Autor: Artur
2017-10-06 Drzewo przygniotło samochód. Wichury na Dolnym Śląsku

Drzewo przygniotło samochód. Wichury na Dolnym Śląsku

Do zdarzenia doszło w Głogowie w województwie dolnośląskim. Powalone drzewo przygniotło zaparkowany przy bloku samochód. Zmiażdżone auto nie nadaje się do użytku.
Autor: DragoSwd
2017-10-06 Powalone drzewa po wichurach na Podkarpaciu. Orkan Ksawery przechodzi nad Polską

Powalone drzewa po wichurach na Podkarpaciu. Orkan...

Orkan Ksawery i towarzyszące mu wichury, które przeszły przez Polskę, spowodowały duże straty na Podkarpaciu. Zdjęcia połamanych drzew w Dębicy podesłał nam jeden z użytkowników.
Autor: Krystian
2017-09-27 Zderzenie przed zebrą. Huk zerwał na równe nogi mieszkańców Sosnowca

Zderzenie przed zebrą. Huk zerwał na równe nogi...

Nagranie wypadku na Niwce Modrzejów w Sosnowcu przysłał nam Krystian. Do zderzenia dwóch Opli - Insignia i Astry doszło przed przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Orląt Lwowskich i Gdańskiej. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe, które profilaktycznie zabrało do szpitala roczne dziecko. Poza tym nikomu nic się nie stało - podali strażacy.
Autor: Natalia
2017-09-27 Strzelanina w Inowrocławiu. Kałuża krwi na ulicy

Strzelanina w Inowrocławiu. Kałuża krwi na ulicy

Zdjęcie z miejsca strzelaniny w Inowrocławiu przesłała do nas użytkowniczka Natalia. Na ulicy widać kałużę krwi. W wymianie ognia rannych zostało dwóch policjantów z CBŚP i mężczyzna, który zaczął do nich strzelać. Był poszukiwany listem gończym. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: commuting
2017-09-22 Europejski Dzień Bez Samochodu w stolicy. Jazda bez kasowania biletów

Europejski Dzień Bez Samochodu w stolicy. Jazda...

Z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu mieszkańcy wielu miast jeździli komunikacją miejską za darmo. Akcja zachęca do dbania o środowisko i zmniejszania zużycia paliwa. W Polsce obchodzono go po raz szesnasty. Darmowe przejazdy zapewniła m.in. Warszawa, wszystkie kasowniki zostały zablokowane. Mimo to trafiali się pasażerowie, którzy nie zrażając się trudnościami próbowali skasować swój bilet.
Autor: Jadwiga
2017-09-20 Maślaki zebrane w okolicach Koła. Owocne grzybobranie

Maślaki zebrane w okolicach Koła. Owocne grzybobranie

Na grzyby wybrał się Tadeusz z Koła (woj. wielkopolskie). W lasach Nadwarciańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Obszaru Natura 2000 Dolina Środkowej Warty bez trudu znaleźć można takie maślaki. Ten zbiór po oczyszczeniu od razu trafił do suszenia, a częściowo do słoików. Grzybiarz zapowiedział, że z kolejnego grzybobrania przywiezie wyłącznie prawdziwki.
pokaż więcej