Autor: Maciek
2016-07-30 Międzynarodowy konkurs skoków na nartach wodnych w Augustowie

Międzynarodowy konkurs skoków na nartach wodnych w...

W sobotę na rzece Netta w Augustowie odbywa się Międzynarodowy Konkurs Skoków Lotto Netta Cup Memoriał Zygmunta Kowalika. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Wojtek
2016-07-27 Ważący 1,1 kg pomidor-gigant wyhodowany przez naszego użytkownika

Ważący 1,1 kg pomidor-gigant wyhodowany przez naszego...

Taki egzemplarz pomidora wyhodował w przydomowym ogródku nasz użytkownik. Nie zdradził tajemnicy jak udało mu się tego dokonać. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: seba
2016-07-27 Wakacyjne spotkanie z białym jelonkiem koło Nowej Soli

Wakacyjne spotkanie z białym jelonkiem koło Nowej Soli

Wakacyjne wędrówki sprzyjają nieoczekiwanym spotkaniom. Można zaobserwować zwierzęta w naturze. Czasem trafiają się niezwykłe przygody jak np. wędrujący biały jelonek, sfotografowany przez naszego użytkownika w okolicach Nowej Soli (woj. lubuskie). Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mirosław
2016-07-27 Grzyby obrodziły w Mirowie (woj. mazowieckie)

Grzyby obrodziły w Mirowie (woj. mazowieckie)

Deszczowa i jednocześnie ciepła pogoda sprzyja grzybom. Czasem można znaleźć olbrzymie okazy. Takie właśnie trafiły się naszym użytkownikom z Mirowa w powiecie szydłowieckim na Mazowszu. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Arkadiusz
2016-07-27 Gwałtowna burza zaskoczyła kierowców w Czeladzi

Gwałtowna burza zaskoczyła kierowców w Czeladzi

Gwałtowne opady zamieniły w mały staw parking przy jednym z centrów handlowych w Czeladzi. Klienci musieli poczekać aż opadnie woda albo brnąć w niej po kolana, by dostać się do auta. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Konrad
2016-07-27 Ulewa i burza w Poznaniu zamieniła niektóre chodniki w potoki

Ulewa i burza w Poznaniu zamieniła niektóre chodniki w...

Ulewy i burze przechodzące przez Polskę powodują wiele problemów. Czasem w nieoczekiwanym miejscu potrafią zamienić chodnik w rwący wodospad. Tak jak na zdjęciu wysłanym przez naszego użytkownika Konrada. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej