Autor: Adrian
2017-11-30 Podkarpacie pod śniegiem

Podkarpacie pod śniegiem

Śnieg w okolicach miejscowości Pałacówka koło Teodorówki na Podkarpaciu.
Autor: Paweł
2017-11-30 Atak zimy w Radomiu

Atak zimy w Radomiu

W Radomiu po raz drugi w listopadzie zaatakowała zima. Śnieg sypie od samego rana, a to dopiero początek intensywnych opadów na dzisiaj.
Autor: Zdzislaw
2017-11-30 Zima w Kielcach

Zima w Kielcach

IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego i drugiego stopnia dla siedmiu województw w związku z intensywnymi opadami śniegu.
Autor: Ewelina
2017-11-27 Śnieg za oknem. Zima zawitała do Sosnowca

Śnieg za oknem. Zima zawitała do Sosnowca

W poniedziałek po godz. 7 w Sosnowcu sypnął śnieg. Zdjęcie przesłała nam pani Ewelina. - Z minuty na minutę pada coraz mocniej - napisała.
Autor: globtrotter
2017-11-24 Podnośnik na Rynku Głównym w Krakowie. Wieszanie ozdób na choince

Podnośnik na Rynku Głównym w Krakowie. Wieszanie ozdób...

W piątek na Rynku Głównym w Krakowie pracownicy na podnośniku ozdabiali choinkę. Na drzewku zawisły bombki, gwiazdy i cukierki. Zawieszono także światełka. Operacji przyglądali się turyści, którzy tłumnie odwiedzili jarmark bożonarodzeniowy. Świąteczne stragany rozłożyły się obok Sukiennic u stóp pomnika Adama Mickiewicza. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Załogant
2017-11-24 Wolne Sądy. Demonstracja przed Pałacem Prezydenckim

"Wolne Sądy". Demonstracja przed Pałacem Prezydenckim

Pod hasłem "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska" w wielu miastach rozpoczęły się pikiety w obronie niezależności sądów od polityków. Do protestów przeciw planowanym przez PiS i prezydenta zmianom w Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa wezwali Obywatele RP.
pokaż więcej