Autor: Łordziak
2016-07-13 Zalany Potok Służewiecki. To efekt ulew w Warszawie

Zalany Potok Służewiecki. To efekt ulew w Warszawie

Gwałtowny wzrost poziomu wody w warszawskim Potoku Służewieckim to efekt nocnych ulew w Warszawie. W nocy z 12 na 13 lipca w stolicy spadła połowa lipcowej normy. Zdjęcia filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Nasz Człowiek
2016-06-21 Polacy wchodzą na stadion w Marsylii. Będą trzymać kciuki za awans naszej reprezentacji w Euro 2016!

Polacy wchodzą na stadion w Marsylii. Będą trzymać kciuki...

Na godzinę przed meczem Ukraina-Polska kibice już wchodzą na arenę w Marsylii we Francji. Fani drużyny trenera Adama Nawałki zrobią wszystko, aby nasi wygrali i zaliczyli korzystny awans do dalszej fazy europejskiego turnieju. Miejmy nadzieję, że dzięki temu zajdziemy w Euro 2016 daleko! Zdjęcia, filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj!
Autor: Iwona
2016-06-20 Ogromny grad grzechotał o dachy - Stróża koło Kraśnika

Ogromny grad grzechotał o dachy - Stróża koło Kraśnika

Iwona przysłała nam zdjęcie gradu, który spadł w Stróży koło Kraśnika w woj. Lubelskim. Gdy grad padał słychać było grzechot uderzeń o dachy. Zdjęcia filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysiek
2016-06-20 Gradobicie na Lubelszczyźnie. Z malin zostały łodygi

Gradobicie na Lubelszczyźnie. Z malin zostały łodygi

Użytkownik Krzysiek przysłał nam zdjęcie pola malin w Trzydniku Dużym Kolonii w powiecie kraśnickim w woj. lubelskim. Po gradobiciu z plantacji zostały same łodygi. Zdjęcia filmy i informacje przysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: michałbeb
2016-06-17 Efekty nawałnicy na Powiślu w Warszawie

Efekty nawałnicy na Powiślu w Warszawie

Burze i deszcze przechodzą nad znaczną częścią Polski. Występują w centralnej i w północno-wschodniej części kraju. Obraz zniszczeń jakie spowodowały już w Warszawie przy ul. 3 maja, nadesłał użytkownik michałbeb.
Autor: sabina
2016-06-13 Kolejka tirów na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej. To wynik strajku celników

Kolejka tirów na przejściu granicznym z Ukrainą w...

"Zablokowana granica polsko-ukraińska! 13.06 na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej do pracy stawił się 1 celnik. Przejście prawie nie funkcjonuje, na wjazd do Polski po stronie Ukraińskiej czeka około 400 aut ciężarowych. To wynik strajku Służb Celnych, który trwa już około tygodnia, jednak dopiero dzisiaj strajk został zaostrzony" - napisała do nas sabina przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej