Autor: Paulina Holub
2018-07-26 Prawdziwki z lasu w Gołębiu. Cały stół borowików

Prawdziwki z lasu w Gołębiu. Cały stół borowików

"Tak się grzyby zbiera, pozdrawiamy" - podpowiedziała Paulina Holub z miejscowości Gołąb niedaleko Chełma na Lubelszczyźnie. Na jej zdjęciu widnieje imponujący zbiór prawdziwków. Jak widać warto się trudzić. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Alan
2018-07-26 Grzybobranie w Suchowoli (woj. podlaskie)

Grzybobranie w Suchowoli (woj. podlaskie)

"Grzybobranie z synem" - napisał do nas pan Alan i przesłał zdjęcie zbiorów z suchowolskich lasów (woj. podlaskie).
Autor: Przemek
2018-07-26 Pożary w Grecji - zdjęcia od użytkowników

Pożary w Grecji - zdjęcia od użytkowników

Nasi użytkownicy przysłali nam zdjęcia z pożarów w Grecji. Pan Przemek trawiący Attykę ogień obserwował z miejscowości Nea Makri. "Nie da się opisać ogromu tragedii, jaka przechodzi przez Grecję" - napisał z kolei pan Łukasz.
Autor: mariusz
2018-07-22 Pożar w zakładzie recyklingu pod Toruniem. Słup dymu

Pożar w zakładzie recyklingu pod Toruniem. Słup dymu

Po 2,5 godz. ugaszono pożar składowiska tworzyw sztucznych i hali produkcyjnej zakładu Eko-Chem w Głogowie k. Torunia. W akcji gaśniczej uczestniczyło 48 zastępów straży pożarnej. Do późnego wieczora potrwa dogaszenie pogorzeliska. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Ewelina Gałysa
2018-07-19 Rzeka Kamienica zagraża Szczawie (Małopolskie). Zalane drogi, zniszczona kładka

Rzeka Kamienica zagraża Szczawie (Małopolskie)....

Zdjęcia z miejscowości Szczawa (woj. małopolskie). Rzeka Kamienica zalała drogi i spowodowała zapadnięcie części jezdni. Ponadto woda zniszczyła jedną z kładek dla pieszych. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Sabina Blanka Malinowska
2018-07-19 Wezbrany Dunajec zagraża Łopusznej (Małopolskie). Zalany i zniszczony stadion

Wezbrany Dunajec zagraża Łopusznej (Małopolskie)....

Zdjęcia z Łopusznej (woj. Małopolskie). Dunajec zalał i zniszczył stadion, w tym szatnie, ogrodzenie i garaże ze sprzętem. Drogi zostały zalane, piwnice w kilku domach również. Potok Łopuszanka uszkodził jeden z mostów oraz zagrażał (i nadal zagraża) gospodarstwom. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
pokaż więcej