"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" na rekordowej liczbie ekranów kinowych

Kultura
"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" na rekordowej liczbie ekranów kinowych
gwiezdnewojnypolska.pl

Najnowsza część legendarnej sagi bije rekordy nie tylko sprzedaży biletów. Film wejdzie do kin 18 grudnia, ale już dziś wiadomo, że w Polsce będzie można go obejrzeć na rekordowej liczbie 600 kinowych ekranów. Dla nikogo nie powinno zabraknąć wejściówek, a te rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Kina już zapowiadają dodatkowe seanse najbardziej wyczekiwanego filmu roku. Pierwsze pokazy "Przebudzenia Mocy" będzie można zobaczyć już kilka minut po północy 18 grudnia. Bilety na premierowe seanse są jeszcze dostępne.


Przedsprzedaż biletów na całym świecie trwa od 19 października. Tego dnia strony oferujące wejściówki na premierę uległy awarii z powodu ogromnego zainteresowania.


Najnowsza produkcja studia LucasFilm to wyjątkowe wydarzenie. Na "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" może udać się kilka pokoleń, bo pierwsze filmy Sagi weszły do kin prawie 40 lat temu.


Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Harrisona Forda (m.in. "Indiana Jones"), Marka Hamilla ("Gwiezdne wojny: Nowa Nadzieja"), Adama Drivera ("Dziewczyny"), Oscara Isaaca ("Ex Machina") czy Andy’ego Serkisa ("Ewolucja Planety Małp"). Reżyserem najnowszej części "Gwiezdnych Wojen" jest J. J. Abrams.

 

prz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze