Autor: commuting
2017-09-22 Europejski Dzień Bez Samochodu w stolicy. Jazda bez kasowania biletów

Europejski Dzień Bez Samochodu w stolicy. Jazda...

Z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu mieszkańcy wielu miast jeździli komunikacją miejską za darmo. Akcja zachęca do dbania o środowisko i zmniejszania zużycia paliwa. W Polsce obchodzono go po raz szesnasty. Darmowe przejazdy zapewniła m.in. Warszawa, wszystkie kasowniki zostały zablokowane. Mimo to trafiali się pasażerowie, którzy nie zrażając się trudnościami próbowali skasować swój bilet.
Autor: Jadwiga
2017-09-20 Maślaki zebrane w okolicach Koła. Owocne grzybobranie

Maślaki zebrane w okolicach Koła. Owocne grzybobranie

Na grzyby wybrał się Tadeusz z Koła (woj. wielkopolskie). W lasach Nadwarciańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Obszaru Natura 2000 Dolina Środkowej Warty bez trudu znaleźć można takie maślaki. Ten zbiór po oczyszczeniu od razu trafił do suszenia, a częściowo do słoików. Grzybiarz zapowiedział, że z kolejnego grzybobrania przywiezie wyłącznie prawdziwki.
Autor: Dominik Sobczyk
2017-09-16 Bagażnik pełen kań. Udane grzybobranie w Dąbrowie pod Piotrkowem

Bagażnik pełen kań. Udane grzybobranie w Dąbrowie pod...

"Takie oto kanie zostały zebrane w Dąbrowie, woj. łódzkie, nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego. Pozdrawiam" - napisał do nas Dominik Sobczyk. Grzyby wypełniły cały bagażnik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Andrzej
2017-09-13 Grzybobranie na Mazowszu. Andrzej wybrał się do lasu w Nowym Prażmowie i nie wrócił z pustymi rękami

Grzybobranie na Mazowszu. Andrzej wybrał się do lasu w...

Na grzybobranie w okolicach Nowego Prażmowa (woj. mazowieckie) wybrał się Andrzej. Z lasu nie wrócił z pustymi rękami. "Dzisiejszy zbiór grzybów" - napisał skromnie. Teraz czeka go żmudne obieranie łupu. Grzyby na pewno będą bardzo dobrze smakowały w marynacie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Irena
2017-09-13 Rekordowe zbiory grzybów we wsi Bohukały w woj. lubelskim

Rekordowe zbiory grzybów we wsi Bohukały w woj. lubelskim

Na grzybobranie w okolicy wsi Bohukały niedaleko Terespola wybrała się pani Irena. Zbiór okazał się być obfity. Nasza użytkowniczka zechciała podzielić się swoją radością z czytelnikami polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Kamila Sapikowska
2017-09-12 Wypadek na zjeździe z autostrady A1. Jedno z aut dachowało

Wypadek na zjeździe z autostrady A1. Jedno z aut...

Zderzenie dwóch aut w pobliżu wiadukty autostrady A1 na zjeździe na drogę krajową nr 22 w Swarożynie (woj. pomorskie). Jeden z pojazdów dachował. Do wypadku doszło około godziny 18:00. Poszkodowana została jedna osoba. Na miejsce przyjechały pogotowie, straż pożarna i policja. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Kamili Sapikowskiej.
pokaż więcej