Autor: Michał Braun
2018-04-19 Duży pożar w Piotrkowie Trybunalskim. Płonął skład elektrośmieci

Duży pożar w Piotrkowie Trybunalskim. Płonął skład...

Pożar składowiska odpadów przy ul. Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim. Palić zaczęło się w czwartek około godz. 20. Płonął głównie zużyty sprzęt RTV i AGD. na miejsce przyjechało 15 zastępów straży pożarnej. Dym nad miastem sfilmował Michał Braun. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Ireneusz
2018-04-18 Pijany kierowca uderzył w znak drogowy

Pijany kierowca uderzył w znak drogowy

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Modliszewicach (woj. świętokrzyskie). 25-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika Ireneusza.
Autor: Mariusz
2018-04-11 Pożar samochodu na autostradzie A2. Zdjęcia użytkownika

Pożar samochodu na autostradzie A2. Zdjęcia...

Pali się jakieś auto na autostradzie A2 w stronę Zielonej Góry od Poznania na 83 km. 7 zastępów straży pożarnej i robi się gigantyczny korek" - napisał Mariusz. W środę około godz. 9 podczas jazdy zapaliła się ciężarówka wojsk USA z cysterną na wodę. Pożar został ugaszony. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy, informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Sebastian Grzeszczyszyn
2018-04-05 Pożar magazynu w Kluczborku. Wideo z akcji gaśniczej

Pożar magazynu w Kluczborku. Wideo z akcji gaśniczej

Przez kilka godzin ponad trzydzieści jednostek straży pożarnej z kilku powiatów próbowało opanować ogień i zapobiec jego rozprzestrzenianiu na sąsiednie budynki.
Autor: Krystian "Elvis" Maliszewski
2018-04-02 Wielkanocna pisanka na śmigus-dyngus w lany poniedziałek

Wielkanocna pisanka na śmigus-dyngus w lany...

Nowa wielkanocna tradycja, to pisanka wysokości człowieka ulepiona ze śniegu, który spadł wskutek świątecznego załamania pogody. Podczas gdy bałwana zdobią: marchewka, węgielki i kapelusz, śnieżna pisanka jest pomalowana w tradycyjne świąteczne desenie. Cieszy oko już z daleka. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: drobal
2018-04-03 Pożar hotelu w Kudowie-Zdrój. Zdjęcia świadka akcji gaśniczej

Pożar hotelu w Kudowie-Zdrój. Zdjęcia świadka akcji gaśniczej

W Poniedziałek Wielkanocny doszło do pożaru hotelu w Kudowie-Zdroju. Najpierw zapaliły się śmieci, potem autobus, elewacja i poddasze budynku. Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej z całej okolicy. Ogień udało się ugasić, ale straty są znaczne. Zdjęcia i wideo nadesłał drobal. Fotografie, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej