Autor: Adrian
2018-05-28 Pożar składowiska opon i tapicerki samochodowej w Trzebini. Słup dymu

Pożar składowiska opon i tapicerki samochodowej w...

"Cały czas Zgierz, a w Trzebini (Małopolska) pali się składowisko opon, czy nie zagraża to naszemu zdrowiu?" - napisał do nas Adrian. Składowisko zapaliło się w niedzielę krótko po północy. W poniedziałek trwało dogaszanie pożarzyska i przelewanie go wodą. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Dawid
2018-05-27 Po burzy na Mazowszu

Po burzy na Mazowszu

"I takie będziemy mieli truskawki w tym roku" - napisał nasz użytkownik Dawid z Grabowskiej Woli, który przysłał nam zdjęcie po sobotnich burzach, które przeszły nad Mazowszem. Zdjęcia i filmy można przesyłać przez platformę Widzisz-Zareaguj oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Anna Kolinska-Przybysz
2018-05-21 Nietypowy klient bankomatu

Nietypowy klient bankomatu

"Próba wybrania pieniędzy z bankomatu" - napisała nam nasza użytkowniczka Pani Anna, która przysłała zdjęcie z podróży do Bangkoku. Zdjęcia i nagrania można przysyłać przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Sebastian
2018-05-18 Pożar samochodu w Poznaniu na Alei Niepodległości

Pożar samochodu w Poznaniu na Alei Niepodległości

Samochód osobowy spłonął w czwartek na Alei Niepodległości w Poznaniu. Do pożaru doszło ok. godz. 16:30. W gaszeniu auta brały udział dwa zastępy strażackie. Przyczyny pożaru nie są znane.
Autor: Dominik
2018-05-17 IMGW ostrzega przed ulewami. A na Pomorzu i Lubelszczyźnie - słońce

IMGW ostrzega przed ulewami. A na Pomorzu i Lubelszczyźnie...

Okazuje się, że ulewy ominęły niektóre regiony Polski. Jak informuje nas użytkownik portalu Dominik, w okolicach Hrubieszowa (woj. lubelskie) czwartkowy poranek był bardzo słoneczny.
Autor: Andrzej Nawrocki
2018-05-15 Pożar marketu Lidl w Radomsku

Pożar marketu Lidl w Radomsku

- 12 zastępów straży pożarnej gasi pożar marketu Lidl w Radomsku. Zawalił się dach, nie ma informacji o osobach poszkodowanych - poinformował we wtorek oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w woj. łódzkim st. kpt. Jędrzej Pawlak. Zdjęcie przesłał nam Andrzej Nawrocki
pokaż więcej