"Sylwestrowa Moc Przebojów" już za dwa dni. Artyści przygotowują się do występów

Kultura

Na multimedialnej scenie przy katowickim spodku znajdą się wielkie gwiazdy takie jak: Urszula, Bajm, Blue Cafe i Enej, ale również te, które znamy zdecydowanie słabiej. Przy wielkoformatowych postaciach pojawi się między innymi Ola Gintrowska, aktorka i piosenkarka, siostrzenica Przemysława Gintrowskiego.

Ola Gintrowska zdradziła, jaki repertuar zaprezentuje podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. - Zaśpiewam singiel promujący moją przyszłą płytę "Missing" i cover piosenki z filmu "Great Gatsby" "A little party never killed nobody" - powiedziała piosenkarka. Zapewniła, że zrobi wszystko, aby rozkręcić publiczność i by to była wspaniała, imprezowa noc.

 

Oli już udało się osiągnąć wiele sukcesów. Jedna z jej piosenek znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Słaba płeć", do tego zaśpiewała w czołówce Must Be The Music, a teraz szykuje się do wydania debiutanckiej płyty.

 

 

 

Ogromna, multimedialna scena, dron z kamerą na żywo

 

"Sylwestrowa Moc Przebojów" to ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. To przede wszystkim ogromna, multimedialna scena o całkowitej powierzchni 500 m2 którą na miejsce przewozi 15 tirów. Szeroką na 60 metrów i wysoką na 16 metrów scenografię uzupełni prawie 600 m2 ekranów LED o wadze 14 ton. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże 15 kamer, w tym jedna usytuowana w dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo.

 

Ola przyznała, że po raz pierwszy będzie występować na tak ogromnej scenie. - To nie tylko na mnie, ale zapewne również na innych artystach, robi ogromne wrażenie - wyznała.

 

"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic z największym karaoke świata już 31 grudnia o godz. 20.00. Tylko w Telewizji Polsat.

 

Polsat News

mr/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze