Autor: Dominik
2018-05-17 IMGW ostrzega przed ulewami. A na Pomorzu i Lubelszczyźnie - słońce

IMGW ostrzega przed ulewami. A na Pomorzu i Lubelszczyźnie...

Okazuje się, że ulewy ominęły niektóre regiony Polski. Jak informuje nas użytkownik portalu Dominik, w okolicach Hrubieszowa (woj. lubelskie) czwartkowy poranek był bardzo słoneczny.
Autor: Andrzej Nawrocki
2018-05-15 Pożar marketu Lidl w Radomsku

Pożar marketu Lidl w Radomsku

- 12 zastępów straży pożarnej gasi pożar marketu Lidl w Radomsku. Zawalił się dach, nie ma informacji o osobach poszkodowanych - poinformował we wtorek oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w woj. łódzkim st. kpt. Jędrzej Pawlak. Zdjęcie przesłał nam Andrzej Nawrocki
Autor: "Joe"
2018-05-11 Burza nad Gdańskiem

Burza nad Gdańskiem

Potężne burze z ulewnym deszczem i gradem przeszły w piątek nad Łodzią i Gdańskiem. Niektóre ulice w tych miastach zostały całkowicie zalane. Woda wdarła się też do piwnic i lokali usługowych. W Gdańsku zebrał się sztab kryzysowy. Film otrzymaliśmy od internauty "Joe". Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz przez profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Tomasz
2018-05-05 Przymrozek na Pomorzu Zachodnim. Trzeba było skrobać szyby

Przymrozek na Pomorzu Zachodnim. Trzeba było...

"Lekki przymrozek. Zachodniopomorskie pow. Gryfice m. Karnice" - napisał Tomasz, który przesłał fotografię przedniej szyby samochodu. Warstwa lodu była na tyle gruba, że aby jechać trzeba było ja najpierw zeskrobać. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Beti
2018-04-29 Poranna toaleta bociana

Poranna toaleta bociana

Jedna z naszych użytkowniczek przysłała film, na którym uchwyciła bociana w miejscowości Dacharzów w powiecie sandomierskim.
Autor: Mariusz Stelmach
2018-04-26 Samotny bocian w gnieździe ze sztucznymi ptakami

Samotny bocian w gnieździe ze sztucznymi ptakami

Samotny bociek próbuje zrobić gniazdo wśród sztucznych bocianów. Do nietypowej próby założenia ptasiej rodziny doszło w Zielinie Dębna w woj. zachodniopomorskie. Wideo i zdjęcia bociana przesłał nam Mariusz Stelmach.
pokaż więcej