Autor: Alexander
2017-07-14 Auto stanęło w płomieniach na drodze do Trójmiasta

Auto stanęło w płomieniach na drodze do Trójmiasta

W piątek po godz. 15 na drodze krajowej nr 1 w pobliżu Płochocina (woj. kujawsko-pomorskie) auto stanęło w płomieniach. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych wskutek zdarzenia.
Autor: Michał
2017-07-11 Kolizja na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie. Korek od strony Rembertowa

Kolizja na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie....

Przed południem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - mazdy i mercedesa - na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie. Korki tworzyły się w kierunku Mokotowa. Auta stuknęły się przed wjazdem na przeprawę. Rozbite pojazdy zostały usunięte, a jezdnię posprzątano. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Przemysław
2017-07-08 Grad w Bolesławcu

Grad w Bolesławcu

Zdjęcie gradu, który w piątek wieczorem spadł w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) otrzymaliśmy od naszego użytkownika Przemysława. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez platformę Widzisz-Zareaguj, a także profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-07 Grad w Gorzeszowie. Gwałtowna burza koło Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku

Grad w Gorzeszowie. Gwałtowna burza koło...

Gorzeszów na Dolnym Śląsku nawiedziła gwałtowna nawałnica. Podczas burzy spadł grad. Synoptycy ostrzegają przed mogącymi nadejść burzami. Jednym z wymienianych województwo jest dolnośląskie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-06 Pożar domu w Łódzkiem. Nie żyje 91-letnia mieszkanka Konopnicy

Pożar domu w Łódzkiem. Nie żyje 91-letnia mieszkanka...

"Jedna osoba, jak potwierdzono starsza kobieta, zginęła w pożarze domu w Konopnicy w powiecie wieluńskim (woj. łódzkie)" - napisał użytkownik polsatnews.pl. Przed przyjazdem ratowników swoją 91-letnią matkę usiłowała ratować 66-letnia córka. Nie była jednak w stanie dostać się do wnętrza, doznała lekkich poparzeń. Spłonęły dwa pomieszczenia. Na miejsce przyjechały cztery jednostki straży pożarnej.
Autor: supermario
2017-07-04 Mleczarnia w ogniu. Użytkownik polsatnews.pl nagrał akcję gaśniczą

Mleczarnia w ogniu. Użytkownik polsatnews.pl...

"Pożar mleczarni w miejscowości Bukowiec (woj. wielkopolskie). Pożar wybuchł około 10:30, ewakuacja pobliskich mieszkań. Akcja gaśnicza trwa" - napisał użytkownik, który przesłał nagrania akcji, w której uczestniczyło ponad 20 zastępów straży pożarnej. Spaliło się 1000 metrów dachu, a straty to kilkanaście milionów zł. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej