Autor: Wojciech Rybka
2017-03-10 Zima w Norwegii

Zima w Norwegii

W miejscowości Porsgrunn w Norwegii zima w pełni. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika Wojciecha Rybki.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-03-09 Wypadek na siódemce niedaleko Grójca. Zderzenie dwóch tirów

Wypadek na "siódemce" niedaleko Grójca. Zderzenie...

Do zderzenia doszło ok. g. 13 na drodze ekspresowej S7 pomiędzy Białobrzegami a Grójcem na wysokości Zaborowa (woj. mazowieckie). Jedna osoba została ranna. Zablokowana została jezdnia w kierunku Warszawy, ruch został skierowany objazdem przez drogi lokalne. Skutki wypadku zostały usunięte dopiero około godz. 19:00. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Julianna
2017-03-10 Sarna z Łazienek Królewskich. Pupilka turystów chętnie pozuje do zdjęć

Sarna z Łazienek Królewskich. Pupilka turystów chętnie...

W Łazienkach Królewskich w Warszawie mieszka sarna, która nie obawia się ludzi. Chętnie pozuje do zdjęć. Jest gwiazdą selfie na Snapchacie i Facebooku. Nic nie robi sobie z tłumów, ale nie z każdym chce się zaprzyjaźnić. Daje się jednak czasem pogłaskać. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: chomiczówka
2017-03-08 Wieczorna kolizja na Chomiczówce zablokowane torowisko i korek tramwajów w dwóch kierunkach

Wieczorna kolizja na Chomiczówce zablokowane...

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Piastów Śląskich i Powstańców Śląskich. Zablokowany został przejazd tramwajów. Powstał korek składów czekających na przywrócenie ruchu w obu kierunkach. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Feminista
2017-03-08 Demonstracja w stolicy z okazji Dnia Kobiet. Stop przemocy

Demonstracja w stolicy z okazji Dnia Kobiet. "Stop przemocy"

Dzień Kobiet w stolicy. Manifestacja "stop przemocy wobec kobiet" w centrum Warszawy przed Domami Towarowymi Centrum przy Rondzie Dmowskiego. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: pasażerka
2017-03-08 Dzień Kobiet: Freedom Disco - demonstracja w Warszawie

Dzień Kobiet: "Freedom Disco" - demonstracja w Warszawie

"Jeśli nie mogę tańczyć, to nie jest to moja rewolucja", "Jestem wtedy, kiedy krzyczę", "Karać kobiety więzieniem to opresja" - demonstracja 8 marca przed stacją metra Centrum w Warszawie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej