Autor: Załogant
2017-06-14 Już nie ma dzikich plaż. Budują dyskotekę na plaży w Kołobrzegu

"Już nie ma dzikich plaż". Budują dyskotekę na plaży w...

Między molo a portem w Kołobrzegu znika kolejny fragment plaży. Nie jest to naprawa brzegu po ostatnim sztormie, a robotnicy nie powiększają plaży. Powstaje tu kolejny lokal rozrywkowy - powiedzieli robotnicy pracujący w tym miejscu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: gzelak
2017-06-14 Śmiertelny wypadek w Żywcu. Zginął kierowca auta dostawczego

Śmiertelny wypadek w Żywcu. Zginął kierowca auta...

- Śmiertelny wypadek, skręt na Łękawicę koło Żywca - podpisał zdjęcie nasz czytelnik. Do wypadku doszło 12 czerwca w Żywcu, na ul. Krakowskiej. Według ustaleń policji, 46-letni kierowca samochodu dostawczego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z koparko-ładowarką, którą prowadził 52-letni mężczyzna. Mimo reanimacji kierowca samochodu dostawczego zmarł.
Autor: Marcelina
2017-06-14 Zderzenie dwóch autobusów w pobliżu Grabówna

Zderzenie dwóch autobusów w pobliżu Grabówna

Od Marceliny dostaliśmy zdjęcie wypadku, do którego doszło 12 czerwca na drodze krajowej nr 10. Zderzyły się dwa autobusy. Trzy osoby zostały ranne.
Autor: Marek
2017-06-11 Fiesta balonowa nad Toruniem. Kolorowa parada aerostatów z okazji święta regionu

Fiesta balonowa nad Toruniem. Kolorowa parada aerostatów z...

"Regionalna fiesta balonowa nad Toruniem z okazji święta województwa kujawsko-pomorskiego" - napisał do nas użytkownik Marek. Zdjęcia zrobił po godzinie 7 rano. "Balony wznosiły się nad miasto i odleciały, ale nie wiem dokąd - podał nasz użytkownik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: OSP Chojny
2017-06-10 Wypadek na S8. Śmierć kierowcy z powiatu wałbrzyskiego. Pięciogodzinna akcja strażaków

Wypadek na S8. Śmierć kierowcy z powiatu...

Poważny wypadek na 137. kilometrze drodze ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia. 67-letni kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wbił się w bariery energochłonne. Kierujący zmarł na miejscu. Druga osoba nie odniosła żadnych obrażeń. O zdarzeniu poinformowali strażacy z OSP Chojny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Filip
2017-06-05 Pożar w bloku we Włocławku

Pożar w bloku we Włocławku

Ogień pojawił się w mieszkaniu na 6. piętrze bloku przy ul. Toruńskiej w poniedziałek. Jego lokatorka o własnych siłach opuściła mieszkanie. Ze wstępnych ustaleń staży pożarnej wynika, że powodem pożaru było zaprószenie ognia. Ogień zniszczył dwa pomieszczenia.
pokaż więcej