Autor: Antoni Pomianowski
2017-10-13 Na Kabatach parkują jak w USA. Zrealizowany pomysł mieszkańców

Na Kabatach parkują jak w USA. Zrealizowany pomysł...

Stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa doprowadziło do zamontowania na ul. Mielczarskiego na warszawskich Kabatach separatorów parkingowych. Dzięki nim piesi mają więcej miejsca na chodnikach, a kierowcom pomagają one przepisowo zaparkować. Współautorką pomysłu jest mama, działaczka społeczna, mieszkanka Ursynowa i sekretarz stowarzyszenia, Hanna Wróbel.
Autor: pan Kamiński
2017-10-06 Silny wiatr w Kostrzynie nad Odrą. Żywioł powalił kilkudziesięciometrowy płot

Silny wiatr w Kostrzynie nad Odrą. Żywioł powalił...

W województwie lubuskim Orkan Ksawery powalił kilkudziesięciometrowy płot. Potężne uderzenie żywiołu nagrał i przesłał nam użytkownik portalu pan Kamiński.
Autor: Artur
2017-10-06 Drzewo przygniotło samochód. Wichury na Dolnym Śląsku

Drzewo przygniotło samochód. Wichury na Dolnym Śląsku

Do zdarzenia doszło w Głogowie w województwie dolnośląskim. Powalone drzewo przygniotło zaparkowany przy bloku samochód. Zmiażdżone auto nie nadaje się do użytku.
Autor: DragoSwd
2017-10-06 Powalone drzewa po wichurach na Podkarpaciu. Orkan Ksawery przechodzi nad Polską

Powalone drzewa po wichurach na Podkarpaciu. Orkan...

Orkan Ksawery i towarzyszące mu wichury, które przeszły przez Polskę, spowodowały duże straty na Podkarpaciu. Zdjęcia połamanych drzew w Dębicy podesłał nam jeden z użytkowników.
Autor: Krystian
2017-09-27 Zderzenie przed zebrą. Huk zerwał na równe nogi mieszkańców Sosnowca

Zderzenie przed zebrą. Huk zerwał na równe nogi...

Nagranie wypadku na Niwce Modrzejów w Sosnowcu przysłał nam Krystian. Do zderzenia dwóch Opli - Insignia i Astry doszło przed przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Orląt Lwowskich i Gdańskiej. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe, które profilaktycznie zabrało do szpitala roczne dziecko. Poza tym nikomu nic się nie stało - podali strażacy.
Autor: Natalia
2017-09-27 Strzelanina w Inowrocławiu. Kałuża krwi na ulicy

Strzelanina w Inowrocławiu. Kałuża krwi na ulicy

Zdjęcie z miejsca strzelaniny w Inowrocławiu przesłała do nas użytkowniczka Natalia. Na ulicy widać kałużę krwi. W wymianie ognia rannych zostało dwóch policjantów z CBŚP i mężczyzna, który zaczął do nich strzelać. Był poszukiwany listem gończym. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej