Poprzednie mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie w 2012 r promowała Oceana i jej "Endless Summer", choć pewnie kibice szybciej przypomna sobie hymn naszej reprezentacji "KO-KO Euro spoko". Wcześniej był Enrique Iglesias i jego "Can you hear me" z Euro 2008 i chyba najbardziej znany utwór mistrzostw Starego Kontynentu Nelly Furtado, "Forca” z Euro 2004 w Portugalii. Co będzie hitem we Francji podczas rozgrywek w 2016 r?

 

Kibicu skomponuj sobie hymn Euro

 

Producent muzyczny David Guetta, który będzie odpowiadał za oficjalny hymn mistrzostw Europy 2016 we Francji, chce aby w skomponowaniu utworu "This One’s For You", pomogli mu kibice.

 

David Guetta zamierza w swój projekt zaangażować aż milion osób. - Mistrzostwa Europy to przede wszystkim kibice i zamierzam umieścić ich w samym centrum. Chcę zrobić coś wyjątkowego i proszę fanów z całego świata, aby pomogli mi przygotować ten utwór - mówi kompozytor.

 

Odwiedź stronę i nagraj swój kawałek

 

Wystarczy odwiedzić stronę internetową thisonesforyou.com i postępować zgodnie z zamieszczonymi instrukcjami - nagrac swój kawałek hymnu. Francuz kibicowską twórczość wykorzysta przy produkcji oficjalnego hymnu UEFA EURO 2016, a efekt końcowy zostanie zaprezentowany w kwietniu przyszłego roku.

 

Każdy, kto wesprze francuskiego DJ-a, weźmie udział w losowaniu i będzie miał szansę wygrania biletów na mecz otwarcia mistrzostw Europy, a także spotkać się osobiście z muzykiem. Zwycięzca będzie także gościem VIP podczas koncertu, który odbędzie się w przeddzień turnieju na Polach Marsowych pod Wieżą Eiffla.

 

laczynaspilka.pl