalnej produkcji i ponownie wykorzysta swój talent do niekonwencjonalnego rozwiązywania trudnych spraw.

 

Castingi już trwają. Serial ma trafić do telewizji w sezonie 2016-2017.

 

Powrót po latach

 

Oryginalny "MacGyver" był emitowany w USA w latach 1985-1992. Powstało w sumie 139 odcinków podzielonych na 7 sezonów. W Polsce serial miał premierę w 1991 roku.

 

Pomysł powrotu do serialu wpisuje się w modny w USA trend odnawiania starych hitów telewizyjnych. Obecnie emitowany jest dziesiąty sezon "Z Archiwum X", w którym nadal występują David Duchovny i Gillian Anderson, jako agenci Mulder i Scully.

 

naekranie.pl

pr/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze