Autor: @piechur
2017-01-06 W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

Synoptycy nie pomylili się - przyszło ochłodzenie i w Warszawie było w ciągu dnia minus 12 stopni Celsjusza, a temperatura nadal spadała. Taki wynik pokazywał zewnętrzny termometr zakładów Radwar przy ul. Ostrobramskiej w stolicy. Zdięcia, filmy i informacje przysyłajcie do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Katarzyna
2017-01-04 Zima w Polsce - wasze zdjęcia

Zima w Polsce - wasze zdjęcia

Niemal w całym kraju prószy śnieg. Poprosiliśmy, byście pokazali nam, jak wygląda Wasza okolica w zimowej scenerii. Oto próbka tego, co nam wysłaliście.
Autor: Marcin
2017-01-03 Zima zawitała do Warszawy

Zima zawitała do Warszawy

Zdjęcie nadesłał nasz użytkownik pan Marcin. Zostało zrobione w Wawrze, czyli dzielnicy Warszawy. Długo wyczekiwany śnieg zawitał do stolicy we wtorkowe popołudnie. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysztof
2017-01-03 Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Zdjęcie z Izdebek w woj. podkarpackim przysłał do nas Krzysztof, który zatytułował je "Zima na podkarpaciu 2016". Atak zimy nie ucieszył jednak kierowców, którzy odczuli znaczne pogorszenie warunków jazdy. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Dtur
2017-01-01 Pożar w hali zakładów mięsnych Olewnik. Akcja straży pożarnej

Pożar w hali zakładów mięsnych Olewnik. Akcja...

Ponad 40 strażaków gasiło pożar hali magazynowej zakładów mięsnych Olewnik koło Drobina na Mazowszu. Nikt nie został ranny. Zdjęcia z pożaru nadesłał nam użytkownik Dtur. Pożar wybuchł przed południem. W hali o wielkości ok. 100 metrów kwadratowych były kartony i opakowania. Ogień zajął większą część obiektu. W akcji uczestniczyło 8 zastępów straży pożarnej.
Autor: zdjęcie użytkownika
2016-12-31 Mroźno niedaleko Krosna - na Podkarpaciu minus 12 stopni! Nadchodzi ochłodzenie

Mroźno niedaleko Krosna - na Podkarpaciu minus 12 stopni!...

W Posadzie Jaśliska o godz. 8:40 w Sylwestra termometr pokazał temperaturę minus 12 stopni Celsjusza. Potwierdzają się ostrzeżenia synoptyków, którzy zapowiedzieli nadejście ochłodzenia. Ubierzcie się ciepło! Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Wy także możecie wysłać swoje zdjęcie poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej