Autor: Michał Górczewski
2016-02-13 Kury ciężkie, karłowate, puchate i bojowe na wystawie w SGGW w Warszawie

Kury ciężkie, karłowate, puchate i bojowe na wystawie...

W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w sobotę i niedzielę 13 i 14 lutego wystawa kur ozdobnych. Bilet wstępu kosztuje 10 złotych, dzieci do lat 13 nie płacą nic. W hali można zobaczyć 800 różnych kur, w tym ogromne, ważące nawet 10 kilogramów Brahmy i Kochiny, śmiejące się jak dzieci kury Ayyam Ketawa, kury jedwabiste i najmniejsze na świecie Seramy, Szabo oraz Sebritki.
Autor: warszawski_narciarz
2016-02-11 Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci otrzymują bilety na wyciąg na Górce Szczęśliwickiej za darmo

Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci...

W czasie warszawskich ferii w Ośrodku Szczęśliwice OSiR organizuje akcję "Zima w mieście 2016". W ramach akcji dzieci oraz młodzież do lat 18 otrzymują bezpłatnie bilet wstępu na stok zjazdowy w godzinach od 11 do 14. Warunek to okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci mogły także uczestniczyć w zajęciach z instruktorami. W przedostatni dzień trwania akcji na Górce Szczęśliwickiej tłok.
Autor: Paweł Sołtys
2016-02-10 Zakopane: ustał halny, zaczęła się śnieżyca. Z Zakopanego do Jurgowa jedzie się 3 godziny!

Zakopane: ustał halny, zaczęła się śnieżyca. Z Zakopanego...

Ledwie ustała wichura i ucichł wiatr halny w Zakopanem, nad Podhalem rozpętał się kolejny żywioł. Tym razem intensywnie pada śnieg. Sparaliżowany jest ruch na krętych, lokalnych drogach. Nasz użytkownik Paweł Sołtys jechał z Zakopanego do Jurgowa trzy godziny. Wraz z nim w korku stały dziesiątki innych kierowców. Zamieć szalejąca nad Tatrami ucieszy za to narciarzy.
Autor: Małgorzata
2016-02-09 Wiosenna tęcza nad Tczewem nie boi się lutego

Wiosenna tęcza nad Tczewem nie boi się lutego

Wiosenną tęczę nad Tczewem (woj. pomorskie) sfotografowała nasza użytkowniczka Małgorzata. "9 luty 2016 r., godz. 10:50, tęcza nad Tczewem" - napisała Małgorzata. Rzadkim w zimie widokiem podzieliła się z nami poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Newsman24
2016-02-04 Pożar samochodu na autostradzie A2

Pożar samochodu na autostradzie A2

Samochód osobowy stanął w płomieniach na A2 w pobliżu miejscowości Bolimów (woj. łódzkie). Kierowcy nic się nie stało.
Autor: Krzysztof
2016-01-25 Labrador Bonito zjeżdża z górki na własnym grzbiecie! (wideo)

Labrador Bonito zjeżdża z górki na własnym grzbiecie! (wideo)

Użytkownik Krzysztof przysłał nam filmik ze swoim psem, labradorem Bonito. - Cześć, tak bawi się mój labrador Bonito na śniegu. Nie odpuszcza żadnej górce - napisał do nas Krzysztof. Pies uwielbia ośnieżone zbocza i nigdy nie przegapia okazji do zabawy na śniegu. Bonito szczególnie lubi zjeżdżanie z pagórków na własnym grzbiecie. Sami popatrzcie, jak dobrze sobie radzi!
pokaż więcej