Autor: Michał
2018-07-14 Ogromny pożar w Krotoszynie. Akcja gaszenia szkoły muzycznej

Ogromny pożar w Krotoszynie. Akcja gaszenia szkoły...

Na terenie byłej jednostki wojskowej przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie doszło do pożaru. Na miejscu są strażacy zawodowi z Krotoszyna i Ostrowa Wlkp. oraz OSP z gmin: Krotoszyn, Zduny, Koźmin Wlkp. i Kobylin. Płomienie objęły górną kondygnację, na której jest m.in. szkoła muzyczna i Hufiec ZHP. Obok jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Warsztaty Terapii Zajęciowej - napisał do nas Michał.
Autor: Kozik3etap
2018-07-13 Ulewa z gradobiciem na Mazowszu. Zrobiło się biało jak w zimie

Ulewa z gradobiciem na Mazowszu. Zrobiło się biało...

Nagranie gwałtownej ulewy z gradobiciem dostaliśmy od użytkownika Kozik3etap. W kilka minut na niebie zebrały się ciemne chmury, a wokoło zrobiło się biało. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: @motofan
2018-07-12 Kolizja w deszczu na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie

Kolizja w deszczu na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie

Utrudnienia z powodu deszczowej pogody na Trasie Łazienkowskiej przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. W stronę Pragi policja w radiowozie zatrzymała kierowcę za wykroczenie. Na pasie w stronę Ochoty doszło do kolizji. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Sebastian
2018-07-05 [WIDEO] Ciężarówka zapaliła się na autostradzie A4. Utrudnienia w ruchu

[WIDEO] Ciężarówka zapaliła się na autostradzie A4....

Naczepa samochodu ciężarowego zapaliła się w czwartek na 62 kilometrze autostrady A4 przy zjeździe na Legnicę. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Nieznane są przyczyny zdarzenia, ale Mateusz Czyżewski z Legnickiej Straży Pożarnej podkreśla, że pojawienie się ognia nie było skutkiem wypadku. Nagranie z miejsca zdarzenia przysłał nam Sebastian.
Autor: Paulina
2018-07-03 Wyjątkowo piękny zachód słońca w Chojnicach

Wyjątkowo piękny zachód słońca w Chojnicach

Mieszkańcy Chojnic w woj. pomorskim, mieli możliwość obserwowania dziś pięknego zachodu słońca. Zdjęcia przesłał widz Polsat News, który jednocześnie zaprasza do odwiedzenia tego pięknego miasta.
Autor: Przemysław Pieniężny
2018-06-26 Jakby początek trąby powietrznej w Wielkopolsce

"Jakby początek trąby powietrznej" w Wielkopolsce

Załamanie pogody w Lamkach w woj. wielkopolskim. Pan Przemysław nagrał niepokojące zjawisko na niebie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz przez profil polsatnews.pl na Facebooku.
pokaż więcej