Autor: Seba
2017-05-04 Logo Polsatu na piasku

Logo Polsatu na piasku

Deszczowy dzień na plaży w Sobieszewie nie musi być dniem straconym. Nasz widz podczas spaceru narysował logo Telewizji Polsat. Życzymy, żeby słońce zaświeciło nie tylko na piasku, ale także na niebie. :)
Autor: Wiesław
2017-05-03 Święto Flagi w Rzepinie. Biało-czerwony korowód na ulicach miasta

Święto Flagi w Rzepinie. Biało-czerwony korowód na...

W Rzepinie podczas Święta Flagi ulicami miasta przeszedł biało-czerwony marsz, w którym niesiono dwustumetrową flagę. Po zakończeniu manifestacji tradycyjnie flaga ta została zawieszona wokół budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i przez tydzień będzie powiewać i przypominać o Święcie Flagi. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Mirek
2017-05-02 Sarna albinoska na polu w gminie Janikowo (woj. kujawsko-pomorskie)

Sarna albinoska na polu w gminie Janikowo (woj....

Niezwykle rzadka białą sarnę sfotografował na polu w gminie Janikowo w województwie kujawsko-pomorskim użytkownik Mirek. Sarna albinoska pasie się wraz z innymi osobnikami, które są normalnie umaszczone. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Piterr
2017-05-02 Samochody wędkarzy uwięzione w rozlewisku Odry w Budkowie (Dolnośląskie)

Samochody wędkarzy uwięzione w rozlewisku Odry...

W Budkowie na Dolnym Śląsku pięć osób przebywających nad Odrą zostało odciętych od lądu przez wzbierającą rzekę. Mężczyzn udało się uratować, jednak musieli na jakiś czas "rozstać się" ze swoimi samochodami, które zostały otoczone przez wodę. Zbudowali tratwę, aby przetransportować auta na suchy ląd. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-05-01 Majówkowe grillowanie z bałwanem

Majówkowe grillowanie z bałwanem

Nasz użytkownik przysłał nam zdjęcie z Przełęczy Lądeckiej na szlaku na Borówkową Górę w Lądku-Zdroju. Zimowa aura w długi weekend majowy nie przeszkodziła w upieczeniu kiełbasek na ogniu.
Autor: Aniela Gawliczek‎
2017-05-01 Grzyby w maju? To możliwe, udowadnia mieszkanka Rybnika

Grzyby w maju? To możliwe, udowadnia mieszkanka...

Wydawałoby się, że maj nie jest miesiącem, w którym można myśleć o zbieraniu grzybów. Aniela Gawliczek‎ z Rybnika wybrała się na spacer do lasu i natrafiła na ciekawy okaz. Uprzedzamy, że grzyb nie jest jadalny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej