Autor: Adrian strażak
2017-02-07 Przewrócony tir zablokował drogę wojewódzką niedaleko Narola (Podkarpackie)

Przewrócony tir zablokował drogę wojewódzką niedaleko...

Wypadek niedaleko Narola na Podkarpaciu. Tir wpadł w poślizg, a następnie przewrócił się. Na miejsce przyjechała straż pożarna, aby podnieść pojazd. Droga wojewódzka nr 865 jest zablokowana. Wyznaczony objazd prowadzi przez Susiec. Materiał nadesłał nam Adrian strażak. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @mecenas
2017-02-06 Demontaż pawilonu Emilia w Warszawie. W tym miejscu stanie ponad dwustumetrowy wieżowiec

Demontaż pawilonu "Emilia" w Warszawie. W tym miejscu...

"Dom Meblowy Emilia" wzniesiony w stolicy w latach 1966-1969, a otwarty w 1970 roku, to jeden z symboli modernizmu. W latach 2008-2016 mieściło się w nim Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Teraz trwa demontaż. Budynek zostanie złożony bliżej Pałacu Kultury i Nauki od strony ul. Świętokrzyskiej. Operację finansowaną przez inwestora budowy nowego wieżowca nadzoruje konserwator zabytków.
Autor: Wojto
2017-02-03 Ogromny pożar karczmy w Zawoi. Z lokalu zostały zgliszcza

Ogromny pożar karczmy w Zawoi. Z lokalu zostały...

Użytkownik Wojto przysłał nam zdjęcie pożaru krytej strzechą "Karczmy Zbójnickiej" w Zawoi Policznem (woj. małopolskie) naprzeciwko stacji narciarskiej Mosorny Groń należącej do Polskich Kolei Linowych. Na miejsce przyjechało 20 zastępów straży pożarnej. Goście i pracownicy ewakuowali się samodzielnie. Spaliły się dach i ściany. Klienci na Facebooku mają nadzieję, że lokal zostanie odbudowany
Autor: Natalia z Zakopanego
2017-01-30 Awaria wyciągu w Bukowinie Tatrzańskiej

Awaria wyciągu w Bukowinie Tatrzańskiej

142 osoby utknęły na wysokości około 12 m, kiedy na 1,5 godz. zepsuł się wyciąg w Bukowinie Tatrzańskiej. W akcji ratunkowej brali udział strażacy. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną awarii.Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Bartosz S.
2017-01-26 Smog nad Rybnikiem widziany z samolotu

Smog nad Rybnikiem widziany z samolotu

Tegoroczna zima daje się we znaki nie tylko mrozami, ale i smogiem. Zanieczyszczenie powietrza nad Rybnikiem z samolotu przysłał nam nasz użytkownik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Marcin
2017-01-25 Auto w rowie w Starej Łomnicy

Auto w rowie w Starej Łomnicy

Przed śliskimi drogami w woj. dolnośląskim ostrzegł nasz użytkownik Marcin, który przysłał nam zdjęcie samochodu, który w Starej Łomnicy wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej