Autor: użytkownik polsatnews.pl
2016-12-04 Barbórka w Katowicach Nikiszowcu. Tradycyjna muzyczna pobudka

Barbórka w Katowicach Nikiszowcu. Tradycyjna...

Starym zwyczajem w wielu śląskich miastach 4 grudnia, gdy obchodzone jest górnicze święto Barbórka - patronki górników św. Barbary - wczesnym rankiem na ulice wychodzą górnicze orkiestry. Tak wyglądało to w katowickim Nikiszowcu (woj. śląskie), zdjęcie dostaliśmy od użytkownika. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Natalia
2016-12-02 Ośnieżony las w Szczytnie

Ośnieżony las w Szczytnie

Zdjęcie pokrytego śniegiem lasu w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim przesłała nam użytkowniczka Natalia. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Zbigniew
2016-12-02 Śnieg i słońce na zachodzie Polski

Śnieg i słońce na zachodzie Polski

Zdjęcie znad jeziora Pluszne w województwie lubuskim przesłał nam użytkownik Zbigniew. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Zbigniew
2016-12-02 Zimowy poranek nad jeziorem Pluszne

Zimowy poranek nad jeziorem Pluszne

Cała Polska walczy z obfitymi opadami śniegu, ale są miejsca, gdzie nadmiar białego puchu nie przeszkadza. To zdjęcie znad jeziora Pluszne w województwie lubuskim przesłał nam użytkownik Zbigniew. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Menka
2016-12-02 Śnieg na ulicach, szadź na drzewach. Zima w Puławach

Śnieg na ulicach, szadź na drzewach. Zima w Puławach

Taki widok z okna ujrzała dzisiaj rano nasza czytelniczka z Puław w województwie lubelskim. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @commuter
2016-12-02 Poranek w Warszawie. Po kostki w mokrym śniegu

Poranek w Warszawie. Po kostki w mokrym śniegu

Warszawa obudziła się pod warstwą mokrego śniegu. Tym razem ulice zostały odśnieżone i posolone. Gorzej było na chodnikach i przystankach, gdzie piesi i pasażerowie musieli przedzierać się przez warstwę pośniegowego błota. Zdjęcie nadesłał nam użytkownik @commuter. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej