Autor: Iwona
2016-06-20 Ogromny grad grzechotał o dachy - Stróża koło Kraśnika

Ogromny grad grzechotał o dachy - Stróża koło Kraśnika

Iwona przysłała nam zdjęcie gradu, który spadł w Stróży koło Kraśnika w woj. Lubelskim. Gdy grad padał słychać było grzechot uderzeń o dachy. Zdjęcia filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysiek
2016-06-20 Gradobicie na Lubelszczyźnie. Z malin zostały łodygi

Gradobicie na Lubelszczyźnie. Z malin zostały łodygi

Użytkownik Krzysiek przysłał nam zdjęcie pola malin w Trzydniku Dużym Kolonii w powiecie kraśnickim w woj. lubelskim. Po gradobiciu z plantacji zostały same łodygi. Zdjęcia filmy i informacje przysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: michałbeb
2016-06-17 Efekty nawałnicy na Powiślu w Warszawie

Efekty nawałnicy na Powiślu w Warszawie

Burze i deszcze przechodzą nad znaczną częścią Polski. Występują w centralnej i w północno-wschodniej części kraju. Obraz zniszczeń jakie spowodowały już w Warszawie przy ul. 3 maja, nadesłał użytkownik michałbeb.
Autor: sabina
2016-06-13 Kolejka tirów na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej. To wynik strajku celników

Kolejka tirów na przejściu granicznym z Ukrainą w...

"Zablokowana granica polsko-ukraińska! 13.06 na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej do pracy stawił się 1 celnik. Przejście prawie nie funkcjonuje, na wjazd do Polski po stronie Ukraińskiej czeka około 400 aut ciężarowych. To wynik strajku Służb Celnych, który trwa już około tygodnia, jednak dopiero dzisiaj strajk został zaostrzony" - napisała do nas sabina przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysztof
2016-06-13 Czerwcowy borowik gigant z Ochli koło Zielonej Góry. Grzybiarze już zbierają!

Czerwcowy borowik gigant z Ochli koło Zielonej Góry....

"Dzień dobry! A nawet bardzo! Dzisiaj rano, to jest 13 czerwca 2016 roku, na terenie Skansenu w Ochli koło Zielonej Góry znalazłem czerwcowego prawdziwka giganta. Niezwykłe znalezisko, jak na tę porę roku. Czas chyba wybrać się do lasu na dłuższy spacer :) Pozdrawiam wszystkich grzybiarzy!" - napisał do nas Krzysztof. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: popmaster
2016-06-12 Polacy w Londynie kibicują drużynie narodowej. Robią to tak, aby każdy Anglik wiedział, o co chodzi!

Polacy w Londynie kibicują drużynie narodowej. Robią to...

Użytkownik popmaster przysłał nam zdjęcie samochodu z Londynu. Na pierwszy rzut oka wiadomo, kto i komu tutaj kibicuje! Mecz Polska-Irlandia Północna już trwa, a Wy wysyłajcie nam dokumentację z Waszego kibicowania! Zdjęcia, filmy i informacje można do nas wysłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej