Autor: Jacek
2017-04-16 Białe święta w Gołdapi

Białe święta w Gołdapi

Tegoroczną Wielkanoc mieszkańcy Gołdapii (woj. warmińsko-mazurskie) będą wspominać jako wyjątkowo chłodną. Na nadesłanych zdjęciach widać śnieg.
Autor: commuter
2017-04-13 Wypadek w Warszawie. Lanos wbił się w autobus. Kierowca uwięziony

Wypadek w Warszawie. Lanos wbił się w autobus. Kierowca...

Ranny kierowca uwięziony w samochodzie Daewoo Lanos po uderzeniu w tył autobusu w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Do wypadku doszło w czwartek przed g. 13:00 na pasie w kierunku centrum na przystanku WKD Aleje Jerozolimskie. Doszło do zapłonu. Na miejsce przyjechali strażacy i policja. Występowały utrudnienia w ruchu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: mojo
2017-04-12 Ładowanie samochodu elektrycznego przy stanowisku przed Teatrem Wielkim w Warszawie

Ładowanie samochodu elektrycznego przy...

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Innogy na Placu Teatralnym w Warszawie. Trwa ładowanie samochodu elektrycznego. Dostęp do terminali ładowania jest na razie w wielu miejscach stolicy bezpłatny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marcel
2017-04-11 Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego przeniesiony za witrynę siedziby Garnizonu Warszawskiego

Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego przeniesiony za...

W poniedziałek w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej przed siedzibą Garnizonu Warszawskiego odsłonięto popiersie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zginął 10 kwietnia 2010 r. Bardzo szybko popiersie zostało jednak zdemontowane i przeniesione do wnętrza budynku. Warszawiacy składają teraz kwiaty przed witryną z popiersiem. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Siena
2017-04-10 Jaguar uderzył w bar z kebabem

Jaguar uderzył w bar z kebabem

25-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w bar z kebabem w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło ok. godz. 1:00 w nocy 9 kwietnia. Nikt nie ucierpiał. Kobieta była trzeźwa. Według policji nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego użytkownika.
Autor: @botanik-amator
2017-04-08 Magnolie zakwitły w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego

Magnolie zakwitły w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu...

W ogrodzie botanicznym przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie można oglądać kwitnące magnolie. Różowe i białe kwiaty nie rozwinęły się jeszcze całkiem. Dopiero w najbliższych dniach pokażą całą swoją krasę. Drzewa te będą kwitły przez dwa tygodnie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej