Autor: Norbert
2017-06-29 Burza w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

Burza w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego widza Norberta. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Ksg13
2017-06-29 Oberwanie chmury w Lublinie

Oberwanie chmury w Lublinie

W wyniku nawałnicy jedna z ulic w Lublinie została zalana wodą. Podtopione są budynki. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Iza
2017-06-29 Burza w Wyszkowie

Burza w Wyszkowie

Ciemne chmury zebrały się nad Wyszkowem (woj. mazowieckie). Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej użytkowniczki - Izy.
Autor: Sebastian K.
2017-06-28 Burza nadciągająca nad Bełchatów

Burza nadciągająca nad Bełchatów

W całym kraju przechodzą burze. Nasz użytkownik przesłał nam zdjęcie z Bełchatowa (woj. łódzkie). Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Patryk
2017-06-28 Taki widok to rzadkość. Bocian czarny w Warszawie

Taki widok to rzadkość. Bocian czarny w Warszawie

Rzadko spotykany w Polsce, a nawet Europie Środkowej bocian czarny zawitał do Warszawy. Nasz czytelnik sfotografował go 28 czerwca nad Jeziorem Gocławskim. Populację ptaka w Polsce szacuje się na ok. 1500-2300 par. Bociany czarne są objęte ścisłą ochroną gatunkową. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Jerzy Misztela
2017-06-26 Wschód słońca nad Pilicą

Wschód słońca nad Pilicą

Przepiękny wschód słońca nad Pilicą zaobserwował Jerzy Misztela. Na podobne obserwacje można liczyć do końca tygodnia, gdyż pogoda ma być słoneczna - w czwartek temperatury mogą sięgnąć nawet 35 st. C. Lokalnie mogą występować deszcze, ale będą przelotne i krótkotrwałe.
pokaż więcej