Najlepsza książka roku w Chinach? Jest z Polski

Kultura
Najlepsza książka roku w Chinach? Jest z Polski
wydawnictwodwiesiostry.pl

Książka "Pod ziemią, pod wodą" autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich zyskała tytuł Książki Roku 2015 w Chinach. Autorzy specjalizują się w dopracowanych graficznie publikacjach dla dzieci. Na koncie mają już nagrody za "Mapy" i "Co z ciebie wyrośnie".

Nagroda została przyznana przez tygodnik "The Beijing News Weekly Review", będący chińskim odpowiednikiem "New York Timesa". Gazeta wyróżniła różne publikacje w 10 kategoriach. "Pod ziemią, pod wodą"  było jedyną książką dziecięcą spośród nagrodzonych.

 

Książka roku w Chinach? "Pod wodą, pod ziemią" autorstwa Oli i Daniela MizielińskichWydana przez Beijing Yuanliu...

Posted by CHINY to LUBIĘ on 21 stycznia 2016


To nie pierwszy sukces polskiego małżeństwa – ich publikacje są znane w Chinach od lat. Według "Shanghai Daily" najbardziej znana książka Mizielińskich "Mapy"w ciągu stu dni od chińskiej premiery sprzedała się w nakładzie 60 ty. egzemplarzy.

 

 

Miło nam poinformować, że chińskie wydanie "Pod wodą, pod ziemią" autorstwa Oli i Daniela Mizielińskich zdobyło tytuł...

Posted by Wydawnictwo Dwie Siostry on 20 stycznia 2016


Rysunkowe atlasy


"Pod ziemią, pod wodą" to naładowana informacjami księga pełna ogromnych ilustracji będąca wyprawą do wnętrza ziemi i w głębiny mórz i oceanów. Szczegółowe mapowe rysunki pokazują, co kryje się pod powierzchnią lądów i wód.

 

wydawnictwodwiesiostry.pl

mr/am/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze