Autor: mandżaro
2016-05-20 Wypadek w Warszawie. Motocykl uderzył w osobówkę. Trzy godziny utrudnień

Wypadek w Warszawie. Motocykl uderzył w osobówkę....

Do wypadku doszło w piątek około g. 13:00 na skrzyżowaniu ulic Wawelskiej i Grójeckiej. Motocykl uderzył w auto osobowe, a to wpadło na latarnię i zaparkowany obok inny samochód. Zablokowane były wszystkie pasy ul. Grójeckiej w stronę centrum. W korkach stały także tramwaje. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Manton
2016-05-15 Tak wyglądała tęcza, która pojawiła się późnym popołudniem nad Mostami koło Gdyni (woj. pomorskie)

Tak wyglądała tęcza, która pojawiła się późnym...

Tęczę, która w niedzielę późnym wieczorem pojawiła się nad Mostami koło Gdyni, sfotografował dla nas Manton. Prawda, że piękna? Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mateusz Maleńki
2016-05-13 Tak wyglądał pożar hali w Katowicach z pobliskiego bloku. Słup gęstego dymu widać z było w całej okolicy

Tak wyglądał pożar hali w Katowicach z pobliskiego...

Spłonął magazyn tekstyliów, produktów z tworzyw sztucznych i sprzętu elektronicznego w Katowicach. Gęsty, toksyczny dym widać było kilkudziesięciu kilometrów. Straż pożarna zaapelowała do mieszkańców o pozostanie w domach i zamknięcie okiem. Zdjęcia, filmiki i informacje można przesłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Szymon
2016-05-13 Ulewa w Nowym Mieście Lubawskim. Zalane ulice, podtopione chodniki, samochody stały w korkach

Ulewa w Nowym Mieście Lubawskim. Zalane ulice,...

Zdjęcie zalanego Nowego Miasta Lubawskiego (woj. warmińsko-mazurskie) przysłał nam Szymon. Nad miastem przeszła ulewa, która spowodowała zalanie ulic w mieście. W niektórych miejscach było zbyt głęboko dla samochodów, miejscowość stanęła w korkach. Interweniowała straż pożarna. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Ola
2016-05-12 Nagły grad w Żurawnikach w woj. lubelskim. Zrobiło się biało

Nagły grad w Żurawnikach w woj. lubelskim. Zrobiło się...

Użytkowniczka Ola przysłała nam zdjęcie gradu z Żurawnik w woj. lubelskim. Gwałtowna burza zaskoczyła mieszkańców. Gradu było tak dużo, że trawniki zrobiły się białe. Zdjęcia, filmy i informacje można do nas wysyłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Wixa_99
2016-05-07 Marsz KOD i opozycji przeszedł ulicami Warszawy

Marsz KOD i opozycji przeszedł ulicami Warszawy

Użytkowniczka wixa_99 przysłała nam zdjęcia z marszu współorganizowanego przez Komitet Obrony Demokracji oraz partie opozycyjne. Według organizatorów wydarzenie zgromadziło ponad 150 tys. osób. Zdjęcia, filmy i informacje możecie wysłać do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej