Autor: Piotr
2015-12-19 Manifestacja KOD w Brukseli

Manifestacja KOD w Brukseli

Przed stałym przedstawicielstwem RP przy UE w Brukseli odbyła się w sobotę manifestacje poparcia dla Komitetu Obrony Demokracji i przeciwko działaniom PiS wobec Trybunału Konstytucyjnego.
Autor: Waldemar
2015-12-18 Inowrocław: tanieją paliwa

Inowrocław: tanieją paliwa

Spadają ceny paliw, na zdjęciu stacja benzynowa w Inowrocławiu
Autor: Małgorzata
2015-12-16 Kraków czeka na Gwiezdne Wojny

Kraków czeka na "Gwiezdne Wojny"

Taki szturmowiec Imperium znalazł się na ścianie kamienicy na krakowskim Kazimierzu. Najwyraźniej w Grodzie Kraka także nie mogą się doczekać premiery "Gwiezdnych Wojen".
Autor: Anna
2015-12-12 Manifestacja Obywatele dla demokracji w Warszawie

Manifestacja "Obywatele dla demokracji" w Warszawie

Ulicami Warszawy przeszła manifestacja pod hasłem "Obywatele dla demokracji". Marsz zorganizowany przez Komitet Obrony Demokracji rozpoczął się po godz. 12 przed gmachem TK w Warszawie, a zakończył około 15.30 przed pałacem prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu. Manifestacja przebiegła pokojowo, wzięło w niej udział ok. 50 tysięcy osób.
Autor: Kubston 77
2015-12-10 Wypadek w Alejach Jerozolimskich w Warszawie

Wypadek w Alejach Jerozolimskich w Warszawie

Około godziny 17:00 doszło do wypadku niedaleko przystanku autobusowego PKP Al. Jerozolimskie, na wiadukcie w stronę Pruszkowa. Zderzyły się trzy pojazdy. Na miejsce przyjechała policja oraz karetka pogotowia. W okolicy wypadku utworzył się korek o długości ponad kilometra.
Autor: mania_21
2015-11-28 Koniec sezonu Veturilo w Warszawie

Koniec sezonu Veturilo w Warszawie

Sezon na wypożyczenia warszawskiego roweru miejskiego zakończy się w poniedziałek o godzinie 23.59. Od wtorku 1 grudnia publiczne jednoślady zaczną znikać z ulic Warszawy. Powrócą dopiero w marcu.
pokaż więcej