Autor: "Joe"
2018-05-11 Burza nad Gdańskiem

Burza nad Gdańskiem

Potężne burze z ulewnym deszczem i gradem przeszły w piątek nad Łodzią i Gdańskiem. Niektóre ulice w tych miastach zostały całkowicie zalane. Woda wdarła się też do piwnic i lokali usługowych. W Gdańsku zebrał się sztab kryzysowy. Film otrzymaliśmy od internauty "Joe". Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz przez profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Tomasz
2018-05-05 Przymrozek na Pomorzu Zachodnim. Trzeba było skrobać szyby

Przymrozek na Pomorzu Zachodnim. Trzeba było...

"Lekki przymrozek. Zachodniopomorskie pow. Gryfice m. Karnice" - napisał Tomasz, który przesłał fotografię przedniej szyby samochodu. Warstwa lodu była na tyle gruba, że aby jechać trzeba było ja najpierw zeskrobać. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Beti
2018-04-29 Poranna toaleta bociana

Poranna toaleta bociana

Jedna z naszych użytkowniczek przysłała film, na którym uchwyciła bociana w miejscowości Dacharzów w powiecie sandomierskim.
Autor: Mariusz Stelmach
2018-04-26 Samotny bocian w gnieździe ze sztucznymi ptakami

Samotny bocian w gnieździe ze sztucznymi ptakami

Samotny bociek próbuje zrobić gniazdo wśród sztucznych bocianów. Do nietypowej próby założenia ptasiej rodziny doszło w Zielinie Dębna w woj. zachodniopomorskie. Wideo i zdjęcia bociana przesłał nam Mariusz Stelmach.
Autor: Dawid Burzacki - 112Małopolska
2018-04-24 Pożar rozlewni chemikaliów w Żywcu

Pożar rozlewni chemikaliów w Żywcu

Pożar wybuchł w poniedziałek wieczorem w czasie gwałtownej burzy jaka przechodziła nad miastem. Płonęły m.in. chemikalia magazynowane w zbiornikach po 1 tys. litrów. W akcji gaszenia, w szczytowym momencie, uczestniczyło ponad 30 zastępów straży pożarnej z Żywca i okolicy, Bielska-Białej, a także Katowic. Jeden z ratowników odniósł lekkie obrażenia. Spłonęło 16 samochodów.
Autor: Michał Braun
2018-04-19 Duży pożar w Piotrkowie Trybunalskim. Płonął skład elektrośmieci

Duży pożar w Piotrkowie Trybunalskim. Płonął skład...

Pożar składowiska odpadów przy ul. Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim. Palić zaczęło się w czwartek około godz. 20. Płonął głównie zużyty sprzęt RTV i AGD. na miejsce przyjechało 15 zastępów straży pożarnej. Dym nad miastem sfilmował Michał Braun. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej