Autor: Przemysław Humięcki
2016-09-15 60 i 45 ton. Takie głazy wydobędą w woj. pomorskim

60 i 45 ton. Takie głazy wydobędą w woj. pomorskim

Fundacja Ocalony Świat przeprowadzi akcję wydobycia dwóch głazów narzutowych o wadze ok. 45 i 60 ton w miejscowości Stołczno (woj. pomorskie). Jeden z nich pozostanie w Stołcznie i zostanie ustanowiony pomnikiem przyrody. Drugi zostanie przetransportowany do tworzonego parku w Kowalewie Pomorskim.
Autor: andziak63
2016-09-08 Prezentacja sprzętu wojskowego na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Prezentacja sprzętu wojskowego na...

Na tegorocznej edycji MSPO na 27 tys. m kw. prezentowało się 614 wystawców z 30 krajów. W targach brało udział 40 zagranicznych delegacji. Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paweł
2016-09-08 Mgła gęsta jak mleko nad Podkarpaciem

Mgła gęsta jak mleko nad Podkarpaciem

Mgłę sfotografował użytkownik portalu polsatnews.pl z okolic Jarosławia. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Elwira
2016-09-07 Tęcza po burzy na Śląsku

Tęcza po burzy na Śląsku

Taką tęczę sfotografowała nasza czytelniczka z Krzyżanowic (woj.śląskie). Pojawiła się na zachmurzonym niebie tuż po burzy.
Autor: Jakub Ł. Rz
2016-09-05 Dziesiątki połamanych drzew. Skutki nawałnicy w Puszczy Bolimowskiej

Dziesiątki połamanych drzew. Skutki nawałnicy w Puszczy...

Burza, która spowodowała duże zniszczenia w Warszawie w niedzielny wieczór, zanim dotarła do stolicy, przetoczyła się nad Puszczą Bolimowską. Użytkownik Jakub Ł. Rz przesłał nam zdjęcia pokazujące skalę szkód w gminie Bolimów. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Grzegorz
2016-09-05 Zalana trasa Łazienkowska

Zalana trasa Łazienkowska

Przez Warszawę w niedzielny wieczór przetoczyła się potężna burza. Zdjęcie podtopionej drogi, przez którą z trudem przejeżdżają auta, przysłał nam użytkownik Grzegorz. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej