Autor: Michał
2016-10-29 Pod prąd trzypasmową jezdnią w Warszawie

Pod prąd trzypasmową jezdnią w Warszawie

Prowadzący Opla Astrę starszy mężczyzna, ku zaskoczeniu innych kierowców i stojących na przystanku pasażerów, jechał pod prąd ulicą Grochowską w Warszawie. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika Michała. Zauważył on wolno toczącego się lewym pasem ruchu opla tuż przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie. W sobotnie popołudnie ruch na ulicy nie był wielki i nie doszło do wypadku.
Autor: Kasia
2016-10-29 W Warszawie spadł grad. Trudne warunki pogodowe na Wszystkich Świętych

W Warszawie spadł grad. Trudne warunki pogodowe na...

Pogoda z pewnością nie ułatwia odwiedzania grobów bliskich. Jest szaro, deszczowo, a na dodatek spadł grad. Zdjęcie z okolic Mińska Mazowieckiego przesłała nam użytkowniczka Kasia. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Artur Królikowski
2016-10-30 Zimowy krajobraz w Muszynie. Pierwszy oddech zimy

Zimowy krajobraz w Muszynie. Pierwszy oddech zimy

Fotografie malowniczego poranka z Muszyny (woj. małopolskie) przysłał nam Artur Królikowski. Zdjęcia pokazują, że zima jest już blisko, a ciepła jesień to raczej przeszłość. Widzieliście coś ciekawego? Słyszeliście o czymś zaskakującym? Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysztof
2016-10-27 Pożar magazynów w Woli Rafałowskiej na Mazowszu. Słup dymu było widać z wielu kilometrów

Pożar magazynów w Woli Rafałowskiej na Mazowszu....

Pożar magazynów firmy Decoplast w Woli Rafałowskiej koło Mrozów w woj. mazowieckim. Firma produkuje drzwi do mieszkań. Na miejsce przyjechało wiele jednostek straży pożarnej. Ogromny słup dymu widać było z daleka. Zdjęcie przysłał nam użytkownik Krzysztof. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Marcin
2016-10-26 Październik nie rozpieszcza, a na Dolnym Śląsku jabłonie kwitną drugi raz!

Październik nie rozpieszcza, a na Dolnym Śląsku jabłonie...

Deszcz, zimny wiatr, prawdziwie jesienna pogoda nie rozpieszcza, ale nie wszędzie. W Biegoszowie na Dolnym Śląsku po raz drugi w tym roku zakwitły jabłonie. Dowód w postacie fotografii nadesłał nam użytkownik Marcin. Widzieliście coś ciekawego? Słyszeliście o czymś zaskakującym? Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Piotr
2016-10-14 Wschód słońca w Czerniewicach koło Włocławka

Wschód słońca w Czerniewicach koło Włocławka

W tak malowniczy sposób rozpoczął się dzień w miejscowości Czerniewice w województwie kujawsko-pomorskim. Zdjęcie nadesłał nasz użytkownik Piotr.
pokaż więcej