Autor: użytkownik
2016-10-03 Samochód zapalił się na autostradzie A8 pod Wrocławiem. Interweniowali strażacy

Samochód zapalił się na autostradzie A8 pod...

Do pożaru samochodu osobowego doszło około godziny 15:45 na autostradzie A8. Auto zapaliło się na obwodnicy stolicy Dolnego Śląska około 500 m przed zjazdem Mokronos. Zdjęcie dostaliśmy od użytkownika portalu polsatnews.pl. Fotografie, filmy i informacje prześlij nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @biker
2016-10-01 Stolica: wyburzają dawne kino Klub i redakcję Życia Warszawy przy Trasie Łazienkowskiej

Stolica: wyburzają dawne kino "Klub" i redakcję "Życia...

W sobotę rozpoczęła się w Warszawie rozbiórka budynku przy al. Armii Ludowej 3/5 między Placem na Rozdrożu a ul. Marszałkowską. To dawne kasyno oficerskie, kiedyś funkcjonowało w nim kino "Klub", a przez kilka lat miała tam siedzibę redakcja "Życia Warszawy". Funkcjonował tak także klub "Scena 2000". Ostatnio budynek był opuszczony i zamknięty. Informacja na budowie wskazuje, że prace zleciło MSZ.
Autor: @Misiek
2016-09-26 Wielki pożar odpadów pod Starachowicami

Wielki pożar odpadów pod Starachowicami

Na miejscu z ogniem walczyło 20 zastępów straży pożarnej. Składowisko znajduje się w Wąchocku (woj. świętokrzyskie), w pobliżu zakładu produkującego znicze. To drugi pożar w tym miejscu w ciągu dwóch tygodni. Zdjęcie z pożaru wysłał nam użytkownik Misiek.
Autor: @spotter
2016-09-21 Gigant wylądował w Warszawie. Jest chętnie fotografowany zza płotu lotniska

Gigant wylądował w Warszawie. Jest chętnie...

Spottersi, czyli sympatycy lotnictwa, pielgrzymują na lotnisko im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu, aby zobaczyć z bliska drugi pod względem wielkości samolot transportowy świata. Antonow An-124-100 parkuje na płycie postojowej blisko ogrodzenia i jest doskonale widoczny. Także w nocy - oświetlają go jaskrawe lampy.
Autor: Dawid Zieliński
2016-09-20 Pożar budynku w Nowej Ziemi

Pożar budynku w Nowej Ziemi

Strażacy ponad 5 godzin walczyli z poniedziałku na wtorek z pożarem budynku mieszkalnego w Nowej Ziemi w powiecie złotoryjskim. W akcji brało udział ponad 10 wozów strażackich. Doszczętnie spłonęło całe 2 piętro nieruchomości i cały dach. Starty są szacowane, ale należy przypuszczać, że będą poważne.
Autor: @meloman
2016-09-18 Przedostatni koncert chopinowski w Łazienkach. Słońce i tłumy słuchaczy

Przedostatni koncert chopinowski w Łazienkach....

Tłumy słuchaczy przyszły w niedzielę w południe na jeden z dwóch przedostatnich koncertów chopinowskich w Łazienkach. Publiczność wysłuchała recitalu Aleksandry Bobrowskiej. W następną niedzielę ostatnie spotkanie z Chopinem w Łazienkach na pożegnalnych koncertach. Muzyka geniusza fortepianu wróci do Łazienek w maju 2017 roku. Zdjęcia, filmy i informacje prześlij przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej