Autor: użytkownik portalu polsatnews.pl
2017-03-07 Zimowy poranek zaskoczył mieszkańców Gdańska Osowej

Zimowy poranek zaskoczył mieszkańców Gdańska Osowej

Nagłe pogorszenie pogody na Pomorzu. Zima dała o sobie znać i rankiem w Gdańsku Osowej leżało kilka centymetrów świeżego śniegu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik portalu polsatnews.pl
2017-03-06 Dziewięć centymetrów śniegu w Lidzbarku Warmińskim

Dziewięć centymetrów śniegu w Lidzbarku Warmińskim

To jeszcze nie koniec - zima przypomniała o sobie w Lidzbarku Warmińskim (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie spadło dziewięć centymetrów śniegu. Grubość pokrywy śnieżnej zmierzył dla nas użytkownik portalu polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Danuta
2017-03-06 Wileńskie Kaziuki na pożegnanie zimy

Wileńskie Kaziuki na pożegnanie zimy

Słodkie pozdrowienia przesyła z Wilna nasza czytelniczka pani Danuta. 4 marca w dzień świętego Kazimierza jak co roku od ponad 400 lat ruszył w Wilnie jarmark odpustowy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: warszawianka
2017-03-05 Warszawska Manifa w al. Jerozolimskich. Sejm nienawiści

"Warszawska Manifa" w al. Jerozolimskich. "Sejm...

"Umiem gotować, zgotuję wam rewolucję", "Dość wyzysku", "Aborcja na żądanie bez przepraszania" - to niektóre z haseł towarzyszących XVIII "Warszawskiej Manifie", która w niedzielę przeszła przez centrum miasta. Głównym hasłem tegorocznej manifestacji było: "Przeciw przemocy władzy". W marszu szło około 4 tys. osób. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Tezel
2017-03-04 Zwłoki mężczyzny znaleziono w stawie w Siemianowicach Śląskich

Zwłoki mężczyzny znaleziono w stawie w Siemianowicach...

W stawie Rzęsa w Siemianowicach Śląskich przypadkowa osoba zauważyła ciało mężczyzny. Zwłoki wyłowili strażacy. Na miejscu jest policja i prokurator. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marek
2017-03-03 Zerwany dach w Kaliszu

Zerwany dach w Kaliszu

Uszkodzone i zerwane dachy, setki połamanych drzew, uszkodzone linie energetyczne to skutki silnego wiatru. W całym kraju strażacy w czwartek wieczorem i w nocy z czwartku na piątek interweniowali 1846 razy - poinformował w piątek rzecznik PSP st. bryg. Paweł Frątczak. Wiatr zerwał lub uszkodził 321 dachów. Nasz czytelnik przesłał zdjęcie z Kalisza. Wiatr zerwał dach z domu przy ul. Granicznej.
pokaż więcej