Autor: globtrotter
2017-11-24 Podnośnik na Rynku Głównym w Krakowie. Wieszanie ozdób na choince

Podnośnik na Rynku Głównym w Krakowie. Wieszanie ozdób...

W piątek na Rynku Głównym w Krakowie pracownicy na podnośniku ozdabiali choinkę. Na drzewku zawisły bombki, gwiazdy i cukierki. Zawieszono także światełka. Operacji przyglądali się turyści, którzy tłumnie odwiedzili jarmark bożonarodzeniowy. Świąteczne stragany rozłożyły się obok Sukiennic u stóp pomnika Adama Mickiewicza. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Załogant
2017-11-24 Wolne Sądy. Demonstracja przed Pałacem Prezydenckim

"Wolne Sądy". Demonstracja przed Pałacem Prezydenckim

Pod hasłem "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska" w wielu miastach rozpoczęły się pikiety w obronie niezależności sądów od polityków. Do protestów przeciw planowanym przez PiS i prezydenta zmianom w Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa wezwali Obywatele RP.
Autor: Przemysław Kamiński
2017-11-23 Samochód wjechał do wezbranej Warty w Kostrzynie. W środku dwie osoby

Samochód wjechał do wezbranej Warty w...

"W Kostrzynie nad Odrą województwie lubuskim samochód wpadł do rzeki Warty. Od paru godzin trwa akcja ratunkowa. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja" - napisał do nas Przemysław Kamiński. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Karol
2017-11-23 Wypadek w Mikołowie. Cinquecento na latarni

Wypadek w Mikołowie. Cinquecento na latarni

W środę w centrum Mikołowa (woj. śląskie) doszło do wypadku. Starsza kobieta kierująca cinquecento z dużą siłą uderzyła w latarnię, a potem wjechała w ścianę kamienicy. Na miejsce przyjechała straż pożarna - napisał do nas Karol. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Maja Solecka
2017-11-20 Obfite opady śniegu utrudniają kierowcom jazdę w Warszawie

Obfite opady śniegu utrudniają kierowcom jazdę w Warszawie

Fatalne warunki na drogach w Warszawie i okolicach. Poranne godziny szczytu były horrorem dla wielu kierowców. Niektórzy do pracy jechali nawet kilka godzin. Wszystko przez obfite opady śniegu. A tak sytuacja wyglądała w Wawrze. Zdjęcie przesłała użytkowniczka Maja.
Autor: Patryk
2017-11-20 Śnieg w Warszawie i okolicach

Śnieg w Warszawie i okolicach

Atak zimy w Warszawie. W stolicy sypnęło śniegiem, opady są bardzo obfite, a sypać ma do południa. Warunki drogowe są bardzo trudne. Biało jest także m.in. w Legionowie, co widać na zdjęciu, które otrzymaliśmy od naszego użytkownika.
pokaż więcej