Autor: @Agnieszka
2016-04-09 Wielki świat małych kolejek - wystawa modeli pociągów w Warszawie

Wielki świat małych kolejek - wystawa modeli pociągów w...

Na wystawie kolejek na stadionie PGE Narodowy w Warszawie była @Agnieszka, która przesłała nam kilka zdjęć. Aby obejść makiety trzeba pokonać 130 metrów. Prawie kilometr przewodów zasila i steruje torowiskami ze 150 rozjazdami. Można samemu uruchamiać niektóre funkcje. Z boku na makiecie miłośników minikolejnictwa można pobawić się w zawiadowcę i maszynistę jednocześnie.
Autor: Lejonikov
2016-04-03 Maraton w Paryżu w obiektywie użytkownika polsatnews.pl

Maraton w Paryżu w obiektywie użytkownika polsatnews.pl

W niedzielę w Paryżu odbyła się znana impreza lekkoatletyczna - maraton Paryski. To 40. edycja tej imprezy. W biegu startowało wielu zwykłych paryżan, a niektórzy zawodnicy napracowali się nad wyglądem. W imprezie, według organizatorów, wystartowało 46 tys. 200 osób. Nasz użytkownik Lejonikov oglądał bieg i przysłał nam swoje zdjęcia za pośrednictwem platformy Widzisz-Zareaguj.
Autor: mieszkaniec Świecia
2016-04-01 Śnieżny prima aprilis w Górach Izerskich

Śnieżny prima aprilis w Górach Izerskich

Tak wyglądał 1 kwietnia krajobraz w Świeciu na Pogórzu Izerskim (powiat lubański). - Witam, musicie zmodernizować prognozy - napisał do nas użytkownik, który mieszka w tej miejscowości. Przyroda sprawiła mieszkańcom woj. dolnośląskiego prawdziwie primaaprilisowego psikusa. Zapraszamy do nadsyłania materiałów - filmów, zdjęć i informacji za pośrednictwem platformy Widzisz-Zareaguj.
Autor: Patricio
2016-03-26 Święcenie pokarmów w Czersku koło Góry Kalwarii na Mazowszu

Święcenie pokarmów w Czersku koło Góry Kalwarii na...

Użytkownik Patricio przysłał zdjęcie koszyczków ze święconką z Czerska niedaleko Góry Kalwarii na Mazowszu. Zdjęcie otrzymaliśmy za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj. Dzięki niej można do nas przesłać zdjęcia, filmy i informacje, także za pomocą smartfona.
Autor: Żararaka
2016-03-25 Warszawa: w Ursusie wiosna pełną gębą!

Warszawa: w Ursusie wiosna pełną gębą!

Nasz użytkownik nadesłał nam zdjęcie krokusów, które kwitną w warszawskim Ursusie. Na rabatach rozwinęły się także inne kwiaty, pojawiają się zielone listki na krzewach. Lada moment także w przyrodzie nastanie prawdziwa, ciepła wiosna. Zdjęcia, filmy i informacje można do nas przesyłać za pomocą platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj dostępnej także z mobilnej wersji strony na telefony komórkowe.
Autor: Krzysztof
2016-03-15 Kto wybrał się na wycieczkę w okolice Hali Radziechowskiej w Beskidzie Śląskim, mógł oglądać takie widoki

Kto wybrał się na wycieczkę w okolice Hali Radziechowskiej...

Zdjęcia okolic Hali Radziechowskiej, czyli ciągu dużych polan w Paśmie Baraniej Góry w Beskidzie Śląskim, przysłał nam nasz czytelnik Krzysztof. Warto było wybrać się na wycieczkę, aby zobaczyć takie widoki! Fotki dotarły do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj. Jeśli macie ciekawe zdjęcia, filmy lub informacje - przysyłajcie je do nas. Można to zrobić także ze smartfona.
pokaż więcej