Autor: facebook.com/Myślenice iTV Powiatowa Telewizja
2017-06-24 Wypadek awionetki w Lubniu (woj. małopolskie). Samolot uderzył w ziemię

Wypadek awionetki w Lubniu (woj. małopolskie). Samolot...

Awaryjne lądowanie samolotu Cessna 152 niedaleko Lubnia. Gdy silnik przestał pracować, 39-letni pilot z Poznania podjął próbę awaryjnego lądowania. W pobliżu przebywali strażacy, którzy natychmiast podjęli akcję ratowniczą. Pilotowi, który wracał z pikniku lotniczego, nic się nie stało, samolot został uszkodzony. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: @Marcin
2017-06-23 Zderzenie i pożar dwóch ciężarówek na autostradzie A2. Dziewiętnaście godzin blokady

Zderzenie i pożar dwóch ciężarówek na autostradzie...

W zderzeniu dwóch ciężarówek, do którego doszło około godz. 3 nad ranem, poszkodowana została jedna osoba. Spalił się ciągnik siodłowy, jego naczepa i ekran dźwiękochłonny przy pasie ruchu. Usuwanie skutków wypadku trwało 19 godzin, od przedpołudnia do godz. 17 autostrada w stronę Warszawy była całkowicie zablokowana. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-06-23 Dworzec w Grajewie (woj. podlaskie): ćwiczenia antyterrorystyczne straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji

Dworzec w Grajewie (woj. podlaskie): ćwiczenia...

"Podobno w Grajewie ktoś się chce wysadzić. Są służby ratunkowe straż i dużo policji" - poinformował nas użytkownik portalu polsatnews.pl. Akcja była jednak wyreżyserowana na potrzeby ćwiczeń antyterrorystycznych. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marcin
2017-06-21 Wypadek w Obrokach. Ciężarówka na boku, sterta drewna w rowie

Wypadek w Obrokach. Ciężarówka na boku, sterta...

W Obrokach na trasie z Kraśnika do Lublina (woj. lubelskie) przewrócił się samochód ciężarowy scania z ładunkiem drewna. Nikomu nic się nie stało, ale pnie wysypały się do rowu. W miejscu wypadku na drodze krajowej nr 19 przez kilka godzin obowiązywał ruch wahadłowy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Załogant
2017-06-14 Już nie ma dzikich plaż. Budują dyskotekę na plaży w Kołobrzegu

"Już nie ma dzikich plaż". Budują dyskotekę na plaży w...

Między molo a portem w Kołobrzegu znika kolejny fragment plaży. Nie jest to naprawa brzegu po ostatnim sztormie, a robotnicy nie powiększają plaży. Powstaje tu kolejny lokal rozrywkowy - powiedzieli robotnicy pracujący w tym miejscu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: gzelak
2017-06-14 Śmiertelny wypadek w Żywcu. Zginął kierowca auta dostawczego

Śmiertelny wypadek w Żywcu. Zginął kierowca auta...

- Śmiertelny wypadek, skręt na Łękawicę koło Żywca - podpisał zdjęcie nasz czytelnik. Do wypadku doszło 12 czerwca w Żywcu, na ul. Krakowskiej. Według ustaleń policji, 46-letni kierowca samochodu dostawczego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z koparko-ładowarką, którą prowadził 52-letni mężczyzna. Mimo reanimacji kierowca samochodu dostawczego zmarł.
pokaż więcej