Autor: Marcin Kośmider
2016-06-04 22. Jarmark Hetmański w Zamościu (woj. lubelskie)

22. Jarmark Hetmański w Zamościu (woj. lubelskie)

Marcin Kośmider przysłał nam zdjęcie z 22. Jarmarku Hetmańskiego w Zamościu. To doroczna impreza, która przypomina mieszkańcom o rocznicy nadania temu miastu praw miejskich. Jarmarkowi towarzyszy Festiwal Produktu Lokalnego, Targi Sztuki Ludowej i Kolekcjonerskie oraz pokazy ginących zawodów. Zdjęcia, informacje i filmy mona do nas wysyłać poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: grzegorz
2016-05-31 Taką chmurę sfotografował nasz użytkownik o godz. 5:30 w Zabrzu (woj. śląskie)

Taką chmurę sfotografował nasz użytkownik o godz. 5:30...

"Witam! wczoraj o 5:30 zaobserwowałem chmurę wiru poziomego w Zabrzu. Wspaniały widok. W momencie przejścia chmury zerwał się bardzo gwałtowny wiatr" - napisał do nas użytkownik grzegorz ze Śląska. Zdjęcia, filmy i informacje wysyłajcie do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj. Można to łatwo zrobić nawet ze smartfona.
Autor: xavi500
2016-05-30 Wypadek w Bełżycach w woj. lubelskim. Osobówka zderzyła się ze śmieciarką

Wypadek w Bełżycach w woj. lubelskim. Osobówka zderzyła...

"Witam. Przesyłam Państwu świeże zdjęcia z wypadku, który po raz setny zdarza się na tym niebezpiecznym skrzyżowaniu. Jedna osoba z czarnego samochodu została ranna, a kierowcy ciężarówki nic się nie stało" - napisał użytkownik xavi500. Auto osobowe zderzyło się ze śmieciarą w Bełżycach w woj. Lubelskim. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: @biker
2016-05-28 Kolizja na warszawskiej ulicy. Chwila nieuwagi i doszło do kontaktu

Kolizja na warszawskiej ulicy. Chwila nieuwagi i doszło do...

Użytkownik @biker nadesłał nam zdjęcie z warszawskiego skrzyżowania. U zbiegu ulic Idzikowskiego i al. Witosa doszło w sobotę wczesnym popołudniem do stłuczki. Na miejsce przyjechała policja. Ruch nie został wstrzymany. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj. Można to łatwo zrobić także ze smartfona.
Autor: Stanisław
2016-05-26 750-lecie Koszalina. Napis ułożony z kwiatów w parku miejskim

750-lecie Koszalina. Napis ułożony z kwiatów w parku...

Zdjęcie okolicznościowego napisu z kwiatów w koszalińskim parku ułożonego z okazji obchodów 750-lecia miasta przesłał nam Stanisław. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Włodzimierz
2016-05-26 Burza gradowa w Dębowej na Podkarpaciu

Burza gradowa w Dębowej na Podkarpaciu

Zdjęcia burzy gradowej, która nawiedziła Dębową w województwie podkarpackim przesłał nam Włodzimierz. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej