Autor: Użytkownik portalu
2017-04-25 Wypadek autokaru na A2

Wypadek autokaru na A2

Dwie osoby odniosły rany w wypadku, do jakiego doszło około godz. 3:30 na autostradzie A2 między Łodzią a Skierniewicami. Zdjęcie otrzymaliśmy od użytkownika portalu.
Autor: commuter
2017-04-22 Warszawa: kolizja motocykla z samochodem ochrony. Zderzak na ulicy

Warszawa: kolizja motocykla z samochodem ochrony....

Do kolizji motocykla z samochodem należącym do firmy ochroniarskiej doszło po godz. 9 na skrzyżowaniu ulic Wawelskiej i Grójeckiej w Warszawie. Do kierującego jednośladem zostało wezwane pogotowie. Na miejsce przyjechała policja. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: ursus
2017-04-21 Wypadek w Warszawie. Dwa rozbite auta i ogromny korek

Wypadek w Warszawie. Dwa rozbite auta i ogromny korek

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej w Ursusie. Przejazd w kierunku centrum stolicy został częściowo zablokowany. Ruchem kierowała policja. We wszystkich kierunkach utworzyły się długie korki. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Paulina
2017-04-19 Śnieg po kolana w Częstochowie

Śnieg po kolana w Częstochowie

Taki widok za oknem zastała dziś jedna z użytkowniczek naszego portalu. - W Częstochowie śnieg po kolana - informuje pani Paulina.
Autor: Agnieszka
2017-04-18 We wtorek śnieg zasypał Koło (woj. wielkopolskie)

We wtorek śnieg zasypał Koło (woj. wielkopolskie)

Z Koła w Wielkopolsce otrzymaliśmy zdjęcie śniegu, który zasypał miasto. Wielu mieszkańców niepokoi się o plony. Mokry śnieg może zaszkodzić kwiatom drzew owocowych i uniemożliwić ich zapylenie przez pszczoły. Zimno może zaszkodzić także zbiorom nowalijek - niektórzy zdążyli zasiać pierwsze warzywa, które zdążyły już wzejść. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Maria z Jaworzna
2017-04-18 Pisklęta Tola i Lola. Wykluły się w Wielką Sobotę

Pisklęta Tola i Lola. Wykluły się w Wielką Sobotę

Wyjątkowe święta wielkanocne miała pani Maria z Jaworzna. W Wielką Sobotę w jej gospodarstwie wykluły się dwa kurczaczki Tola i Lola. To pisklęta z jaj kur Araucan, które znoszą niebieskie i zielone jaja. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej