Autor: Krzysztof
2017-10-23 A2 zablokowana w obu kierunkach. Przewróciła się ciężarówka przewożąca świnie

A2 zablokowana w obu kierunkach. Przewróciła się...

W poniedziałek przed południem na autostradzie A2 w okolicach Poznania doszło do wypadku ciężarówki przewożącej trzodę chlewną jadąca. Trasa w kierunku Warszawy została zablokowana do późnych godzi popołudniowych. Zdjęcie nadesłał Krzysztof.
Autor: Mariusz Detko
2017-10-19 Wybuch gazu w Szczecinie. Eksplozja oderwała ścianę na drugim piętrze

Wybuch gazu w Szczecinie. Eksplozja oderwała ścianę na...

Niemal cała ściana lokalu mieszkalnego na drugim piętrze budynku przy ul. Gdyńskiej w Szczecinie odpadła, gdy nad ranem wybuchł tam gaz. Widać to na fotografii, którą nadesłał Mariusz Detko. Jedna osoba została ranna. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: prof. Arkadiusz Olech/Polska Sieć Bolidowa
2017-10-17 Potężny bolid nad Polską. Był jaśniejszy niż księżyc w pełni

Potężny bolid nad Polską. Był jaśniejszy niż księżyc w pełni

W nocy z 16 na 17 października o godz. 23:46, niebo nad południowo-wschodnią Polską rozświetlił bardzo jasny meteor (tzw. bolid). Jego jasność była większa od jasności Księżyca w pełni. Wstępne analizy mówią o blasku na poziomie -15 magnitudo. Zdjęcie meteora przesłał polsatnews.pl prof. Arkadiusz Olech z Centrum Astronomiczne im. M. Kopernika PAN w Warszawie.
Autor: Kasia
2017-10-16 Ophelia zerwała dach z kościoła w Cork. Huragan w Irlandii

Ophelia zerwała dach z kościoła w Cork. Huragan w...

Zdjęcie kościoła w irlandzkim mieście Cork, z którego huragan Ophelia zerwał dach nadesłała nam Kasia. Żywioł przewraca drzewa, uszkadza linie energetyczne i wstrzymuje loty. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Kasia
2017-10-16 Ophelia przewraca drzewa w Irlandii. Są ofiary

Ophelia przewraca drzewa w Irlandii. Są ofiary

Porywisty wiatr o prędkości nawet 150 km/h dmucha w Cork w Irlandii. To huragan Ophelia, który nadszedł znad Atlantyku. Mimo, że nieco osłabł, nadal jest groźny. Nie żyją już trzy osoby. Fotografię nadesłała Kasia. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Ewelina
2017-10-16 Huragan Ophelia przewraca drzewa w irlandzkim Cork

Huragan Ophelia przewraca drzewa w irlandzkim Cork

Porywisty wiatr o prędkości nawet 150 km/h dmucha w Cork w Irlandii. To huragan Ophelia, który nadszedł znad Atlantyku. Mimo, że nieco osłabł, nadal jest groźny. nie żyją już trzy osoby. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej