Autor: Michał
2017-05-25 Niedaleko Zamościa przeszła burza z gradem. Zrobiło się biało

Niedaleko Zamościa przeszła burza z gradem. Zrobiło się...

Gwałtowna burza w okolicach Zamościa na Lubelszczyźnie. Na fotografii od użytkownika widać, że trawnik w wielu miejscach zrobił się biały. Gradu było na tyle dużo, że zaczęły się z niego tworzyć niewielkie pryzmy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Janusz
2017-05-25 Niebezpieczna droga kaczątek nad rozlewisko

Niebezpieczna droga kaczątek nad rozlewisko

- Na torach można zobaczyć różne rzeczy, ale kaczek jeszcze nie widziałem - powiedział pan Janusz, który od lat prowadzi obchód torów na odcinku linii kolejowej z Chełma do Lublina. Te gromadkę kaczątek spotkał między Kaniami a Rejowcem (woj. Lubelskie).
Autor: Damian
2017-05-23 Grad jak kamień. Bombardowanie w Kosowach na Podkarpaciu

Grad jak kamień. "Bombardowanie" w...

"Dzisiejsze gradobicie w miejscowości Kosowy (woj. podkarpackie)" - napisał do nas Damian. W dłoni trzyma bryłę zlepionych drobin gradu, która spadła na ziemię. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać na stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Urszula
2017-05-23 Po gradobiciu w Leżajsku (woj. podkarpackie) lód zgromadził się na parapecie

Po gradobiciu w Leżajsku (woj. podkarpackie) lód zgromadził...

"Obraz dzisiejszej burzy, która przeszła około godziny 18 nad Leżajskiem (województwo podkarpackie)" - napisała do nas użytkowniczka Urszula. Sporej wielkości grad zaskoczył mieszkańców. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Dawid
2017-05-17 Wypadek motolotni niedaleko Janowa Lubelskiego. Pilot nie żyje

Wypadek motolotni niedaleko Janowa Lubelskiego. Pilot nie...

W Zofiance niedaleko Janowa Lubelskiego wydarzył się wypadek. Prawdopodobnie doszło do awarii, wskutek której 62-letni pilot motolotni zginął. Według świadków - podczas próby lądowania. Przyczynę zdarzenia badają policja i prokuratura oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Fotografie otrzymaliśmy od Dawida. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Andrzej
2017-05-14 Wiosna w pełni w Ełku

Wiosna w pełni w Ełku

Mieszkańcy Ełku cieszyli się w weekend iście majową pogodą.
pokaż więcej