Autor: Jeremiasz Gądek Fotografia
2016-11-16 Zachodzący superksiężyc nad Tatrami

Zachodzący "superksiężyc" nad Tatrami

"Superksiężyc" sfotografowany 15 listopada podczas wschodu słońca w miejscowości Dubrava na Słowacji, na pierwszym planie Zamek Spiski. Zdjęcie otrzymaliśmy od pana Jeremiasza. Tego typu i inne zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mietek
2016-11-14 Superksiężyc nad Polską

"Superksiężyc" nad Polską

Tak 14 listopada nad ranem wyglądał w Malczkowie (gmina Potęgowo, powiat słupski) "Superksiężyc". Zdjęcie przesłał nam użytkownik Mietek. Tego typu i inne zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Szymon
2016-11-11 Bemowo Piskie (woj. warmińsko-mazurskie) - bajkowy widok lasu przyprószonego śniegiem

Bemowo Piskie (woj. warmińsko-mazurskie) -...

Zdjęcie lasu w Bemowie Piskim na Mazurach przysłał nam użytkownik Szymon, który wybrał się na świąteczny spacer. Sfotografował krajobraz jak z bajki. Jak widać zima może być piękna - nawet jesienią. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał
2016-11-11 Policja przygotowała sprzęt na zamieszki. Polewaczka w Parku Skaryszewskim w Warszawie

Policja przygotowała sprzęt na zamieszki. Polewaczka w...

Użytkownik Michał przysłał nam zdjęcie policji, która przygotowuje się na Marsz Niepodległości i inne wydarzenia 11 listopada. W parku Skaryszewskim stoi policyjna polewaczka gotowa na zamieszki. Na wszelki wypadek. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał
2016-11-11 Warszawska policja przygotowana na Marsz Niepodległości. Siły w Parku Skaryszewskim

Warszawska policja przygotowana na Marsz...

Przygotowaną do Marszu Niepodległości stołeczną policję sfotografował w stołecznym Parku Skaryszewskim użytkownik Michał. W pobliżu stały także bardziej opancerzone sprzęty - zrelacjonował Michał. Niedaleko od tego miejsca, na błoniach Stadionu Narodowego, skończy się marsz 11 listopada. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Justyna
2016-11-10 Bałwan z Krukowa (woj. mazowieckie) stanął przed biblioteką

Bałwan z Krukowa (woj. mazowieckie) stanął przed...

"Dzisiaj to znaczy 10.11.2016 ulepiliśmy bałwana z pierwszego śniegu przed Publiczną Biblioteką w Krukowie w woj. mazowieckim. A nazwaliśmy go Nasz mały jesienny przyjaciel" - napisała do nas Justyna.
pokaż więcej