Autor: Przemek
2018-07-26 Pożary w Grecji - zdjęcia od użytkowników

Pożary w Grecji - zdjęcia od użytkowników

Nasi użytkownicy przysłali nam zdjęcia z pożarów w Grecji. Pan Przemek trawiący Attykę ogień obserwował z miejscowości Nea Makri. "Nie da się opisać ogromu tragedii, jaka przechodzi przez Grecję" - napisał z kolei pan Łukasz.
Autor: mariusz
2018-07-22 Pożar w zakładzie recyklingu pod Toruniem. Słup dymu

Pożar w zakładzie recyklingu pod Toruniem. Słup dymu

Po 2,5 godz. ugaszono pożar składowiska tworzyw sztucznych i hali produkcyjnej zakładu Eko-Chem w Głogowie k. Torunia. W akcji gaśniczej uczestniczyło 48 zastępów straży pożarnej. Do późnego wieczora potrwa dogaszenie pogorzeliska. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Ewelina Gałysa
2018-07-19 Rzeka Kamienica zagraża Szczawie (Małopolskie). Zalane drogi, zniszczona kładka

Rzeka Kamienica zagraża Szczawie (Małopolskie)....

Zdjęcia z miejscowości Szczawa (woj. małopolskie). Rzeka Kamienica zalała drogi i spowodowała zapadnięcie części jezdni. Ponadto woda zniszczyła jedną z kładek dla pieszych. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Sabina Blanka Malinowska
2018-07-19 Wezbrany Dunajec zagraża Łopusznej (Małopolskie). Zalany i zniszczony stadion

Wezbrany Dunajec zagraża Łopusznej (Małopolskie)....

Zdjęcia z Łopusznej (woj. Małopolskie). Dunajec zalał i zniszczył stadion, w tym szatnie, ogrodzenie i garaże ze sprzętem. Drogi zostały zalane, piwnice w kilku domach również. Potok Łopuszanka uszkodził jeden z mostów oraz zagrażał (i nadal zagraża) gospodarstwom. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Michał
2018-07-14 Ogromny pożar w Krotoszynie. Akcja gaszenia szkoły muzycznej

Ogromny pożar w Krotoszynie. Akcja gaszenia szkoły...

Na terenie byłej jednostki wojskowej przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie doszło do pożaru. Na miejscu są strażacy zawodowi z Krotoszyna i Ostrowa Wlkp. oraz OSP z gmin: Krotoszyn, Zduny, Koźmin Wlkp. i Kobylin. Płomienie objęły górną kondygnację, na której jest m.in. szkoła muzyczna i Hufiec ZHP. Obok jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Warsztaty Terapii Zajęciowej - napisał do nas Michał.
Autor: Kozik3etap
2018-07-13 Ulewa z gradobiciem na Mazowszu. Zrobiło się biało jak w zimie

Ulewa z gradobiciem na Mazowszu. Zrobiło się biało...

Nagranie gwałtownej ulewy z gradobiciem dostaliśmy od użytkownika Kozik3etap. W kilka minut na niebie zebrały się ciemne chmury, a wokoło zrobiło się biało. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
pokaż więcej