Autor: rasibasia
2017-03-28 Incydent na autostradzie A2. Awaria ciężarówki z naczepą

Incydent na autostradzie A2. Awaria ciężarówki z naczepą

Do awarii ciężarówki z naczepą doszło na autostradzie A2 niedaleko Wólki Łasieckiej koło Skierniewic (woj. łódzkie). Ciągnik siodłowy wraz z naczepą zjechał z drogi i "położył się" na boku. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wydostali zestaw. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Monek
2017-03-28 Wypadek w Gościcinie. Jedna osoba ranna. Zablokowana droga krajowa

Wypadek w Gościcinie. Jedna osoba ranna. Zablokowana...

Na drodze krajowej nr 62 w Gościcinie na trasie z Lęborka do Wejherowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Droga została zablokowana na dwie godziny. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Kierowcy zostali skierowani przez policję na objazdy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: czytacz
2017-03-25 Wspomnienie Młynarskiego na warszawskim przystanku

Wspomnienie Młynarskiego na warszawskim przystanku

Warszawa pożegnała Wojciecha Młynarskiego. Artysta został pochowany w piątek na Starych Powązkach. Świece wciąż płoną pod wizerunkiem tekściarza, kabareciarza i piosenkarza umieszczonym na ścianie obok przystanku autobusowego w Al. Armii Ludowej w Warszawie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: @beatka
2017-03-25 Kocham Cię, Europo!. Marsz poparcia dla UE w Warszawie

"Kocham Cię, Europo!". Marsz poparcia dla UE w Warszawie

Uczestnicy "Marszu dla Europy: Kocham Cię, Europo!" przeszli ulicami stolicy z pl. na Rozdrożu do placu Zamkowego. Rozpoczęli od odśpiewania "Ody do radości" i polskiego hymnu, a na koniec zrobili sobie wspólne zdjęcie. Był też koncert. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Dominik Dąb
2017-03-25 Wypadek tira niedaleko Dąbrowy Górniczej. Utrudnienia na trasie S1

Wypadek tira niedaleko Dąbrowy Górniczej....

Do wypadku ciężarówki wiozącej stal doszło w sobotę rano na trasie ekspresowej S1 niedaleko Dąbrowy Górniczej. Według lokalnych mediów kierowca mógł zasnąć za kierownicą. Samochód został wyciągnięty z rowu. W tym czasie ruch był częściowo wstrzymywany. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-03-21 AWACS nad Środą Wielkopolską. Przed ćwiczeniami Herculesów

AWACS nad Środą Wielkopolską. Przed...

AWACS nad Środą Wielkopolską. Przed ćwiczeniami największych polskich samolotów transportowych typu Hercules C-130 i samolotów amerykańskich sił powietrznych US Air Force nad Wielkopolską pojawił się samolot wczesnego ostrzegania. Nasz użytkownik sfotografował go, gdy przelatywał nad Środą Wielkopolską. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej