Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-07 Grad w Gorzeszowie. Gwałtowna burza koło Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku

Grad w Gorzeszowie. Gwałtowna burza koło...

Gorzeszów na Dolnym Śląsku nawiedziła gwałtowna nawałnica. Podczas burzy spadł grad. Synoptycy ostrzegają przed mogącymi nadejść burzami. Jednym z wymienianych województwo jest dolnośląskie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-06 Pożar domu w Łódzkiem. Nie żyje 91-letnia mieszkanka Konopnicy

Pożar domu w Łódzkiem. Nie żyje 91-letnia mieszkanka...

"Jedna osoba, jak potwierdzono starsza kobieta, zginęła w pożarze domu w Konopnicy w powiecie wieluńskim (woj. łódzkie)" - napisał użytkownik polsatnews.pl. Przed przyjazdem ratowników swoją 91-letnią matkę usiłowała ratować 66-letnia córka. Nie była jednak w stanie dostać się do wnętrza, doznała lekkich poparzeń. Spłonęły dwa pomieszczenia. Na miejsce przyjechały cztery jednostki straży pożarnej.
Autor: supermario
2017-07-04 Mleczarnia w ogniu. Użytkownik polsatnews.pl nagrał akcję gaśniczą

Mleczarnia w ogniu. Użytkownik polsatnews.pl...

"Pożar mleczarni w miejscowości Bukowiec (woj. wielkopolskie). Pożar wybuchł około 10:30, ewakuacja pobliskich mieszkań. Akcja gaśnicza trwa" - napisał użytkownik, który przesłał nagrania akcji, w której uczestniczyło ponad 20 zastępów straży pożarnej. Spaliło się 1000 metrów dachu, a straty to kilkanaście milionów zł. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: czytelnik polsatnews.pl
2017-07-01 Płonie katedra w Gorzowie Wielkopolskim - informuje czytelnik polsatnews.pl

"Płonie katedra w Gorzowie Wielkopolskim" - informuje...

"Płonie katedra w Gorzowie Wielkopolskim" - poinformował czytelnik polsatnews.pl. Na zdjęciu widać kłęby dymu, które wydobywają się z wieży zabytkowej świątyni. Na miejscu trwa intensywna akcja gaśnicza. Sytuacja jest bardzo poważna. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: czytelnik polsatnews.pl
2017-07-01 Pożar zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu wiele jednostek straży pożarnej

Pożar zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Na...

Zdjęcia dymu unoszącego się z dzwonnicy katedralnej w Gorzowie Wielkopolskim nadesłał nam czytelnik portalu polsatnews.pl. Trwa akcja straży pożarnej, a sytuacja jest bardzo poważna. Zabytkowa katedra jest symbolem miasta.
Autor: Beata
2017-06-30 Po burzy w podwarszawskim Milanówku. Drzewo przewróciło się na dom

Po burzy w podwarszawskim Milanówku. Drzewo...

Gwałtowna burza, która w czwartek przeszła nad Milanówkiem przewróciła i połamała wiele drzew. Na zdjęciu drzewo, które przewróciło się na dom mieszkalny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej