Autor: Zdjęcie od widza
2017-02-24 Zima wróciła

Zima wróciła

Obfite opady śniegu w okolicach miejscowości Chełmna w województwie kujawsko-pomorskim.
Autor: Agnieszka
2017-02-24 Podtopienia i powódź koło Biłgoraja (Lubelszczyzna). Wylała rzeka Biała Łada

Podtopienia i powódź koło Biłgoraja (Lubelszczyzna)....

Rozlewisko, które powstało po wystąpieniu z brzegów rzeki Biała Łada w Majdanie Gromadzkim niedaleko Biłgoraja sfotografowała użytkowniczka Agnieszka. Rzeka zalała pola i podtopiła zabudowania. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Sebastian
2017-02-23 Powódź pod Lublinem. Woda na polach w Chrzanowie

Powódź pod Lublinem. Woda na polach w Chrzanowie

Użytkownik Sebastian przysłał nam zdjęcie podtopień z Chrzanowa w woj. lubelskim. Wystarczyło, że trochę popadało i okazało się, że przydrożne rowy są zbyt płytkie wobec tak intensywnego napływu wody. Rozlewiska przykryły pola. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie do nas przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Piotr Paula Marian Szymański
2017-02-23 Akcja strażaków w Starym Bojanowie (woj. wielkopolskie)

Akcja strażaków w Starym Bojanowie (woj. wielkopolskie)

W Starym Bojanowie w woj. wielkopolskim doszło do zadymienia w domu jednorodzinnym. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, które błyskawicznie opanowały sytuację. Zdjęcie nadesłał nam Piotr Paula Marian Szymański. Fotografie, nagrania i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Debowiec
2017-02-21 Tragedia w Dębowcu (woj. podkarpackie). Pień drzewa przygniótł mężczyznę podczas załadunku

Tragedia w Dębowcu (woj. podkarpackie). Pień drzewa...

Śmiertelny wypadek w Dębowcu na Podkarpaciu podczas załadunku drewna. Pień zsunął się z pojazdu i przygniótł 49-letniego pracownika, który uczestniczył w wycince przy drodze powiatowej do Załęża. Nie udało się go uratować. Sprawę bada policja. Zdjęcie nadesłał użytkownik Debowiec. Fotografie, filmy i informacje można przesyłać nam przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Szyc
2017-02-18 Rozszczelnienie zbiornika z gazem na stacji paliw w Dzierżoniowie. Akcja strażaków

Rozszczelnienie zbiornika z gazem na stacji paliw w...

W Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku doszło do rozszczelnienia cysterny z gazem LPG na stacji benzynowej. Fotkę nadesłał nam użytkownik Szyc. Strażacy ewakuowali pobliskie budynki. Gaz został przepompowany do innego zbiornika. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej