Autor: czytelnik polsatnews.pl
2017-07-01 Płonie katedra w Gorzowie Wielkopolskim - informuje czytelnik polsatnews.pl

"Płonie katedra w Gorzowie Wielkopolskim" - informuje...

"Płonie katedra w Gorzowie Wielkopolskim" - poinformował czytelnik polsatnews.pl. Na zdjęciu widać kłęby dymu, które wydobywają się z wieży zabytkowej świątyni. Na miejscu trwa intensywna akcja gaśnicza. Sytuacja jest bardzo poważna. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: czytelnik polsatnews.pl
2017-07-01 Pożar zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu wiele jednostek straży pożarnej

Pożar zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Na...

Zdjęcia dymu unoszącego się z dzwonnicy katedralnej w Gorzowie Wielkopolskim nadesłał nam czytelnik portalu polsatnews.pl. Trwa akcja straży pożarnej, a sytuacja jest bardzo poważna. Zabytkowa katedra jest symbolem miasta.
Autor: Beata
2017-06-30 Po burzy w podwarszawskim Milanówku. Drzewo przewróciło się na dom

Po burzy w podwarszawskim Milanówku. Drzewo...

Gwałtowna burza, która w czwartek przeszła nad Milanówkiem przewróciła i połamała wiele drzew. Na zdjęciu drzewo, które przewróciło się na dom mieszkalny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Dominik
2017-06-29 Gwałtowna burza w Tarnowie

Gwałtowna burza w Tarnowie

Nagranie z nawałnicy jaka przeszła w czwartek nad Tarnowem otrzymaliśmy od użytkownika polsatnews.pl - Dominika. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: MM
2017-06-29 Gradobicie w Warszawie

Gradobicie w Warszawie

Filmik z czwartkowej nawałnicy w Warszawie otrzymaliśmy od naszego użytkownika - MM. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-06-29 Lublin, ul. Zuchów. Burza przewróciła drzewo na samochód

Lublin, ul. Zuchów. Burza przewróciła drzewo na...

"Lublin 29.06.2017 ul. Zuchów krajobraz po burzy" - napisał do nas czytelnik portalu. Gwałtowna nawałnica przewróciła drzewo, które spadło wprost na samochód. Nikomu nic się nie stało, ale straty są znaczne. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej