Autor: Bartosz S
2017-01-25 Ferie w pełni

Ferie w pełni

"Piękne widoki z dolnej stacji Bukowina Tatrzańska" - napisał nasz użytkownik Bartosz S i przesłał nam zdjęcie słonecznego wyciągu narciarskiego. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Agata
2017-01-21 Wykolejony wagon z węglem w Piekarach Śląskich

Wykolejony wagon z węglem w Piekarach Śląskich

Siedem wagonów wykoleili w Piekarach Śląskich złodzieje okradający pociąg, który miał zawieźć węgiel z tamtejszej kopalni do Warszawy. Nikomu nic się nie stało. Jeden wagon przewrócił się. Tor towarowy będzie naprawiany co najmniej kilka dni. Zdjęcie nadesłała nam Agata. Fotografie, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Kamil
2017-01-19 Lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Ze skał zwisają lodowe organy

Lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Ze skał...

Zdjęcie lodowych organów sfotografowanych w Rudawce Rymanowskiej w woj. podkarpackim nadesłał nam Kamil. Mróz ściął wodę skapującą z urwiska i utworzył efektowną lodową formację. Zdjęcia, filmy i informacje można przysyłać poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Sylwia
2017-01-18 Mróz w Warmińsko-Mazurskiem nadal trzyma. Na dachach sople

Mróz w Warmińsko-Mazurskiem nadal trzyma. Na dachach...

Sylwia przysłała nam zdjęcie z Sołtysowizny koło Górowa Iławeckiego (woj. warmińsko-mazurskie). Nadal szczypie tam mróz, a śnieg i lód nie topnieją. Z dachu wiszą takie malownicze sople. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Gabriela/Paweł Pietras
2017-01-17 Mróz trzyma na bulwarze w Gdyni

Mróz trzyma na bulwarze w Gdyni

Zima trzyma na Wybrzeżu. Skorzystanie z ławki na bulwarze w Gdyni może być mało komfortowe. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Agnieszka
2017-01-17 Zima nie sprzyja leśnym zwierzętom

Zima nie sprzyja leśnym zwierzętom

Młodego jelonka spotkała na spacerze pani Agnieszka z Godzisławia (woj. zachodniopomorskie). Dzikie zwierzęta w poszukiwaniu pożywienia podchodzą bliżej domostw. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej