Autor: Anna
2018-09-05 Kolizja na stołecznej Trasie Łazienkowskiej. Zderzenie czterech aut

Kolizja na stołecznej Trasie Łazienkowskiej. Zderzenie...

Do groźnie wyglądającej kolizji czterech aut doszło w środę po południu na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie. Aby uprzątnąć jezdnię po zderzeniu pojazdów konieczna była interwencja straży pożarnej. Na miejsce przyjechał także motocyklowy patrol ze stołecznego wydziału ruchu drogowego. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Piotr
2018-09-05 Wielka parada kajaków. W Bydgoszczy pobito rekord Guinnessa

Wielka parada kajaków. W Bydgoszczy pobito rekord...

W Bydgoszczy podczas wielkiej parady kajaków został pobity rekord Guinnessa. Ponad 200 kajaków płynęło rzeką Brdą. W biciu rekordu uczestniczył też słynny podróżnik Aleksander Doba. Zdjęcia otrzymaliśmy od pana Piotra.
Autor: Michał
2018-08-24 Pożar pod Garwolinem. Płonął skład butli z gazem

Pożar pod Garwolinem. Płonął skład butli z gazem

Pod Garwolinem, w miejscowości Kolonii Unin płonął skład butli z gazem oraz dom mieszkalny - poinformował nas pan Michał, który przesłał nagranie pożaru. Strażacy opanowali pożar.
Autor: Sylwia
2018-08-10 Nawałnica przewróciła drzewo na dom w Pobłociu koło Słupska

Nawałnica przewróciła drzewo na dom w Pobłociu koło...

Gwałtowna nawałnica przeszła w piątek nad gminą Głowczyce w powiecie Słupskim (woj. pomorskie). W Pobłociu wichura przewróciła drzewo na dom mieszkalny. Na miejsce przyjechała straż pożarna.
Autor: Day
2018-08-11 Burza w Łowiczu (woj. łódzkie). Woda zbierała się na ulicach

Burza w Łowiczu (woj. łódzkie). Woda zbierała się na ulicach

Silna burza przeszła nad Łowiczem w piątek. Opady były tak gwałtowne, że woda zbierała się na ulicach. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Anna
2018-08-08 48 stopni Celsjusza w słońcu na balkonie w Rabce-Zdroju. Prawie zabrakło skali

48 stopni Celsjusza w słońcu na balkonie w Rabce-Zdroju....

48 stopni Celsjusza pokazał w pełnym słońcu termometr umieszczony na balkonie w Rabce-Zdroju. Niewiele brakowało, a zabrakłoby skali. Niedługo potem temperatura spadła jednak do "znośnych" 34 stopni. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
pokaż więcej