Jeszcze przed loterią pan Adam nie przywiązywał większej wagi do zabierania paragonów za zakupy. To zmieniło się 1 października, kiedy rozpoczęła się Narodowa Loteria Paragonowa. Jak przyznaje, teraz "bierze je po każdym zakupie". Na stronie loterii paragonowej zarejestrował w październiku 20 paragonów. Losowanie było dla niego szczęśliwe.

 

Posiadacze paragonów z pozostałymi dwoma wyłonionymi w losowaniu numerami mieszkają w Białymstoku i Bydgoszczy. Otrzymają multimedialne tablety iPad Air 2.

 

W podziękowaniu za uczciwą sprzedaż organizator loterii taką samą nagrodę przekaże wystawcy paragonu, który wygrał główną nagrodę, czyli samochód.

 

Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-mail z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Potem organizator loterii skontaktował się z nimi telefonicznie. Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać przez 7 dni od daty losowania, w którym biorą udział. Aby odebrać nagrodę, trzeba przekazać organizatorowi paragon fiskalny, który wygra. Paragony z tzw. branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r. Paragony są sprawdzane przez Ministerstwo Finansów, a o wyniku uczestnik dowiaduje się najpóźniej w ciągu 14 dni.

 

Losowanie dodatkowych nagród, wśród których będą notebooki i tablety odbędzie się 27 listopada. Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii.

 

Ministerstwo Finansów