Dzisiaj debata ośmiu komitetów

Polska

Po poniedziałkowych emocjach czas na kolejne przedwyborcze starcie. We wtorkowej dyskusji wezmą udział przedstawiciele ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Początek o godzinie 20. Transmisja w Polsat News, Polsat News 2 i polsatnews.pl.

Debata potrwa sto minut i będzie podzielona na trzy części. Tak jak w poniedziałek, w debacie Beata Szydło - Ewa Kopacz, partyjni liderzy będą się wypowiadać w sprawach społeczno-gospodarczych, a następnie odpowiedzą na pytania dotyczące polityki zagranicznej oraz bezpieczństwa. Trzecia część poświęcona będzie wizji i ustrojowi państwa.

 

Tłok w studiu

 

W przeciwieństwie do debaty poniedziałkowej, we wtorek w szranki staną przedstawiciele wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych. To premier Ewa Kopacz z PO, Beata Szydło z PiS, Barbara Nowacka ze Zjednoczonej Lewicy, Ryszard Petru z partii .Nowoczesna, Paweł Kukiz z ruchu Kukiz'15, Janusz Korwin-Mikke z ugrupowania KORWiN, Adrian Zandberg z Partii Razem oraz wicepremier Janusz Piechociński z PSL.

 

Po debacie wiele obiecują sobie przedstawiciele mniejszych partii, ale politycy PiS i PO mówią zgodnie, że będzie to dogrywka dla Beaty Szydło i Ewy Kopacz.

 

Pytania zadawać będzie m.in. dziennikarz Polsatu Jarosław Gugała.

 

Debatę będzie można oglądać na żywo w Polsat News oraz Polsat News 2. Transmisję przeprowadzi także portal polsatnews.pl. Zachęcamy do śledzenia dyskusji i jej komentowania. Początek o godzinie 20:00.

 

Polsat News

pr

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze