Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-05-01 Majówkowe grillowanie z bałwanem

Majówkowe grillowanie z bałwanem

Nasz użytkownik przysłał nam zdjęcie z Przełęczy Lądeckiej na szlaku na Borówkową Górę w Lądku-Zdroju. Zimowa aura w długi weekend majowy nie przeszkodziła w upieczeniu kiełbasek na ogniu.
Autor: Aniela Gawliczek‎
2017-05-01 Grzyby w maju? To możliwe, udowadnia mieszkanka Rybnika

Grzyby w maju? To możliwe, udowadnia mieszkanka...

Wydawałoby się, że maj nie jest miesiącem, w którym można myśleć o zbieraniu grzybów. Aniela Gawliczek‎ z Rybnika wybrała się na spacer do lasu i natrafiła na ciekawy okaz. Uprzedzamy, że grzyb nie jest jadalny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: kierowca
2017-04-29 Kolumna radiowozów na sygnale na Autostradzie Wolności

Kolumna radiowozów na sygnale na "Autostradzie...

Konwój samochodów oddziałów prewencji policji na autostradzie A2 jechał w sobotę przed południem z Warszawy w kierunku Łodzi. W związku z tym przejazdem wystąpiły niewielkie utrudnienia w ruchu. Kolumnę zabezpieczali policjanci na motocyklach. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-04-27 Zima wróciła do Gliwic (woj. śląskie). Rano spadł tam śnieg

Zima wróciła do Gliwic (woj. śląskie). Rano spadł tam śnieg

Mieszkańców Gliwic (Śląskie) przywitał w czwartek rano padający śnieg. Niewielką jego warstwę można było zaobserwować m.in. na zaparkowanych samochodach. Opad dużych płatków mokrego śniegu szybko się jednak skończył. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Użytkownik portalu
2017-04-25 Wypadek autokaru na A2

Wypadek autokaru na A2

Dwie osoby odniosły rany w wypadku, do jakiego doszło około godz. 3:30 na autostradzie A2 między Łodzią a Skierniewicami. Zdjęcie otrzymaliśmy od użytkownika portalu.
Autor: commuter
2017-04-22 Warszawa: kolizja motocykla z samochodem ochrony. Zderzak na ulicy

Warszawa: kolizja motocykla z samochodem ochrony....

Do kolizji motocykla z samochodem należącym do firmy ochroniarskiej doszło po godz. 9 na skrzyżowaniu ulic Wawelskiej i Grójeckiej w Warszawie. Do kierującego jednośladem zostało wezwane pogotowie. Na miejsce przyjechała policja. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej