Autor: Adam
2017-04-16 Kwiecień-plecień: ośnieżone forsycje

Kwiecień-plecień: ośnieżone forsycje

Opady śniegu w Wielkanoc dały się we znaki także mieszkańcom województwa pomorskiego. Na zdjęciu Bielkówko koło Gdańska i kwitnące forsycje pod śniegiem.
Autor: Aga i Marcin
2017-04-16 Śnieżny Ełk

Śnieżny Ełk

Także w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) tegoroczna Wielkanoc przebiega pod znakiem śniegu.
Autor: Jacek
2017-04-16 Białe święta w Gołdapi

Białe święta w Gołdapi

Tegoroczną Wielkanoc mieszkańcy Gołdapii (woj. warmińsko-mazurskie) będą wspominać jako wyjątkowo chłodną. Na nadesłanych zdjęciach widać śnieg.
Autor: commuter
2017-04-13 Wypadek w Warszawie. Lanos wbił się w autobus. Kierowca uwięziony

Wypadek w Warszawie. Lanos wbił się w autobus. Kierowca...

Ranny kierowca uwięziony w samochodzie Daewoo Lanos po uderzeniu w tył autobusu w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Do wypadku doszło w czwartek przed g. 13:00 na pasie w kierunku centrum na przystanku WKD Aleje Jerozolimskie. Doszło do zapłonu. Na miejsce przyjechali strażacy i policja. Występowały utrudnienia w ruchu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: mojo
2017-04-12 Ładowanie samochodu elektrycznego przy stanowisku przed Teatrem Wielkim w Warszawie

Ładowanie samochodu elektrycznego przy...

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Innogy na Placu Teatralnym w Warszawie. Trwa ładowanie samochodu elektrycznego. Dostęp do terminali ładowania jest na razie w wielu miejscach stolicy bezpłatny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marcel
2017-04-11 Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego przeniesiony za witrynę siedziby Garnizonu Warszawskiego

Pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego przeniesiony za...

W poniedziałek w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej przed siedzibą Garnizonu Warszawskiego odsłonięto popiersie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zginął 10 kwietnia 2010 r. Bardzo szybko popiersie zostało jednak zdemontowane i przeniesione do wnętrza budynku. Warszawiacy składają teraz kwiaty przed witryną z popiersiem. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej