Autor: mojo
2017-04-12 Ładowanie samochodu elektrycznego przy stanowisku przed Teatrem Wielkim w Warszawie

Ładowanie samochodu elektrycznego przy...

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Innogy na Placu Teatralnym w Warszawie. Trwa ładowanie samochodu elektrycznego. Dostęp do terminali ładowania jest na razie w wielu miejscach stolicy bezpłatny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marcel
2017-04-11 Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego przeniesiony za witrynę siedziby Garnizonu Warszawskiego

Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego przeniesiony za...

W poniedziałek w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej przed siedzibą Garnizonu Warszawskiego odsłonięto popiersie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zginął 10 kwietnia 2010 r. Bardzo szybko popiersie zostało jednak zdemontowane i przeniesione do wnętrza budynku. Warszawiacy składają teraz kwiaty przed witryną z popiersiem. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Siena
2017-04-10 Jaguar uderzył w bar z kebabem

Jaguar uderzył w bar z kebabem

25-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w bar z kebabem w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło ok. godz. 1:00 w nocy 9 kwietnia. Nikt nie ucierpiał. Kobieta była trzeźwa. Według policji nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego użytkownika.
Autor: @botanik-amator
2017-04-08 Magnolie zakwitły w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego

Magnolie zakwitły w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu...

W ogrodzie botanicznym przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie można oglądać kwitnące magnolie. Różowe i białe kwiaty nie rozwinęły się jeszcze całkiem. Dopiero w najbliższych dniach pokażą całą swoją krasę. Drzewa te będą kwitły przez dwa tygodnie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: BiSiu
2017-04-08 Tragedia w Świebodzicach (Dolnośląskie). Zawaliła się kamienica

Tragedia w Świebodzicach (Dolnośląskie). Zawaliła się...

"Wybuch kamienicy w Świebodzicach (woj. dolnośląskie), panuje chaos, ludzie wchodzą na stare osypujące się mury, żeby zobaczyć, co się dzieje. Przy czym narażają się na upadek. Jedna osoba spadając złamała sobie nogę, złamanie otwarte" - napisał do nas użytkownik BiSiu. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Jacek
2017-04-08 Zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Wideo od użytkownika Jacek

Zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Wideo od...

Użytkownik Jacek nadesłał wideo ze Świebodzic. Na filmie widać pył i kurz unoszący się nad miejscem zawalenia kamienicy w tym mieście na Dolnym Śląsku. Trwa tam akcja ratunkowa. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej