Autor: Konrad
2016-07-27 Ulewa i burza w Poznaniu zamieniła niektóre chodniki w potoki

Ulewa i burza w Poznaniu zamieniła niektóre chodniki w...

Ulewy i burze przechodzące przez Polskę powodują wiele problemów. Czasem w nieoczekiwanym miejscu potrafią zamienić chodnik w rwący wodospad. Tak jak na zdjęciu wysłanym przez naszego użytkownika Konrada. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: nanek
2016-07-27 Bajkowa tęcza po deszczu

Bajkowa tęcza po deszczu

Pogoda w Polsce -jak napisał nasz użytkownik- jest jak w hinduskim filmie - "czasem słońce, czasem deszcz". Sprzyja to powstawaniu niezwykłych zjawisk takich jak piękna tęcza. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: nishiopoznan
2016-07-16 W poznańskim Parku Wilsona wystające z asfaltu korzenie oznakowano białą farbą

W poznańskim Parku Wilsona wystające z asfaltu korzenie...

Informację z Poznania przysłał nam użytkownik nishiopoznan: "Innowacyjne... Ale czy praktyczne i widoczne dla pędzących rowerzystów ? Nowe oznakowanie o niebezpiecznych wystających korzeniach pojawiło się w parku Wilsona. A nie praktyczniej jest po prostu naprawić alejkę?" - stwierdził użytkownik. Zdjęcia, flimy i wiadomości można wysłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: @Luks
2016-07-15 Kwiaty przed ambasadą Francji w Warszawie. Współczucie i solidarność Polaków

Kwiaty przed ambasadą Francji w Warszawie. Współczucie i...

Po tragicznym w skutkach zamachu, do którego doszło w czwartek wieczorem w Nicei, przed ambasadą Francji w Warszawie pojawiły się znicze i kwiaty. Tak Polacy wyrażają solidarność i współczucie dla ofiar. Fotografię nadesłał do nas użytkownik @Luks. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Złotowianin
2016-07-15 Drzewo przewróciło się na samochód. Wichury nad Wielkopolską

Drzewo przewróciło się na samochód. Wichury nad...

Połamane drzewa i zablokowane drogi - to skutki nawałnic nad Wielkopolską. Padający przez niemal cały czwartek deszcz spowodował kilka lokalnych podtopień, ale znacznie więcej interwencji strażacy odnotowali w godzinach wieczornych, kiedy zaczęła się wichur. Na zdjęciu skutki silnego wiatru w Złotowie.
Autor: Kacper
2016-07-15 Gdańsk po intensywnych opadach. Zalane linie tramwajowe

Gdańsk po intensywnych opadach. Zalane linie...

Ulewne deszcze na północy Polski spowodowały wezbranie poziomu wód i podtopienia. Według synoptyków w ciągu 14 godzin spadło w Gdańsku około 160 litrów wody na metr kwadratowy. Użytkownik Kacper przysłał nam zdjęcia ulicy Grunwaldzkiej po ulewie. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej