Autor: @meloman
2016-09-18 Przedostatni koncert chopinowski w Łazienkach. Słońce i tłumy słuchaczy

Przedostatni koncert chopinowski w Łazienkach....

Tłumy słuchaczy przyszły w niedzielę w południe na jeden z dwóch przedostatnich koncertów chopinowskich w Łazienkach. Publiczność wysłuchała recitalu Aleksandry Bobrowskiej. W następną niedzielę ostatnie spotkanie z Chopinem w Łazienkach na pożegnalnych koncertach. Muzyka geniusza fortepianu wróci do Łazienek w maju 2017 roku. Zdjęcia, filmy i informacje prześlij przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: nishiopoznan
2016-09-15 Poranna kolizja tramwaju i osobówki na ul. Głogowskiej w Poznaniu

Poranna kolizja tramwaju i osobówki na ul. Głogowskiej w...

Do niegroźnej kolizji tramwaju i osobowego mercedesa doszło w czwartek rano na ul. Głogowskiej w Poznaniu. Informacje i zdjęcie otrzymaliśmy od użytkownika nishiopoznan. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Przemysław Humięcki
2016-09-15 60 i 45 ton. Takie głazy wydobędą w woj. pomorskim

60 i 45 ton. Takie głazy wydobędą w woj. pomorskim

Fundacja Ocalony Świat przeprowadzi akcję wydobycia dwóch głazów narzutowych o wadze ok. 45 i 60 ton w miejscowości Stołczno (woj. pomorskie). Jeden z nich pozostanie w Stołcznie i zostanie ustanowiony pomnikiem przyrody. Drugi zostanie przetransportowany do tworzonego parku w Kowalewie Pomorskim.
Autor: andziak63
2016-09-08 Prezentacja sprzętu wojskowego na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Prezentacja sprzętu wojskowego na...

Na tegorocznej edycji MSPO na 27 tys. m kw. prezentowało się 614 wystawców z 30 krajów. W targach brało udział 40 zagranicznych delegacji. Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paweł
2016-09-08 Mgła gęsta jak mleko nad Podkarpaciem

Mgła gęsta jak mleko nad Podkarpaciem

Mgłę sfotografował użytkownik portalu polsatnews.pl z okolic Jarosławia. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Elwira
2016-09-07 Tęcza po burzy na Śląsku

Tęcza po burzy na Śląsku

Taką tęczę sfotografowała nasza czytelniczka z Krzyżanowic (woj.śląskie). Pojawiła się na zachmurzonym niebie tuż po burzy.
pokaż więcej