Autor: @Paweł
2016-10-14 Minus 11 stopni Celsjusza. Taki mamy październik w tym roku

Minus 11 stopni Celsjusza. Taki mamy październik w tym roku

Użytkownik Paweł, który przesłał nam zdjęcie swojego termometru, zanotował ten wynik - dokładnie minus 11,2 stopnia Celsjusza - w Neplach koło Terespola w województwie lubelskim. Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @laufer
2016-10-11 12. urodziny Wydarzeń Polsatu. Był tam nasz użytkownik, który spróbował tortu!

12. urodziny "Wydarzeń" Polsatu. Był tam nasz...

Już od 12 lat "Wydarzenia", flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, jest jedną z najchętniej wybieranych przez jego odbiorców pozycji. Widzowie mogą oglądać "Wydarzenia" codziennie o godz. 18:50 i - od niedawna - o 22:00. W tygodniu, od poniedziałku do piątku w Polsat News o tym, co ważnego wydarzyło się w kraju i na świecie informują dziennikarze w "Wydarzeniach" o godz. 15:50.
Autor: @biker
2016-10-10 Strażacy ćwiczyli ewakuację poszkodowanego z elewacji wieżowca w centrum stolicy

Strażacy ćwiczyli ewakuację poszkodowanego z elewacji...

Ćwiczenia strażaków i policji w wieżowcu InterContinental przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Na miejsce przyjechało wiele jednostek straży.
Autor: Piotr
2016-10-05 Zero stopni na termometrach w Sosnowcu

Zero stopni na termometrach w Sosnowcu

Piotr przysłał nam zdjęcie swojego termometru. Jak się okazuje w Sosnowcu (woj. śląskie) temperatura spadła do zera stopni. Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Patryk Kupczak
2016-10-04 Skutki ulewy w Żabnicy w Śląskiem

Skutki ulewy w Żabnicy w Śląskiem

Film przedstawiający wysoki stan wody w rzece Żabniczance przesłał nam użytkownik Patryk Kupczak. Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Pit
2016-10-04 Łódź: wiatr powalił drzewo na jadące samochody

Łódź: wiatr powalił drzewo na jadące samochody

Do zdarzenia doszło na ulicy 6 sierpnia. Topola została wywrócona przez silny wiatr. Film przesłał nam użytkownik Pit. Fotografie, filmy i informacje prześlij nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej