Autor: Day
2018-08-11 Burza w Łowiczu (woj. łódzkie). Woda zbierała się na ulicach

Burza w Łowiczu (woj. łódzkie). Woda zbierała się na ulicach

Silna burza przeszła nad Łowiczem w piątek. Opady były tak gwałtowne, że woda zbierała się na ulicach. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Anna
2018-08-08 48 stopni Celsjusza w słońcu na balkonie w Rabce-Zdroju. Prawie zabrakło skali

48 stopni Celsjusza w słońcu na balkonie w Rabce-Zdroju....

48 stopni Celsjusza pokazał w pełnym słońcu termometr umieszczony na balkonie w Rabce-Zdroju. Niewiele brakowało, a zabrakłoby skali. Niedługo potem temperatura spadła jednak do "znośnych" 34 stopni. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Tomasz
2018-08-06 Starogard Gdański: dostawczak zgnieciony pomiędzy ciężarówkami z drewnem

Starogard Gdański: dostawczak zgnieciony pomiędzy...

Groźny wypadek na skrzyżowaniu drogi nr 22 w Starogardzie Gdańskim. Samochód dostawczy został na ul. Zblewskiej zgnieciony pomiędzy dwoma ciężarówkami, które przewoziły drewno. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej. Ruch udało się w tym miejscu przywrócić po ponad godzinie. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Katarzyna
2018-08-05 Niespodziewane gradobicie nad Twardocicami (woj. dolnośląskie)

Niespodziewane gradobicie nad Twardocicami (woj....

Nagranie potężnej ulewy nad Twardocicami (gm. Pielgrzymka) przesłała do nas pani Katarzyna. W ciągu kilku minut rozpętała się gwałtowna nawałnica. Okolice pokryła warstwa gradu, a po ulicach spływały rwące potoki. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Rafał
2018-08-05 Zniszczony wiatrak koźlak w Mrowinie (Wielkopolskie)

Zniszczony wiatrak koźlak w Mrowinie (Wielkopolskie)

"W Mrowinie k. Poznania zawalił się zabytkowy wiatrak koźlak" - napisał do nas pan Rafał.
Autor: załogant
2018-07-26 Protest przeciwników zmian w prawie przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie

Protest przeciwników zmian w prawie przed Pałacem...

Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie tłumy zebrały się, by protestować przeciwko podpisaniu przez prezydenta nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Jednak Andrzej Duda podpisał ustawę. Ludzie mimo to protestują przeciw zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
pokaż więcej