Autor: zdjęcie użytkownika
2016-12-31 Mroźno niedaleko Krosna - na Podkarpaciu minus 12 stopni! Nadchodzi ochłodzenie

Mroźno niedaleko Krosna - na Podkarpaciu minus 12 stopni!...

W Posadzie Jaśliska o godz. 8:40 w Sylwestra termometr pokazał temperaturę minus 12 stopni Celsjusza. Potwierdzają się ostrzeżenia synoptyków, którzy zapowiedzieli nadejście ochłodzenia. Ubierzcie się ciepło! Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Wy także możecie wysłać swoje zdjęcie poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mirosława
2016-12-27 Bieszczadzki bałwanek

Bieszczadzki bałwanek

W Bieszczadach nie brakuje śniegu. Nasza użytkowniczka pani Mirosława przysłała nam zdjęcie bałwanka.
Autor: Patricio
2016-12-25 Bożonarodzeniowy... zając z Podkarpacia

Bożonarodzeniowy... zając z Podkarpacia

Mimo że święta Bożego Narodzenia kojarzą się głównie ze świętym Mikołajem, to jeden z naszych użytkowników postanowił ulepić ze śniegu zająca. Nie jesteśmy pewni, czy dotrwa do świąt Wielkiej Nocy, ale trzymamy kciuki, żeby przetrwał jak najdłużej.
Autor: Luka
2016-12-17 Protest opozycji przed Sejmem. Ludzie żądają ustąpienia PiS i wcześniejszych wyborów

Protest opozycji przed Sejmem. Ludzie żądają ustąpienia PiS i...

Od piątkowego wieczora nie ustają w Polsce protesty przeciwko PiS. Chodzi o ograniczenie dostępu dziennikarzy do Sejmu i głosowanie nad budżetem, które marszałek - wobec okupacji mównicy przez opozycję - przeniósł do innej sali. Protestujący żądają oddania władzy przez rządzących. W Warszawie na ul. Wiejskiej protestują tysiące ludzi. Zdjęcie nadesłał nam użytkownik Luka.
Autor: @Pamela.
2016-12-17 Protest KOD przed Sejmem. W obronie demokracji i dziennikarzy

Protest KOD przed Sejmem. W obronie demokracji i...

W piątek wieczorem przed Sejmem zebrali się protestujący z transparentami Komitetu Obrony Demokracji. W Sejmie trwało wtedy głosowanie nad budżetem przeniesione do Sali Kolumnowej, bo na sali plenarnej opozycja zablokowała mównicę. PiS mimo to przyjął budżet. Zdjęcia z manifestacji m.in. posła PiS Tadeusza Cymańskiego przeciskającego się przez tłum nadesłała @Pamela.
Autor: Ul
2016-12-12 Pożar pustostanu w Zakopanem. Spłonęła drewniana chałupa

Pożar pustostanu w Zakopanem. Spłonęła...

W Zakopanem (Małopolska) spłonął w sobotę pustotstan w dzielnicy Zwijacze. Kilkanaście jednostek straży pożarnej gasiło ogień. Budynek, który stał niedaleko sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego spłonął całkowicie. Zdjęcie nadesłał nam użytkownik Ul. Fotografie, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej