Autor: Zdzislaw
2017-11-30 Zima w Kielcach

Zima w Kielcach

IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego i drugiego stopnia dla siedmiu województw w związku z intensywnymi opadami śniegu.
Autor: Ewelina
2017-11-27 Śnieg za oknem. Zima zawitała do Sosnowca

Śnieg za oknem. Zima zawitała do Sosnowca

W poniedziałek po godz. 7 w Sosnowcu sypnął śnieg. Zdjęcie przesłała nam pani Ewelina. - Z minuty na minutę pada coraz mocniej - napisała.
Autor: globtrotter
2017-11-24 Podnośnik na Rynku Głównym w Krakowie. Wieszanie ozdób na choince

Podnośnik na Rynku Głównym w Krakowie. Wieszanie ozdób...

W piątek na Rynku Głównym w Krakowie pracownicy na podnośniku ozdabiali choinkę. Na drzewku zawisły bombki, gwiazdy i cukierki. Zawieszono także światełka. Operacji przyglądali się turyści, którzy tłumnie odwiedzili jarmark bożonarodzeniowy. Świąteczne stragany rozłożyły się obok Sukiennic u stóp pomnika Adama Mickiewicza. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Załogant
2017-11-24 Wolne Sądy. Demonstracja przed Pałacem Prezydenckim

"Wolne Sądy". Demonstracja przed Pałacem Prezydenckim

Pod hasłem "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska" w wielu miastach rozpoczęły się pikiety w obronie niezależności sądów od polityków. Do protestów przeciw planowanym przez PiS i prezydenta zmianom w Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa wezwali Obywatele RP.
Autor: Przemysław Kamiński
2017-11-23 Samochód wjechał do wezbranej Warty w Kostrzynie. W środku dwie osoby

Samochód wjechał do wezbranej Warty w...

"W Kostrzynie nad Odrą województwie lubuskim samochód wpadł do rzeki Warty. Od paru godzin trwa akcja ratunkowa. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja" - napisał do nas Przemysław Kamiński. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Karol
2017-11-23 Wypadek w Mikołowie. Cinquecento na latarni

Wypadek w Mikołowie. Cinquecento na latarni

W środę w centrum Mikołowa (woj. śląskie) doszło do wypadku. Starsza kobieta kierująca cinquecento z dużą siłą uderzyła w latarnię, a potem wjechała w ścianę kamienicy. Na miejsce przyjechała straż pożarna - napisał do nas Karol. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej