Autor: Dawid
2016-02-28 Wiosna na termometrach w Słupsku. 25 kresek!

Wiosna na termometrach w Słupsku. 25 kresek!

Luty - podkuj buty? Nic z tego! W Słupsku (woj. pomorskie) termometry pokazały w sobotę 25 stopni Celsjusza. Tak ciepły dzień pozwolił na chwilę cieszyć się nadchodzącą szybkimi krokami wiosną. Zdjęcie nadesłał nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj użytkownik Dawid.
Autor: Symus
2016-02-14 Tak wyglądało rano Zakopane z rozbiegu Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza

Tak wyglądało rano Zakopane z rozbiegu Wielkiej Krokwi im....

Zakopane przykryte kołderką porannych mgieł sfotografował nasz użytkownik Symus. Prawda, że ładnie? Zdjęcie dostaliśmy na platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał Górczewski
2016-02-13 Kury ciężkie, karłowate, puchate i bojowe na wystawie w SGGW w Warszawie

Kury ciężkie, karłowate, puchate i bojowe na wystawie...

W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w sobotę i niedzielę 13 i 14 lutego wystawa kur ozdobnych. Bilet wstępu kosztuje 10 złotych, dzieci do lat 13 nie płacą nic. W hali można zobaczyć 800 różnych kur, w tym ogromne, ważące nawet 10 kilogramów Brahmy i Kochiny, śmiejące się jak dzieci kury Ayyam Ketawa, kury jedwabiste i najmniejsze na świecie Seramy, Szabo oraz Sebritki.
Autor: warszawski_narciarz
2016-02-11 Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci otrzymują bilety na wyciąg na Górce Szczęśliwickiej za darmo

Ferie w Warszawie można spędzić na nartach. Dzieci...

W czasie warszawskich ferii w Ośrodku Szczęśliwice OSiR organizuje akcję "Zima w mieście 2016". W ramach akcji dzieci oraz młodzież do lat 18 otrzymują bezpłatnie bilet wstępu na stok zjazdowy w godzinach od 11 do 14. Warunek to okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci mogły także uczestniczyć w zajęciach z instruktorami. W przedostatni dzień trwania akcji na Górce Szczęśliwickiej tłok.
Autor: Paweł Sołtys
2016-02-10 Zakopane: ustał halny, zaczęła się śnieżyca. Z Zakopanego do Jurgowa jedzie się 3 godziny!

Zakopane: ustał halny, zaczęła się śnieżyca. Z Zakopanego...

Ledwie ustała wichura i ucichł wiatr halny w Zakopanem, nad Podhalem rozpętał się kolejny żywioł. Tym razem intensywnie pada śnieg. Sparaliżowany jest ruch na krętych, lokalnych drogach. Nasz użytkownik Paweł Sołtys jechał z Zakopanego do Jurgowa trzy godziny. Wraz z nim w korku stały dziesiątki innych kierowców. Zamieć szalejąca nad Tatrami ucieszy za to narciarzy.
Autor: Małgorzata
2016-02-09 Wiosenna tęcza nad Tczewem nie boi się lutego

Wiosenna tęcza nad Tczewem nie boi się lutego

Wiosenną tęczę nad Tczewem (woj. pomorskie) sfotografowała nasza użytkowniczka Małgorzata. "9 luty 2016 r., godz. 10:50, tęcza nad Tczewem" - napisała Małgorzata. Rzadkim w zimie widokiem podzieliła się z nami poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej