Autor: @motofan
2017-01-06 Akumulatory nie wytrzymały mrozu. Kierowcy mieli kłopoty

Akumulatory nie wytrzymały mrozu. Kierowcy mieli kłopoty

Wielu kierowców nie spodziewało się gwałtownego spadku temperatury, z którym nie poradziły sobie zużyte akumulatory. Skutek - konieczność wzywania na pomoc innych kierowców i próby odpalania silników z pomocą kabli. W najgorszych przypadkach potrzebna była laweta. Na zdjęciu: uroki mrozu w Warszawie. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @piechur
2017-01-06 W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

Synoptycy nie pomylili się - przyszło ochłodzenie i w Warszawie było w ciągu dnia minus 12 stopni Celsjusza, a temperatura nadal spadała. Taki wynik pokazywał zewnętrzny termometr zakładów Radwar przy ul. Ostrobramskiej w stolicy. Zdięcia, filmy i informacje przysyłajcie do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Katarzyna
2017-01-04 Zima w Polsce - wasze zdjęcia

Zima w Polsce - wasze zdjęcia

Niemal w całym kraju prószy śnieg. Poprosiliśmy, byście pokazali nam, jak wygląda Wasza okolica w zimowej scenerii. Oto próbka tego, co nam wysłaliście.
Autor: Marcin
2017-01-03 Zima zawitała do Warszawy

Zima zawitała do Warszawy

Zdjęcie nadesłał nasz użytkownik pan Marcin. Zostało zrobione w Wawrze, czyli dzielnicy Warszawy. Długo wyczekiwany śnieg zawitał do stolicy we wtorkowe popołudnie. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysztof
2017-01-03 Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Zdjęcie z Izdebek w woj. podkarpackim przysłał do nas Krzysztof, który zatytułował je "Zima na podkarpaciu 2016". Atak zimy nie ucieszył jednak kierowców, którzy odczuli znaczne pogorszenie warunków jazdy. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Dtur
2017-01-01 Pożar w hali zakładów mięsnych Olewnik. Akcja straży pożarnej

Pożar w hali zakładów mięsnych Olewnik. Akcja...

Ponad 40 strażaków gasiło pożar hali magazynowej zakładów mięsnych Olewnik koło Drobina na Mazowszu. Nikt nie został ranny. Zdjęcia z pożaru nadesłał nam użytkownik Dtur. Pożar wybuchł przed południem. W hali o wielkości ok. 100 metrów kwadratowych były kartony i opakowania. Ogień zajął większą część obiektu. W akcji uczestniczyło 8 zastępów straży pożarnej.
pokaż więcej