Autor: Sebastian
2016-03-01 W Skalmierzycach w powiecie ostrowskim ze świeżego śniegu natychmiast powstały piękne bałwany

W Skalmierzycach w powiecie ostrowskim ze świeżego...

Tak został wykorzystany świeży śnieg w Skalmierzycach w powiecie ostrowskim. Użytkownik Sebastian przysłał nam zdjęcie ulepionych z niego bałwanów. Jak widać zima jeszcze nie odpuszcza. Fotografię otrzymaliśmy dzięki platformie widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paulina
2016-02-29 W okolicach Wrocławia napadało śniegu. Zima nie daje o sobie zapomnieć!

W okolicach Wrocławia napadało śniegu. Zima nie...

Dolny Śląsk pod śniegiem. W okolicach Wrocławia solidnie poprószyło. Takie zdjęcie okolicy dzisiejszego poranka przysłała nam użytkowniczka Paulina. Fotkę otrzymaliśmy dzięki platformie użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Dawid
2016-02-28 Wiosna na termometrach w Słupsku. 25 kresek!

Wiosna na termometrach w Słupsku. 25 kresek!

Luty - podkuj buty? Nic z tego! W Słupsku (woj. pomorskie) termometry pokazały w sobotę 25 stopni Celsjusza. Tak ciepły dzień pozwolił na chwilę cieszyć się nadchodzącą szybkimi krokami wiosną. Zdjęcie nadesłał nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj użytkownik Dawid.
Autor: Symus
2016-02-14 Tak wyglądało rano Zakopane z rozbiegu Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza

Tak wyglądało rano Zakopane z rozbiegu Wielkiej Krokwi im....

Zakopane przykryte kołderką porannych mgieł sfotografował nasz użytkownik Symus. Prawda, że ładnie? Zdjęcie dostaliśmy na platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał Górczewski
2016-02-13 Kury ciężkie, karłowate, puchate i bojowe na wystawie w SGGW w Warszawie

Kury ciężkie, karłowate, puchate i bojowe na wystawie...

W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w sobotę i niedzielę 13 i 14 lutego wystawa kur ozdobnych. Bilet wstępu kosztuje 10 złotych, dzieci do lat 13 nie płacą nic. W hali można zobaczyć 800 różnych kur, w tym ogromne, ważące nawet 10 kilogramów Brahmy i Kochiny, śmiejące się jak dzieci kury Ayyam Ketawa, kury jedwabiste i najmniejsze na świecie Seramy, Szabo oraz Sebritki.
Autor: warszawski_narciarz
2016-02-11 Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci otrzymują bilety na wyciąg na Górce Szczęśliwickiej za darmo

Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci...

W czasie warszawskich ferii w Ośrodku Szczęśliwice OSiR organizuje akcję "Zima w mieście 2016". W ramach akcji dzieci oraz młodzież do lat 18 otrzymują bezpłatnie bilet wstępu na stok zjazdowy w godzinach od 11 do 14. Warunek to okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci mogły także uczestniczyć w zajęciach z instruktorami. W przedostatni dzień trwania akcji na Górce Szczęśliwickiej tłok.
pokaż więcej