Autor: @Pamela.
2016-12-17 Protest KOD przed Sejmem. W obronie demokracji i dziennikarzy

Protest KOD przed Sejmem. W obronie demokracji i...

W piątek wieczorem przed Sejmem zebrali się protestujący z transparentami Komitetu Obrony Demokracji. W Sejmie trwało wtedy głosowanie nad budżetem przeniesione do Sali Kolumnowej, bo na sali plenarnej opozycja zablokowała mównicę. PiS mimo to przyjął budżet. Zdjęcia z manifestacji m.in. posła PiS Tadeusza Cymańskiego przeciskającego się przez tłum nadesłała @Pamela.
Autor: Ul
2016-12-12 Pożar pustostanu w Zakopanem. Spłonęła drewniana chałupa

Pożar pustostanu w Zakopanem. Spłonęła...

W Zakopanem (Małopolska) spłonął w sobotę pustotstan w dzielnicy Zwijacze. Kilkanaście jednostek straży pożarnej gasiło ogień. Budynek, który stał niedaleko sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego spłonął całkowicie. Zdjęcie nadesłał nam użytkownik Ul. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @zachodniak
2016-12-06 Mikołajkowa atmosfera w warszawskim autobusie linii 178

Mikołajkowa atmosfera w warszawskim autobusie linii...

Warszawski autobus linii 178 na trasie z pętli PKP Ursus do ul. Konwiktorskiej, 6 grudnia, godz. 13:00. Kierująca pojazdem wprowadziła mikołajkowy nastrój. Przyjemnie w taki dzień jechać w wyjątkowej atmosferze - zdjęcie nadesłał nam użytkownik @zachodniak. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Info meteo lu Biała Podlaska
2016-12-07 Wypadek strażaków na sygnale w Ciciborze. Zderzenie z cinquecento

Wypadek strażaków na sygnale w Ciciborze. Zderzenie z...

We wtorek ok. godz. 9:30 w Ciciborze Małym (woj. lubelskie) na drodze w kierunku Leśnej Podlaskiej doszło do zderzenia jadącego na akcję wozu strażackiego z samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento. Czterech uczestników wypadku jadących autem osobowym, w tym dwoje dzieci, przewieziono do szpitala. Strażakom, którzy jechali na akcje gaśniczą do pożaru w Nosowie nic się nie stało.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2016-12-04 Barbórka w Katowicach Nikiszowcu. Tradycyjna muzyczna pobudka

Barbórka w Katowicach Nikiszowcu. Tradycyjna...

Starym zwyczajem w wielu śląskich miastach 4 grudnia, gdy obchodzone jest górnicze święto Barbórka - patronki górników św. Barbary - wczesnym rankiem na ulice wychodzą górnicze orkiestry. Tak wyglądało to w katowickim Nikiszowcu (woj. śląskie), zdjęcie dostaliśmy od użytkownika. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Natalia
2016-12-02 Ośnieżony las w Szczytnie

Ośnieżony las w Szczytnie

Zdjęcie pokrytego śniegiem lasu w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim przesłała nam użytkowniczka Natalia. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej