Autor: Szyc
2017-02-18 Rozszczelnienie zbiornika z gazem na stacji paliw w Dzierżoniowie. Akcja strażaków

Rozszczelnienie zbiornika z gazem na stacji paliw w...

W Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku doszło do rozszczelnienia cysterny z gazem LPG na stacji benzynowej. Fotkę nadesłał nam użytkownik Szyc. Strażacy ewakuowali pobliskie budynki. Gaz został przepompowany do innego zbiornika. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Tomasz
2017-02-18 Lodowe nacieki w tunelu kolejki wąskotorowej na Podkarpaciu

Lodowe nacieki w tunelu kolejki wąskotorowej na Podkarpaciu

Zdjęcie malowniczych lodowych sopli z tunelu kolejki wąskotorowej w Szklarach niedaleko Dynowa (Podkarpackie) nadesłał nam użytkownik Tomasz. Tunel ma kilkaset metrów długości i w zimie zachęca do zwiedzania - na turystów czekają liczne lodowe stalaktyty i stalagmity. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Narciarz
2017-02-15 Bałwan gigant na Orawie

Bałwan gigant na Orawie

Największy bałwan w Polsce ma 13,5 metra wysokości. Powstał w Zubrzycy Dolnej (woj. małopolskie). Jego twórcy wystawili go na aukcję, z której dochód ma być przeznaczony na pomoc niepełnosprawnej dziewczynce. Gigantyczny bałwan przyciąga do miejscowości dziesiątki turystów.
Autor: Michał K.
2017-02-12 Zatoka Pucka z lotu ptaka

Zatoka Pucka z lotu ptaka

Przepiękne zdjęcie Zatoki Puckiej widzianej z pokładu samolotu przesłał nam jeden z czytelników.
Autor: @Krzysiek
2017-02-07 Wieczorny wypadek w stolicy. Uderzenie w latarnię i pożar

Wieczorny wypadek w stolicy. Uderzenie w latarnię i pożar

W poniedziałku wieczorem na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Madalińskiego w Warszawie kierowca SUV-a jadący w stronę Mokotowa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Pojazd zaczął się palić. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Al. Niepodległości była zablokowana w kierunku południowym. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Adrian strażak
2017-02-07 Przewrócony tir zablokował drogę wojewódzką niedaleko Narola (Podkarpackie)

Przewrócony tir zablokował drogę wojewódzką niedaleko...

Wypadek niedaleko Narola na Podkarpaciu. Tir wpadł w poślizg, a następnie przewrócił się. Na miejsce przyjechała straż pożarna, aby podnieść pojazd. Droga wojewódzka nr 865 jest zablokowana. Wyznaczony objazd prowadzi przez Susiec. Materiał nadesłał nam Adrian strażak. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej