Policjanci z komendy dla Warszawy-Mokotowa działają na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która już w październiku wydała decyzję o zatrzymaniu 23-latka.

 

Historia milionera

 

Około trzy lata temu Kaszubski stał się osobą medialną i często bywał gościem programów telewizyjnych. Media określiły go mianem "najmłodszego polskiego milionera". Przedstawiał się jako właściciel kliniki medycyny estetycznej. Opowiadał, jak dzięki wyrzeczeniom doszedł do wielkiej fortuny, podczas gdy jego rówieśnicy się bawili.

 

Tymczasem prokuratura zarzuca mu m.in. o wprowadzenie do obrotu nielegalnego  produktu kosmetycznego - wybielacza do zębów i inne oszustwa.

 

Sam zainteresowany na informację o liście gończym błyskawicznie zareagował w mediach społecznościowych. Na swoim fanpage'u na Facebooku, który ma ponad 76 tys. polubień, napisał: "Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia. Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem".

 

 

Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia :( Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem.

Posted by Piotr Kaszubski on 17 listopada 2015