Autor: Sebastian
2018-07-05 [WIDEO] Ciężarówka zapaliła się na autostradzie A4. Utrudnienia w ruchu

[WIDEO] Ciężarówka zapaliła się na autostradzie A4....

Naczepa samochodu ciężarowego zapaliła się w czwartek na 62 kilometrze autostrady A4 przy zjeździe na Legnicę. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Nieznane są przyczyny zdarzenia, ale Mateusz Czyżewski z Legnickiej Straży Pożarnej podkreśla, że pojawienie się ognia nie było skutkiem wypadku. Nagranie z miejsca zdarzenia przysłał nam Sebastian.
Autor: Paulina
2018-07-03 Wyjątkowo piękny zachód słońca w Chojnicach

Wyjątkowo piękny zachód słońca w Chojnicach

Mieszkańcy Chojnic w woj. pomorskim, mieli możliwość obserwowania dziś pięknego zachodu słońca. Zdjęcia przesłał widz Polsat News, który jednocześnie zaprasza do odwiedzenia tego pięknego miasta.
Autor: Przemysław Pieniężny
2018-06-26 Jakby początek trąby powietrznej w Wielkopolsce

"Jakby początek trąby powietrznej" w Wielkopolsce

Załamanie pogody w Lamkach w woj. wielkopolskim. Pan Przemysław nagrał niepokojące zjawisko na niebie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz przez profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Krystian
2018-06-04 Łoś na drodze. Czekał do ostatniej chwili i wskoczył prosto przed maskę

Łoś na drodze. Czekał do ostatniej chwili i wskoczył...

O tym, że trudno przewidzieć zachowanie dzikiej zwierzyny przekonał się kierowca samochodu osobowego na trasie pomiędzy Piszem a Kolnem. Kierujący zobaczył łosia i podjął manewr ominięcia zwierzęcia, które w ostatniej chwili wbiegło wprost pod koła. Kierowca zdołał wyhamować. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Andrzej
2018-06-02 Zamknięta droga po nawałnicy w okolicach Kórnika

Zamknięta droga po nawałnicy w okolicach Kórnika

Skutki po nawałnicy na drodze z Kórnika do Zaniemyśla (woj. wielkopolskie). Droga zamknięta. Zdjęcia oraz filmy można przesyłać przez platformę Widzisz-Zareaguj oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Przemysław Kamiński
2018-05-30 Gradobicie w Kostrzynie nad Odrą

Gradobicie w Kostrzynie nad Odrą

Intensywne opady deszczu z gradem wystąpiły w czwartek w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim. Porywisty wiatr powalił drzewo. Konieczna była interwencja straży pożarnej.
pokaż więcej