Sam Smith współtworzył kawałek "Writing’s On The Wall" z laureatem Grammy Jimmym Napesem. Producenci filmu mówią - Sam i Jimmy napisali najbardziej inspirującą piosenkę do Spectre, a dzięki niezwykłemu wokalowi Sama, "Writing’s On The Wall" na pewno będzie najlepszym do tej pory utworem z filmu o Bondzie.


Sam Smith dodaje - To jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze. Spotkał mnie niesamowity zaszczyt. Jestem niesamowicie podekscytowany, że mogę brać udział w tak legendarnym przedsięwzięciu i współpracować z największymi artystami, którzy zawsze byli moimi muzycznymi inspiracjami. Mam nadzieję, że piosenka Wam się spodoba tak bardzo, jak mnie podobało się jej tworzenie.


Poprzednie 23 utwory z filmów o przygodach Jamesa Bonda zapisały się jako jedne z najbardziej zapamiętanych w historii muzyki filmowej. Ostatnia z nich - "Skyfall" w wykonaniu Adele - została nagrodzona Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę z filmu, nagrodę BRIT za najlepszy Brytyjski singiel roku i statuetkę Grammy.

 

muzo.tv