Autor: Marzena
2016-11-29 Zasypało woj. warmińsko-mazurskie

Zasypało woj. warmińsko-mazurskie

Śnieżny puch przykrył pola i lasy na północy kraju. Zdjęcia pięknych widoków ze spaceru przysłała nam pani Marzena.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2016-11-29 Wypadek w Postoliskach na Mazowszu. Trzy osoby nie żyją, trzy inne ranne

Wypadek w Postoliskach na Mazowszu. Trzy osoby nie...

W Postoliskach w powiecie wołomińskim doszło do groźnego wypadku. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły trzy osoby, a trzy inne zostały ranne. Droga wojewódzka nr 636 Tłuszcz - Jadów została całkowicie zablokowana. Fotografię otrzymaliśmy od użytkownika polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Czytelnik
2016-11-28 Piękna zima na Kaszubach

Piękna zima na Kaszubach

To jeszcze listopad, ale widoki na Kaszubach już całkowicie zimowe. Taką fotografię z Sulęczyna w powiecie kartuskim przesłał nam czytelnik. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Kasia
2016-11-28 Mazury przykryte śniegiem, a na drogach ślisko

Mazury przykryte śniegiem, a na drogach ślisko

Malownicze mazurskie drogi były dziś rano śliskie. Spadło tam w nocy kilka centymetrów śniegu. Zdjęcie zimowego krajobrazu z Krainy Wielkich Jezioro otrzymaliśmy od Kasi. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paweł
2016-11-28 W Białej Podlaskiej dziś rano ulice były białe

W Białej Podlaskiej dziś rano ulice były białe

W poniedziałkowy poranek w Białej Podlaskiej drogi były białe, a drogowcy o tej porze jeszcze nie zdążyli przejechać przez osiedle. Lekki mróz, odrobina śniegu i ulice były białe. Zdjęcie nadesłał na Paweł. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Kamila
2016-11-23 Mglisty poranek w Słupsku

Mglisty poranek w Słupsku

W środowy poranek gęste mgły spowiły niemal całą Polskę. Widoczność na drodze była bardzo ograniczona. Zdjęcie ze Słupska (woj. pomorskie) otrzymaliśmy od naszej użytkowniczki Kamili. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej