Autor: Damian
2017-05-23 Grad jak kamień. Bombardowanie w Kosowach na Podkarpaciu

Grad jak kamień. "Bombardowanie" w...

"Dzisiejsze gradobicie w miejscowości Kosowy (woj. podkarpackie)" - napisał do nas Damian. W dłoni trzyma bryłę zlepionych drobin gradu, która spadła na ziemię. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać na stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Urszula
2017-05-23 Po gradobiciu w Leżajsku (woj. podkarpackie) lód zgromadził się na parapecie

Po gradobiciu w Leżajsku (woj. podkarpackie) lód zgromadził...

"Obraz dzisiejszej burzy, która przeszła około godziny 18 nad Leżajskiem (województwo podkarpackie)" - napisała do nas użytkowniczka Urszula. Sporej wielkości grad zaskoczył mieszkańców. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Dawid
2017-05-17 Wypadek motolotni niedaleko Janowa Lubelskiego. Pilot nie żyje

Wypadek motolotni niedaleko Janowa Lubelskiego. Pilot nie...

W Zofiance niedaleko Janowa Lubelskiego wydarzył się wypadek. Prawdopodobnie doszło do awarii, wskutek której 62-letni pilot motolotni zginął. Według świadków - podczas próby lądowania. Przyczynę zdarzenia badają policja i prokuratura oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Fotografie otrzymaliśmy od Dawida. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Andrzej
2017-05-14 Wiosna w pełni w Ełku

Wiosna w pełni w Ełku

Mieszkańcy Ełku cieszyli się w weekend iście majową pogodą.
Autor: Ania
2017-05-14 Wypadek w Paczkowie

Wypadek w Paczkowie

W niedzielę rano w Paczkowie (woj. wielkopolskie) na drodze krajowej nr 92 w stronę Warszawy doszło do zderzenia dwóch aut. Kierowca skody z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego opla. Trzy osoby trafiły do szpitala. Zdjęcie z wypadku otrzymaliśmy od naszej użytkowniczki Ani. Zdjęcia oraz informacje można wysyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Marzena
2017-05-13 Wielkie kolejki po bilety za 5 zł z okazji Dnia Teatru Publicznego

Wielkie kolejki po bilety za 5 zł z okazji Dnia Teatru...

W 97 instytucjach kulturalnych w kraju, m.in. teatrach można kupić bilet za 5 zł. Akcję "Bilet do teatru za 500 groszy" zorganizowano z okazji Dnia Teatru Publicznego. Rozpoczęła 13 maja, potrwa tydzień. W Warszawie przed teatrami ustawiły się kolejki chętnych. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki na platformę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej