Autor: Zbigniew
2016-12-02 Zimowy poranek nad jeziorem Pluszne

Zimowy poranek nad jeziorem Pluszne

Cała Polska walczy z obfitymi opadami śniegu, ale są miejsca, gdzie nadmiar białego puchu nie przeszkadza. To zdjęcie znad jeziora Pluszne w województwie lubuskim przesłał nam użytkownik Zbigniew. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Menka
2016-12-02 Śnieg na ulicach, szadź na drzewach. Zima w Puławach

Śnieg na ulicach, szadź na drzewach. Zima w Puławach

Taki widok z okna ujrzała dzisiaj rano nasza czytelniczka z Puław w województwie lubelskim. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @commuter
2016-12-02 Poranek w Warszawie. Po kostki w mokrym śniegu

Poranek w Warszawie. Po kostki w mokrym śniegu

Warszawa obudziła się pod warstwą mokrego śniegu. Tym razem ulice zostały odśnieżone i posolone. Gorzej było na chodnikach i przystankach, gdzie piesi i pasażerowie musieli przedzierać się przez warstwę pośniegowego błota. Zdjęcie nadesłał nam użytkownik @commuter. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Marzena
2016-11-29 Zasypało woj. warmińsko-mazurskie

Zasypało woj. warmińsko-mazurskie

Śnieżny puch przykrył pola i lasy na północy kraju. Zdjęcia pięknych widoków ze spaceru przysłała nam pani Marzena.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2016-11-29 Wypadek w Postoliskach na Mazowszu. Trzy osoby nie żyją, trzy inne ranne

Wypadek w Postoliskach na Mazowszu. Trzy osoby nie...

W Postoliskach w powiecie wołomińskim doszło do groźnego wypadku. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły trzy osoby, a trzy inne zostały ranne. Droga wojewódzka nr 636 Tłuszcz - Jadów została całkowicie zablokowana. Fotografię otrzymaliśmy od użytkownika polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Czytelnik
2016-11-28 Piękna zima na Kaszubach

Piękna zima na Kaszubach

To jeszcze listopad, ale widoki na Kaszubach już całkowicie zimowe. Taką fotografię z Sulęczyna w powiecie kartuskim przesłał nam czytelnik. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej