7 aktorek walczy o "Słoneczny Patrol”

Kultura
7 aktorek walczy o "Słoneczny Patrol”
baywatchtv.org
Słoneczny patrol

Trwają właśnie castingi do filmowej wersji serialu, który w latach dziewięćdziesiątych był jednym z najpopularniejszych na świecie. Główne role męskie już obsadzono. Teraz w ostatniej fazie jest wybór wykonawczyń głównych ról. Walczy o nie 7 młodych aktorek.

Na krótkiej liście kandydatek do biegania w czerwonym kostiumie po plaży są: Ashley Benson (zna z serialu "Słodkie kłamstewka” i filmu "Spring Breakers”), Alexandra Daddario (serial "Detektyw”), Nina Dobrev (serial "Pamiętniki wampirów”), Shelley Hennig (serial "Nastoletni wilkołak”), Bianca Santos (film "Ta brzydka i gruba”), Alexandra Shipp (film "X-Men: Apocalypse”) i Denyse Tontz (serial "All My Children”). Z przecieków od producentów wynika, że kilka z nich znajdzie się w obsadzie filmu.


Kinowy "Słoneczny patrol” wyprodukuje wytwórnia Paramount Pictures. Główne role męskie zagrają Dwayne Johnson i Zac Efron. Ten pierwszy wystąpi w roli doświadczonego ratownika, który razem z młodszym kolegą walczy przeciw firmie naftowej o uratowanie plaży przed zanieczyszczeniem.


Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się na początku przyszłego roku. Kinowy "Słoneczny patrol” ma mieć amerykańską kategorię wiekową R, co oznacza, że osoba w wieku poniżej 17 lat, będzie mogła go obejrzeć w kinie tylko w towarzystwie dorosłego. Taką kategorię otrzymują filmy, w których jest nagość, sceny erotyczne i sceny przemocy.


Według nieoficjalnych informacji, w filmie mają pojawić się też Pamela Anderson i  David Hasselhoff, czyli odtwórcy głównych ról w serialu. 


Serial "Słoneczny patrol”

 

"Słoneczny patrol” (tytuł  oryginalny "Baywatch”) to amerykański serial przygodowy, realizowany w latach 1989–2001.  W początkowej fazie cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza w USA i Niemczech. Emitowany wielokrotnie także w Polsce, przez kilka różnych stacji telewizyjnych - po raz pierwszy latem 1994 roku. W okresie swojej największej popularności, był wyświetlany jednocześnie w 142 krajach.

 


Serial opowiadał o przygodach - prywatnych i zawodowych - grupy ratowników pracujących na jednej plaż z Los Angeles. Na sezon 1998-99 tytuł serialu zmieniono na „Baywatch Hawaii” i właśnie na Hawaje przeniesiono też akcję.

 

movieweb.com, Polsat News

PTRW

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze