Autor: Przemysław Pieniężny
2018-06-26 Jakby początek trąby powietrznej w Wielkopolsce

"Jakby początek trąby powietrznej" w Wielkopolsce

Załamanie pogody w Lamkach w woj. wielkopolskim. Pan Przemysław nagrał niepokojące zjawisko na niebie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz przez profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Krystian
2018-06-04 Łoś na drodze. Czekał do ostatniej chwili i wskoczył prosto przed maskę

Łoś na drodze. Czekał do ostatniej chwili i wskoczył...

O tym, że trudno przewidzieć zachowanie dzikiej zwierzyny przekonał się kierowca samochodu osobowego na trasie pomiędzy Piszem a Kolnem. Kierujący zobaczył łosia i podjął manewr ominięcia zwierzęcia, które w ostatniej chwili wbiegło wprost pod koła. Kierowca zdołał wyhamować. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Andrzej
2018-06-02 Zamknięta droga po nawałnicy w okolicach Kórnika

Zamknięta droga po nawałnicy w okolicach Kórnika

Skutki po nawałnicy na drodze z Kórnika do Zaniemyśla (woj. wielkopolskie). Droga zamknięta. Zdjęcia oraz filmy można przesyłać przez platformę Widzisz-Zareaguj oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Przemysław Kamiński
2018-05-30 Gradobicie w Kostrzynie nad Odrą

Gradobicie w Kostrzynie nad Odrą

Intensywne opady deszczu z gradem wystąpiły w czwartek w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim. Porywisty wiatr powalił drzewo. Konieczna była interwencja straży pożarnej.
Autor: Jacek
2018-05-30 Rosyjska ciężarówka z ładunkiem celulozy spłonęła doszczętnie w Bezledach

Rosyjska ciężarówka z ładunkiem celulozy spłonęła...

Rosyjski ciągnik siodłowy z naczepą, w której znajdował się ładunek celulozy, spłonął doszczętnie, gdy stał obok budynku Straży Granicznej na polsko-rosyjskim przejściu granicznym w Bezledach (Warmińsko-Mazurskie). Ogień przeniósł się budynek pograniczników, uszkadzając w znacznym stopniu elewację i okna.
Autor: Adrian
2018-05-28 Pożar składowiska opon i tapicerki samochodowej w Trzebini. Słup dymu

Pożar składowiska opon i tapicerki samochodowej w...

"Cały czas Zgierz, a w Trzebini (Małopolska) pali się składowisko opon, czy nie zagraża to naszemu zdrowiu?" - napisał do nas Adrian. Składowisko zapaliło się w niedzielę krótko po północy. W poniedziałek trwało dogaszanie pożarzyska i przelewanie go wodą. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej