Autor: Ireneusz
2018-04-18 Pijany kierowca uderzył w znak drogowy

Pijany kierowca uderzył w znak drogowy

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Modliszewicach (woj. świętokrzyskie). 25-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika Ireneusza.
Autor: Mariusz
2018-04-11 Pożar samochodu na autostradzie A2. Zdjęcia użytkownika

Pożar samochodu na autostradzie A2. Zdjęcia...

Pali się jakieś auto na autostradzie A2 w stronę Zielonej Góry od Poznania na 83 km. 7 zastępów straży pożarnej i robi się gigantyczny korek" - napisał Mariusz. W środę około godz. 9 podczas jazdy zapaliła się ciężarówka wojsk USA z cysterną na wodę. Pożar został ugaszony. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy, informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Sebastian Grzeszczyszyn
2018-04-05 Pożar magazynu w Kluczborku. Wideo z akcji gaśniczej

Pożar magazynu w Kluczborku. Wideo z akcji gaśniczej

Przez kilka godzin ponad trzydzieści jednostek straży pożarnej z kilku powiatów próbowało opanować ogień i zapobiec jego rozprzestrzenianiu na sąsiednie budynki.
Autor: Krystian "Elvis" Maliszewski
2018-04-02 Wielkanocna pisanka na śmigus-dyngus w lany poniedziałek

Wielkanocna pisanka na śmigus-dyngus w lany...

Nowa wielkanocna tradycja, to pisanka wysokości człowieka ulepiona ze śniegu, który spadł wskutek świątecznego załamania pogody. Podczas gdy bałwana zdobią: marchewka, węgielki i kapelusz, śnieżna pisanka jest pomalowana w tradycyjne świąteczne desenie. Cieszy oko już z daleka. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: drobal
2018-04-03 Pożar hotelu w Kudowie-Zdrój. Zdjęcia świadka akcji gaśniczej

Pożar hotelu w Kudowie-Zdrój. Zdjęcia świadka akcji gaśniczej

W Poniedziałek Wielkanocny doszło do pożaru hotelu w Kudowie-Zdroju. Najpierw zapaliły się śmieci, potem autobus, elewacja i poddasze budynku. Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej z całej okolicy. Ogień udało się ugasić, ale straty są znaczne. Zdjęcia i wideo nadesłał drobal. Fotografie, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Uczestniczka
2018-03-23 Czarny piątek na ulicach polskich miast. Wasze zdjęcia

"Czarny piątek" na ulicach polskich miast. Wasze zdjęcia

Pod hasłem "Czarny piątek" zorganizowano demonstracje w odpowiedzi na obywatelski projekt ustawy "Zatrzymaj aborcję". Manifestujący wyszli na ulice m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Prezentujemy Wasze zdjęcia z protestu w stolicy.
pokaż więcej