Autor: Beti
2018-04-29 Poranna toaleta bociana

Poranna toaleta bociana

Jedna z naszych użytkowniczek przysłała film, na którym uchwyciła bociana w miejscowości Dacharzów w powiecie sandomierskim.
Autor: Mariusz Stelmach
2018-04-26 Samotny bocian w gnieździe ze sztucznymi ptakami

Samotny bocian w gnieździe ze sztucznymi ptakami

Samotny bociek próbuje zrobić gniazdo wśród sztucznych bocianów. Do nietypowej próby założenia ptasiej rodziny doszło w Zielinie Dębna w woj. zachodniopomorskie. Wideo i zdjęcia bociana przesłał nam Mariusz Stelmach.
Autor: Dawid Burzacki - 112Małopolska
2018-04-24 Pożar rozlewni chemikaliów w Żywcu

Pożar rozlewni chemikaliów w Żywcu

Pożar wybuchł w poniedziałek wieczorem w czasie gwałtownej burzy jaka przechodziła nad miastem. Płonęły m.in. chemikalia magazynowane w zbiornikach po 1 tys. litrów. W akcji gaszenia, w szczytowym momencie, uczestniczyło ponad 30 zastępów straży pożarnej z Żywca i okolicy, Bielska-Białej, a także Katowic. Jeden z ratowników odniósł lekkie obrażenia. Spłonęło 16 samochodów.
Autor: Michał Braun
2018-04-19 Duży pożar w Piotrkowie Trybunalskim. Płonął skład elektrośmieci

Duży pożar w Piotrkowie Trybunalskim. Płonął skład...

Pożar składowiska odpadów przy ul. Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim. Palić zaczęło się w czwartek około godz. 20. Płonął głównie zużyty sprzęt RTV i AGD. na miejsce przyjechało 15 zastępów straży pożarnej. Dym nad miastem sfilmował Michał Braun. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Ireneusz
2018-04-18 Pijany kierowca uderzył w znak drogowy

Pijany kierowca uderzył w znak drogowy

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Modliszewicach (woj. świętokrzyskie). 25-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika Ireneusza.
Autor: Mariusz
2018-04-11 Pożar samochodu na autostradzie A2. Zdjęcia użytkownika

Pożar samochodu na autostradzie A2. Zdjęcia...

Pali się jakieś auto na autostradzie A2 w stronę Zielonej Góry od Poznania na 83 km. 7 zastępów straży pożarnej i robi się gigantyczny korek" - napisał Mariusz. W środę około godz. 9 podczas jazdy zapaliła się ciężarówka wojsk USA z cysterną na wodę. Pożar został ugaszony. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy, informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej