Boruc w "jedenastce" kolejki. "Ma za sobą wzloty i upadki"

PAP/EPA/Gerry Penny Editorial

Ciąg dalszy zachwytów nad grą Artura Boruca. Po meczu przeciwko Manchesterowi United, który Bournemouth pokonało 2:1 Polak został nominowany do 11 kolejki przez ESPNFC.com. Boruc był jednym z bohaterów spotkania. W pierwszej połowie popisał się kapitalną podwójną paradą, gdy zatrzymał strzał i dobitkę

Wśród wyróżnionych znalazło się aż trzech piłkarzy Bournemouth. Oprócz polskiego golkipera uznanie w oczach dziennikarzy znaleźli środkowy obrońca Simon Francis oraz napastnik Josh King.

Artur Boruc bronił pewnie i był jednym z bohaterów spotkania. W pierwszej połowie popisał się kapitalną podwójną paradą, gdy zatrzymał strzał i dobitkę

"Boruc ma za sobą wzloty i upadki. W meczu z Manchesterem zaliczył kilka kluczowych interwencji. Jego obrona strzałów Fellainiego i McNaira była najwyższej klasy. Polski bramkarz znalazł się przez Declanem Ruddem z Norwich oraz Heurelho Gomesem z Watford" - czytamy w uzasadnieniu.