Autor: Aerialperspectivv
2018-02-19 Osunięcie fragmentu klifu w Gdyni

Osunięcie fragmentu klifu w Gdyni

"Zdjęcie z powietrza ukazujące skutki obsunięcia ziemi na gdyńskim klifie. Pogoda dopisała spacerowiczom chętnym zobaczyć rezultat obsunięcia ziemi na własne oczy" - napisał do nas użytkownik, który przesłał zdjęcie.
Autor: Puchacz
2018-02-17 Kot o imieniu Ferrero - wersja walentynkowa

Kot o imieniu "Ferrero" - wersja "walentynkowa"

Sobota 17 lutego jest Międzynarodowym Dniem Kota. Nasi użytkownicy przysyłają nam zdjęcia "futrzanych" ulubieńców. - Poznajcie "Ferrero". To roczny kociak. Bardzo grzeczny i troszkę leniwy... - napisał nam jego właściciel Wojtek.
Autor: Zdjęcia od widzów
2018-02-17 Międzynarodowy Dzień Kota. Zdjęcia Waszych pupili

Międzynarodowy Dzień Kota. Zdjęcia Waszych pupili

Szare, bure lub pstrokate, wszystkie koty za pan brat, mają drogi swe i płoty, po prostu koci świat - kto pamięta tę piosenkę? Dziś Międzynarodowy Dzień Kota - nie zapomnieli o nim widzowie Polsat News i użytkownicy portalu polsatnews.pl, którzy nadsyłają do nas zdjęcia swoich pupili.
Autor: Beata
2018-02-16 Uwaga! Ślisko! Stłuczka na ulicy w Wawrze

Uwaga! Ślisko! Stłuczka na ulicy w Wawrze

Stłuczka na drodze w warszawskiej dzielnicy Wawer. W piątkowy poranek było ślisko. Wystarczył moment nieuwagi, niedostosowanie prędkości do warunków i kłopoty gotowe. Kierowca Śkody Fabii nie zdołał wyhamować na śliskiej nawierzchni i uderzył w tył jadącego przed nim auta. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Piotr
2018-02-13 Warszawa: pożar BMW przy Dworcu Zachodnim. Doszczętnie wypalony wrak

Warszawa: pożar BMW przy Dworcu Zachodnim....

Samochód marki BMW spłonął w alei Prymasa Tysiąclecia przed Rondem Zesłańców Syberyjskich, opodal Dworca Zachodniego. Kierowca próbował ratować pojazd, ale po przyjeździe straży pożarnej auto było ogarnięte płomieniami. Nikomu nic się nie stało. Przed rondem Zesłańców panowały spore utrudnienia w ruchu pojazdów. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 21:00. Materiał z "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Krzysztof Suski
2018-02-07 Minus 20 stopni Celsjusza w Sanoku na Podkarpaciu. Atak mroźnej zimy

Minus 20 stopni Celsjusza w Sanoku na Podkarpaciu. Atak...

Dzięki Krzysztofowi Suskiemu z Sanoka mamy dowód na to, że w tym Podkarpackim mieście we wtorek o godzinie 6:41 temperatura spadła do minus 20 stopni Celsjusza. Podobnie było w innych zakątkach kraju. Np. w Czarnym Dunajcu na Podtatrzu - minus 26. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej